"Аулин" може ли?

  • 18 522
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Nimesulide е, т.е. съдържа това вещество, а не е някакво НЛО Laughing Та не става въпрос за пейнкилъри, а за различни видове съставки Wink
И някой друг на първа страница беше писал, и аз това казах-не се препоръчва при бременност. Но затова има лекари, за да ги питаме. То никакви лекарства не са препоръчителни при бременност, но има случаи когато се налага и тогава именно лекарят трябва да реши.
Авторката на темата питаше за прием при бременност, но имаше доста изказвания да забрави това лекарство по принцип, щото било................., което е крайно невярно и некомпетентно.
Звездичке, а по въпроса за листовките - почти по цял свят има листовка за пациента и листовка за специалиста. Тук е само една и тя обикновено не е пригодена за нежните ни очи. То като прочетеш и ти идва да се гръмнеш още преди да си пил лекарството Tired

# 31
  • Мнения: 7 914
jul
 именно това имах предвид...
че едно хапче няма категорично действие освен противопоказанията ooooh! за съжаление...

 А Фармацевтиката е такъв гигант, че няма нито да си остави магарето в калта, нито да пък ще се труди да го изкара от нея....

 С една дума пиеш нещо за да ти помогне в даден момент и вредиш нещо друго в по нататъшен момент.... ooooh!

Говоря от личен опит.... ooooh! ooooh! ooooh!

 А за гърменето ще се гръмнеш , ако си достатъчно запознат с всяка една съставка( което е невъзможно без съответното образование) или когато вече няма смисъл да се гърмиш, че си изгърмян Mr. Green ooooh! ooooh! ooooh!


 Peace Peace Peace
приятно е да се спори с теб   bouquet

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
И на мен ми беше приятно  bouquet
Особено като се има предвид, че рядко се случва някой да си направи труда да прочете нещо, преди да спори, както си се постарала ти Flutter А иначе може да се гръмнеш и без да си особено запознат със съставките, обикновено е доволно добре описано какви гадости може да ти се случат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт