Как консумирате яйцата?Рохки или твърдо сварени?

  • 7 046
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 993
Рохко. Обичам да ми тече жълтъкът Grinning

# 46
  • Мнения: 619
Рохко. Обичам да ми тече жълтъкът Grinning
Аз точно обратнно обичам си го твърдо сварено... Simple Smile

# 47
# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Де Ваня, зависи от яйцата. Ако са били в хладилник ги слагам в студена вода защото във вряла рискувам да се спукат.

Еее, бравос. Намери се един да ми отговори. И точно пък както исках Mr. Green
Разбрахте как ги варя, нали?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 732


Да, на стомашното съдържимо  Joy

Ами в Инфекциозна Болница, от салмонелоза...сега ми е уж смешно, ама тогава хич не беше.
Че и бяхме баба, братовчедката, баба и 2ма съседи - от едно кремче ванилия с разбити белтъци от домашни яйца.

# 50
  • Мнения: 3 537
Всякакви.Е,без сурови де! Laughing

# 51
  • Мнения: 8 999
Ям яйца всякакви. Известни са ми над 50 почтени начина за приготовление.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 106
Аз ги обичам твърдо сварени. Правя си ги като салатка - със зехтин, лимон, сол, мерудийки, стават супер. И не лепнат по небцето  Grinning
Обичам ги и разбити, но това е друга тема   Laughing

Ммм, и аз ги обичам така, даже си размачквам жълтъка със сосчето и...Ох, откога не съм си ги правила по този начин?! eat

# 53
  • Мнения: 1 520

Папкам ги и така, и така.   Grinning
Много ги обичам и рохки, но отдавна не съм ги яла така. Заради мъжа и детето ги варя хубаво.

А яйчена салатка обожавам. Peace

# 54
  • Мнения: 920


Да, на стомашното съдържимо  Joy

Ами в Инфекциозна Болница, от салмонелоза...сега ми е уж смешно, ама тогава хич не беше.
Че и бяхме баба, братовчедката, баба и 2ма съседи - от едно кремче ванилия с разбити белтъци от домашни яйца.

Шегичка тук, шегичка там, но аз никога не рискувам. Мама така ме е учила. И ги мием яйцата.
Застройката я варя поне 5 мин.

# 55
  • Мнения: 7 474
Яйца всЕкви консумирам  Laughing Тези рохките ги обожавам и по панагюрски често си правя  Laughing

# 56
  • Мнения: 920
Яйца всЕкви консумирам  Laughing Тези рохките ги обожавам и по панагюрски често си правя  Laughing

Как ги правиш. Че големи дискусии се водят. Язе им викам по панагюрски - кис. млеко, сиренце, чесънче и яйцата пражени. И отгоре червен пипер с олийцето запържен. Ама не било туй.

# 57
  • Мнения: 7 474
По принцип се пускат във вряща вода и се сервират с млако ,чесън и не знам още какво newsm78, ама аз настъргвам сирене мяткам ги отгоре и ги заливам с масло и червен пипер http://images13.snimka.bg/002091320.jpg

# 58
  • Мнения: 920
По принцип се пускат във вряща вода и се сервират с млако ,чесън и не знам още какво newsm78, ама аз настъргвам сирене мяткам ги отгоре и ги заливам с масло и червен пипер http://images13.snimka.bg/002091320.jpg
Благодаря. Защото знам, че си кулинарка от класа. Снимката ми я забраняват.

# 59
  • Мнения: 27 524
Аз седя и си мисля - темата не е ли за Готварския  Wink

Аз - твърдо сварени. Не се притеснявам. Нито за мен, нито за дребчо.
Мъж ми - с рохко жълтъче.
Дребчо - не яде яйца  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт