Непоносима коса -как да се справим??

  • 4 795
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 800


Около 60 лв. ми излязоха шампоана и маската.
Az sam chuvala che samo shampoana e okolo 30 lv Rolling Eyes

Купих шампоана за 27 лв, маската - 30 лв. Общо - 57 лв.  Wink

# 16
  • Мнения: 10
И аз имам същия проблем като теб.Почнах да си правя домашна маска и слагам и купена ,и косатами живна ,не се омазнява бързо . Миех я през ден,и на втория ден се омазняваше и се сплескваше, с една дума ставаше отвратителна.Днес си купих хининова вода да я пробвам,тя е на КОКОНА ,хубава ли е ? някой пробвал ли я да каже.

# 17
  • Мнения: 10
Аз съм ползвала от хининовата вода на КОКОНА и не съм доволна, но може би е от значение и каква е косата ти.
А иначе моята коса също е тънка, но е доста чуплива. Никога не излизам без да съм си сложила пяна за коса или някоя друга химия по мен - гел или вакса... залагам много на това тя да я оформи и да направи косъма по-здрав и тежък.
Много харесвам филирани коси, но наистина, това отива само на правите, за съжаление...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 916
Казаха ми  МАС,ГАЗ и ОЦЕТ
...

Има ефект. Също и маската с чесън, не съм я правила, но съм чувала, че е със страхотен резултат. Но може би миризмата от чесъна не е за пренебрегване.

# 19
  • Мнения: 2 956
Има ефект. Също и маската с чесън, не съм я правила, но съм чувала, че е със страхотен резултат. Но може би миризмата от чесъна не е за пренебрегване.
Има готова с чесън. Много е добра и не мирише въобще на чесън. Даже има и пакетчета  newsm78 мисля,че  по 100гр май бяха- 4лв някъде...аз съм много доволна от нея. А можеш и ампули да си взимаш. Използвах на Фито няколко пъти- също имаше ефект. Сега съм си взела на Виши от серията Деркос  Peace

# 20
  • Мнения: 2 039
Питанката ми е защото напоследък след като родих 2 то си дете косата ми почна много да пада и омазнява #Crazy #Crazy newsm78.Дали от кърменето или от пипса на витамини не знам Shocked.Ползвах маска с костен мозък и плацента и от разни други жени чувам че може и от нея да е било падането на коса.Реших да отида на фризьор да ми я  филират и май направих наи голямата си грешка сега изглежда толкова тънка и непоносима че ми идва да се направя 0 номер.А имах дългичка и гъста коса по скоро косъмът ми е тънък но залъгваще че косата ми е много гъста.Моля ако някой е имал такъв проблем нека да ми каже как да се справя с това и ако е пил нещо да каже какво.
Не вярвам чак толкова да ми влияе кърменето е вярно че  косата дърпала наи много витамини.Предварително  ви благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet
Говори ми,говори ми...,тооолкова добре те разбирам!До онзи ден и аз скърбях по нескромно казано,приличните си кирури,които почти окапаха  #Cussing out #2gunfire Купих си скъпи:ампули,маски,шампоани... TiredНИщо нямаше кой знае какъв ефект,просто в един прекрасен миг косопадът спира,оставил все пак няколко оредели,самотни косъма на мястото на някогашната ти красива грива  Banghead Сега забелязвам,че ми расте нова коса,казват,че след косопада се сгъстявала още повече,ха дано!Така че освен да си изчакаш търпеливо,друго нямам какво а те посъветвам  Hug

# 21
  • Мнения: 3 886
Питанката ми е защото напоследък след като родих 2 то си дете косата ми почна много да пада и омазнява #Crazy #Crazy newsm78.Дали от кърменето или от пипса на витамини не знам Shocked.Ползвах маска с костен мозък и плацента и от разни други жени чувам че може и от нея да е било падането на коса.Реших да отида на фризьор да ми я  филират и май направих наи голямата си грешка сега изглежда толкова тънка и непоносима че ми идва да се направя 0 номер.А имах дългичка и гъста коса по скоро косъмът ми е тънък но залъгваще че косата ми е много гъста.Моля ако някой е имал такъв проблем нека да ми каже как да се справя с това и ако е пил нещо да каже какво.
Не вярвам чак толкова да ми влияе кърменето е вярно че  косата дърпала наи много витамини.Предварително  ви благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet
Говори ми,говори ми...,тооолкова добре те разбирам!До онзи ден и аз скърбях по нескромно казано,приличните си кирури,които почти окапаха  #Cussing out #2gunfire Купих си скъпи:ампули,маски,шампоани... TiredНИщо нямаше кой знае какъв ефект,просто в един прекрасен миг косопадът спира,оставил все пак няколко оредели,самотни косъма на мястото на някогашната ти красива грива  Banghead Сега забелязвам,че ми расте нова коса,казват,че след косопада се сгъстявала още повече,ха дано!Така че освен да си изчакаш търпеливо,друго нямам какво а те посъветвам  Hug
ПФуууууууууууу стига бре ти вместо да се похвалиш с нещо ме отчая още повече .Но истината е   че найстина ми никне коса особено над бретона.Но има и нещо друго  Майката си му е витамина и маските на тези космоляци.Бе и тази овца така ме филира красиво че аз по добре сама да се бях оправила значи за 10 г на една дължина ми седи #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing outСега взех на ИКАРОВ и почам да редувам всичко тука  което е предложеноако и то не помогне се остригвам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 916
Има готова с чесън. Много е добра и не мирише въобще на чесън. Даже има и пакетчета  newsm78 мисля,че  по 100гр май бяха- 4лв някъде...аз съм много доволна от нея. ...

