Малко трудна тема за родителите

  • 4 271
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 24
Наистина е много хубаво да можеш да споделяш със своето семейство и добрите и лошите моменти, но когато си на 8000 км и пове4е от тях, и се 4уваш само по телефона или по интернет това не е възможно.Ако им съобщиш някоя лоша новина те непремено ще направят от мухата слон. На тях, както и на нас разбира се, им е достата4но трудно  от тази раздяла, така 4е и аз предпо4итам да не им правя живота по труден и да премъл4авам редица неща.

# 106
  • Мнения: 3 491
Наистина е много хубаво да можеш да споделяш със своето семейство и добрите и лошите моменти, но когато си на 8000 км и пове4е от тях, и се 4уваш само по телефона или по интернет това не е възможно.Ако им съобщиш някоя лоша новина те непремено ще направят от мухата слон. На тях, както и на нас разбира се, им е достата4но трудно  от тази раздяла, така 4е и аз предпо4итам да не им правя живота по труден и да премъл4авам редица неща.
И е така - и не е така, зависи. И под един покрив като живеех с родителите си, пак криех, за да не правят от мухата слон. В някои отношения съм истински благодарна на разстоянията, че улесняват максимално този момент.

# 107
  • Мнения: 2 381
Споделената болка е половин болка, нали семейството е и за това - да се подкрепят взаимно хората в него в трудни моменти, да са съпричастни. Така си го представям аз семейството.

Не и за мен. Болка, която и другите да имат заради мен е по- голяма от моята собствена.
На толкова хил км не мога да си позволя да ме мислят и да се притесняват, че не могат да ми помогнат. И всеки път да ме питат по телефона за проблема.

Общи условия

Активация на акаунт