след като спрете да кърмите???

  • 1 218
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 694
Кърмих 50 дни и ми дойде 1 1/2 след като спрях.

# 16
  • Мнения: 229
Все още кърмя, дойде ми два месеца след раждането (на същата дата както беше преди да забременея).

# 17
  • Мнения: 522
Аз отбивах малкия постепенно, а месеца преди да го отбия окончателно, ми дойде.

# 18
  • Мнения: 1 629
Ха! Още не ми е дошло Simple Smile Ама още кърмя.

# 19
  • Мнения: 4 358
Месец след като спрях да кърмя.

# 20
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Кърмих до десетия месец, а ми дойде когато бебeто беше на 8 месеца

# 21
  • Мнения: 1 014
Кърмих Ники 8 месеца и половина, но ми дойде към 5-6 месец, когато започнахме да прескачаме 1-2 хранения.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 666
Първият път, когато детенце стана на 6 месеца, всъщност тогава спрях окончателно да го кърмя.
Вторият път, все още кърмя и не ми е дошъл

# 23
  • sofia
  • Мнения: 482
дойде ми на 4я месец, когато взех да я дохранвам и изпусках по 2 кърмения, иначе окончателно спрях с кърменето на 5.5 месеца.

# 24
  • Мнения: 1 391
аз още кърмя /бебето е на 6м2с/ ама ми дойде преди 3 дни с гръм и трясък!!!
Потече една бистра кръв от нищото... след което така затихна и заприлича за 2 дни на лохии в последните им дни.... и аз си помислих че е това.... но не... на 3тия ден... такава кръв потече че щях да се удавя.... и досега е така--- не мога да излезна от вкъщи... супер силно тече... все едно съм родила преди 1 час.....

При вас така ли е?!
Поне не ме боля хич!

Иначе още кърмя... и не се отразява никак зле на бебето /опасявах се да не намалее или бебка да не откаже да суче/ няма такова нещо.... кърмата си тече... и даже ми мокри блузите......

# 25
  • Мнения: 92
1,5 мес след като спрях да кърмя, а детето беше на 5 мес.

# 26
  • Мнения: 27
благодаря на всички за отговорите

# 27
  • София
  • Мнения: 726
Здравей мила,

аз кърмих Жожи до 6,5 месеца и ми дойде 3 седмици след като спрях да кърмя.

Поздрави

# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На мен ми спря къмата кслед третия месец,тъй като 4етири месеца по късно продължавах да нямам цикъл, се наложи да пия лекарства, една седмица по късно се пояи...

# 29
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Collibri
аз още кърмя /бебето е на 6м2с/ ама ми дойде преди 3 дни с гръм и трясък!!!
Потече една бистра кръв от нищото... след което така затихна и заприлича за 2 дни на лохии в последните им дни.... и аз си помислих че е това.... но не... на 3тия ден... такава кръв потече че щях да се удавя.... и досега е така--- не мога да излезна от вкъщи... супер силно тече... все едно съм родила преди 1 час.....

При вас така ли е?!
Поне не ме боля хич!

Иначе още кърмя... и не се отразява никак зле на бебето /опасявах се да не намалее или бебка да не откаже да суче/ няма такова нещо.... кърмата си тече... и даже ми мокри блузите......

и при мен беше така...няма страшно Simple Smile
наистина стресирашо си е толкова кръв наведнъж де
 все още кърмя (само нощем денем не иска) и ми доиде  8 мес след раждането .

Общи условия

Активация на акаунт