В аптеките продават ли ги?

# 23
  • Мнения: 2 673
ТОва все едно АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА!!! поради косопад след раждането, реших да се подстрижа леко...И същия проблем #2gunfireтака съм филирана че ТРИ ДНИ РЕВАХ, даже и повече, а сега като мина покрай огледало се обръщам, вместо да се гледам!! Аз също имах  Cry Cry Cryдълга коса, тънка но пък обемна и като количество, макар косопада да беше адски, си ми беше количествена CrazyА сега ....
Аз лично се мажа два пъти седмично с овчата маска, купила съм си Себорал\от него РАСТЕ БЪРЗО\, купила съм си и една серия против косопад, продава я един приятел- дистрибутор на американска козметика\също за косопад\ Ходих при една измислена докторка...препоръча ми е една мама от форума. Тази докторка ми изписа едно смрадливо лекарство, собствено производство, и ми одра кожата от пари, освен това ми изписа лекарства - витамини, успокоителни, АБ и още куп работи за 76 лв #CrazyВъпросната се казва Д-р Тонкин, баба.  Sick
Ако нещо имаш да питаш, пиши на лични..И да те успокоявам, знам че няма да се успокоиш, защото аз още не съм се успокоила, Заклех се че вече няма да се стрижа, повече от 2-3 см!!!!!!!до гроб!

# 24
  • Мнения: 2 039
DIVA ORHIDEQ,не искам да те отчайвам,а да те убедя,че нещата се оправят,колкото и отчайващи да изглеждат  Hug Heart Eyes
А иначе,и на мен,и на мен ми расте коса при бретона и прилича на ананас  Sick,нямам търпение да израсте(дано  Praynig Praynig Praynig) и да се слее с другата.Мислех си,че това ми е наказание,защото до скоро ненавиждах бебешки коси по жени Sad

# 25
  • Мнения: 3 886
ТОва все едно АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА!!! поради косопад след раждането, реших да се подстрижа леко...И същия проблем #2gunfireтака съм филирана че ТРИ ДНИ РЕВАХ, даже и повече, а сега като мина покрай огледало се обръщам, вместо да се гледам!! Аз също имах  Cry Cry Cryдълга коса, тънка но пък обемна и като количество, макар косопада да беше адски, си ми беше количествена CrazyА сега ....
Аз лично се мажа два пъти седмично с овчата маска, купила съм си Себорал\от него РАСТЕ БЪРЗО\, купила съм си и една серия против косопад, продава я един приятел- дистрибутор на американска козметика\също за косопад\ Ходих при една измислена докторка...препоръча ми е една мама от форума. Тази докторка ми изписа едно смрадливо лекарство, собствено производство, и ми одра кожата от пари, освен това ми изписа лекарства - витамини, успокоителни, АБ и още куп работи за 76 лв #CrazyВъпросната се казва Д-р Тонкин, баба.  Sick
Ако нещо имаш да питаш, пиши на лични..И да те успокоявам, знам че няма да се успокоиш, защото аз още не съм се успокоила, Заклех се че вече няма да се стрижа, повече от 2-3 см!!!!!!!до гроб!

Знаеш  ли и аз така се заклех ама на .ПОне докато не почне да си расте нормално само връхчетата ще всимам но ми е интересно как ще всимам като никъде не ми е нормално постригана

# 26
  • Мнения: X
И да те успокоявам, знам че няма да се успокоиш, защото аз още не съм се успокоила, Заклех се че вече няма да се стрижа, повече от 2-3 см!!!!!!!до гроб!
Явно се множим...никога повече няма да дам да ми опропастят косата Confused Минаха 5 месеца и вече добива желаната форма...остават ми още 15-20 см и до желаната дължина. Фризьорите и фризьорките са гадно племе. Аз си имам принцип - на тях и на зъболекари да не вярваш! #Crazy

# 27
  • варна
  • Мнения: 564
Препоръчвам ти с две ръце - Bain De Force (Ciment )  от серията на Kerastase Resistance.

Имах невероятно изтощена, накъсана, тънка коса, но не исках да се постригвам късо.

С шампоана и маската от тази серия, косата ми само за 2 месеца в състоянието на косата ми имаше видим ефект.

Серията Цемент е разработена за много изтощена коса. При такова положение- косъма става кух, а тази серия възстановява структурата му.  Peace
каква цена е този шампоан ,а маската?
Аз ходих веднъж до едно студио и там като ми огледаха косата,но преди това аз я бях имила и напръскала с един хидратантен спрей, и като я видяха ми казаха че тази серия циментената не е за мен.Тя е била за супер изтощени коси.А аз ако я ползвам не разбрах каква ще стане.Ти доволна ли си и каква е твоята коса?Благодаря за инфото

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
janiz, моята коса беше изтощена от много обезцветявания.

Но когато отидох в салона, си я бях изправила и намазала с препарати и ми изгляждаше супер косата. Съответно също ми казаха, че косата си ми е добре и тези продукти не са за мен.
Аз настоявах и си ги купих. Шампоана за 27 лв, маската за 30 лв.

Косата ми в момента е почти възстановена. Дори фризъорката ми, която преди 2 месеца искаше да ме постриже късо, защото съм нямала друг избор, сега е изненада приятно от резултата.

# 29
  • Мнения: 3 164
Аз не вярвам да е от кърменето-все още кърмя а косата ми падаше и то много малко , само в първите месеци след раждането Peace
Скоро пих Геритамин Нео-за коса и нокти и сякаш има ефект, поне за ноктите де, че аз с косата нямам проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт