На какво се дължи...за липсата на секс

  • 9 537
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 043
аз съм с моят от 12 години , има си пероиди в който сме като зайци - а други в който хич не ми се иска да се сеща за секс , че немога да му отказвам а ми дотяга от преструвки понякога  Embarassed
попринцип сега съм още в застой и аз , икърмя от година и три месеца и нещо нямам никакво желанийце / това ми е най дългият период  в който ми се иска да е безполов мъжа ми  Mr. Green /
но в интерес на истината , аз съм жена -  мъж да отказва секс , нещо ми се вижда съмнително  newsm78 , попринцип са дащни  Mr. Green
седмица е максимума на моя и то едвам го удържам  Whistling

# 76
  • Мнения: 139
Незнам може да е от възрастта-няма досега момент,в който да не сме правили секс,само не правехме 1 месец там след като родих и беше направо ад за него и за мен,тъй като си имахме желание,ама не можеше.Не знам може ние да не сме в ред или много са ни хормоните Whistling Thinking hahaha

# 77
  • Мнения: 421
Абе и при нас секса напоследък е крайно незадоволителен ... но на сила хубост не става.Спрях да дърдоря,надявам се скоро да хване да се усети.Иначе съм в перфектна форма след раждането,през което изобщо не напълнях....ама де да знам на кво се дължи - вече ми писна и да гадая.  Ще се преориентирам към други методи - пука ми че ми дреме.Само да го не хващам,че кръшка щото тогава вече ще ми запука,а той от удара ще задреме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт