За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 108
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 17 285
Слушайте кака си Никси  Heart Eyes
И аз тоя филм го преживях, почти едно към едно с това, което разказва тя - спасение няма, чакаш, чакаш да се промени нещо, ама НЪЦ  Mr. Green
Никакви илюзии по отношение на тия свалки!

# 106
  • Мнения: 4 156
Никси, аз просто се надявам, че не е толкова безнадежно. Все пак е имал само една виртуална връзка за 1 година. И може би не са се виждали. Надявам се, че има надежда за семейството им. За начало трябва ясно да покаже, че няма да се примири с виртуална изневяра и да постави ултиматум. Иначе мъжът й ще си продължи.

Ако лъже, замазва и след първата, има втора, после трета... ако беше в нашето семейство... дано да имам сили, за да се разделя с него. На такъв човек не може да се вярва и да се има доверие.

Никси, дано това, което описваш да е в миналото ти. И никога да не се повтаря. И дано сина ти, ти помогне да забравиш всичко лошо.

# 107
Не знам някои дали е предложил преди мен, но не прочетох всички коментари... Защо не пробваш с неговите камъни по неговата глава?  Twisted Evil Регистрирай се в същия сайт (че той да види), сложи някоя секси снимка и се пиши несемейна и виж каква реакция ще даде възлюбения. Ако не му пука - тогава лошо. Но може и да разбере какво ти причинява само ако го изпита на гърба си. Успех ако решиш да изпробваш тактиката.
А има и една порода мъже, които цял живот одобрение и вдигане на мъжкото самочувствие от чужди жени се нуждаят.  #2gunfire  Пожелавам ти твоят да не е такъв.

# 108
  • Мнения: 2 723
Никси, аз просто се надявам, че не е толкова безнадежно. Все пак е имал само една виртуална връзка за 1 година. И може би не са се виждали. Надявам се, че има надежда за семейството им. За начало трябва ясно да покаже, че няма да се примири с виртуална изневяра и да постави ултиматум. Иначе мъжът й ще си продължи.

Ако лъже, замазва и след първата, има втора, после трета... ако беше в нашето семейство... дано да имам сили, за да се разделя с него. На такъв човек не може да се вярва и да се има доверие.

Никси, дано това, което описваш да е в миналото ти. И никога да не се повтаря. И дано сина ти, ти помогне да забравиш всичко лошо.


Виж сега:
1. Това, че авантюрата е само една е абсолютно недоказуемо и по-скоро не е вярно;
2. Ако е една, още по-зле, значи може и да е захапал куката'
3. Ако той самия не се светне, че това е проблем, тя ако ще и на челна стойка да застане все тая;
4. Ако той иска да продължи, ще продължи със или без ултиматумите и;
5. Никой не намира сили да си развали семейството заради писания в интернет;
6. Не е в миналото ми, в настоящето е, а мъж ми се разкайва и обещава да спре... само че за 3-ти път;
7. Това си е зависимост, някои хора имат нужда от това, поне в интернет се чувстват значими и пичове, обикновено това са хора, които имат по-властни жени;
8. Или спира да ти пука и си гледаш кефа и семейството, или се измъчваш и самобичуваш цял живот;
9. Мога да препоръчам чудесен семеен терапевт, но за целта сваляча трябва да е готов да говори за това, като за проблем с напълно непознат човек;
10. Не се обвинявай, вината не е твоя. Сигурно не си идеална, но дори и да беше, той пак щеше да го прави.

# 109
съжалявам, че се включвам чак сега
иска ми се и аз да споделя
даже мислих да пусна подобна тема във форума
живея с приятеля си от 5 години, ходим от 8, чакаме бебе след месец - живот и здраве.
но от известно време - може би от началото на бременността или месец-два преди това той започна доста да се терзае
твърди че го плаши фактът че ще си остане само с тези бройки до сега
от любопитство се чудел какво ли е да си спал с доста повече жени и ей такива работи
ужасно искрен е и съм сигурна, че ще сподели с мен каквото и да реши, но гледам че му е все по-трудно
до сега никога не ми е изневерявал, не е изневерявал и на бившата си
но от тогава поддържа Интернет връзка - ужасно смешна с две девойки
според мен, това въобще не води до облекчаване на ситуацията, а само го тормози още повече.
мен естествено ме дразни и не го крия
карахме се няколко пъти
с едната престана
сега от две седмици има някаква нова - тя не е българка, не живее тук и никога няма да дойде - слава богу
но това хич не ме успокоява
мнението му е, че секса въобще не е нещо важно и въобще не е свързан с любовта и чувствата

# 110
  • Мнения: 219
Мисля че  виждането му за секса ще ви навлече проблем някой ден.Дано не съм права де,но аз бих го сменила щом е такъв-не мога да имам доверие на такъв човек а без доверие....закъде?

# 111
  • Мнения: 2 336
съжалявам, че се включвам чак сега
иска ми се и аз да споделя
даже мислих да пусна подобна тема във форума
живея с приятеля си от 5 години, ходим от 8, чакаме бебе след месец - живот и здраве.
но от известно време - може би от началото на бременността или месец-два преди това той започна доста да се терзае
твърди че го плаши фактът че ще си остане само с тези бройки до сега
от любопитство се чудел какво ли е да си спал с доста повече жени и ей такива работи
ужасно искрен е и съм сигурна, че ще сподели с мен каквото и да реши, но гледам че му е все по-трудно
до сега никога не ми е изневерявал, не е изневерявал и на бившата си
но от тогава поддържа Интернет връзка - ужасно смешна с две девойки
според мен, това въобще не води до облекчаване на ситуацията, а само го тормози още повече.
мен естествено ме дразни и не го крия
карахме се няколко пъти
с едната престана
сега от две седмици има някаква нова - тя не е българка, не живее тук и никога няма да дойде - слава богу
но това хич не ме успокоява
мнението му е, че секса въобще не е нещо важно и въобще не е свързан с любовта и чувствата
Аз съм първата на моя мъж. На него със сигурност му е любопитно какво ще е с други. Но това не означава, че ще отиде да пробва. Поне така казва.
Вярно е, че за повечето мъже сексът извън връзката е нещо аналогично на това да се изпикае навън. Ама все пак повечето се съобразяват с половинките си.
Разбирай се с него докато е време, за да не страдаш когато ще е твърде късно да поправиш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт