Кой смята, че "Малкълм" е гениален?!

  • 2 017
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Майката е мегаяка. Просто съм й фен. Такава ще стана, като порастна.

Аз вече пораснах. Познаваш ме Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 550
И аз го гледам.
Преди няколко дни си свалих 6 сезона на сериалчето.
А те всъщност колко са?

# 17
  • Мнения: 2 229
...
А те всъщност колко са?

Седем сезона са само. Sad

# 18
  • Мнения: 1 679
И аз съм му голям фен  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 956
И аз, и аз.. Всичките ми страхове за семеен живот, оллицетворени в един сериал.. Тъпо, скучно , дразнещо, безмислено , а и отърване няма! Но като се посмея и виждам , че навсякъде е така и ми става по-леко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз сигурно съм единственият човек на тая земя, който смата, че този сериал е тъповат.

Не си! Аз направо не мога да го понасям, но вкусове разни...като им харесва на хората да го гледат.

# 21
  • Мнения: 2 550


Не си! Аз направо не мога да го понасям, но вкусове разни...като им харесва на хората да го гледат.

Е, то и аз мислех така, докато не почнах да го гледам сравнително редовно Simple Smile

# 22
  • Русе
  • Мнения: 511
Това е най-готиният сериал за мен!!!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 585
Малкълм е гениален
"Малкълм" - не.
Гледам го, защото във всеки нормален щатски филм за деца има едно дете инвалидче, което си
ходи на училище и на никого не пречи. Приемат го нормално. Очаквам това отношение и у нас.

# 24
  • Мнения: 684

Не си! Аз направо не мога да го понасям, но вкусове разни...като им харесва на хората да го гледат.

Е, то и аз мислех така, докато не почнах да го гледам сравнително редовно Simple Smile

Да, и при мен стана така! Много ме дразнеше докато не изгледах случайно 1-2 серии. По същия начин стана и с Женени с деца. И сега съм им фен. Peace
btw, а Дюи все едно е мъжът ми като дете - диване отвсякъде! Ама сладко диване!  Mr. Green  А има и страшна прилика на външен вид.

# 25
  • Мнения: 2 631
Дюи ми е любимец  Heart Eyes
Много ми е сладък в първите сезони като по-малък...
Сериалът е с уникален хумор и съвършена актьорска игра!!!
Всички са перфектни и евала на сценаристите!  Hug

Само дето не мога да намеря субове за половината сезони  Close

# 26
  • Мнения: 2 254
Аз сигурно съм единственият човек на тая земя, който смата, че този сериал е тъповат.
Не си сама.Нещо в това момче ме отблъсква,не ми понася просто...за това не мога да изтърпявам да го гледам...Дразни ме физиономията му...Не бих нарекла сериалчето гениално.

# 27
  • Мнения: 14 133
Аз сигурно съм единственият човек на тая земя, който смата, че този сериал е тъповат.
Не си сама.Нещо в това момче ме отблъсква,не ми понася просто...за това не мога да изтърпявам да го гледам...Дразни ме физиономията му...Не бих нарекла сериалчето гениално.
Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421


Не си! Аз направо не мога да го понасям, но вкусове разни...като им харесва на хората да го гледат.

Е, то и аз мислех така, докато не почнах да го гледам сравнително редовно Simple Smile

Не бе Марче, гледала съм няколко серии(поради липса на друго) -  нещо ме дразни - пресилените реакции(въпреки, че ми е ясна целта), начина на снимане - само като видя как му дават главата в близък план и уж мисли нещо...абе не ми харесва.

# 29
  • Мнения: 2 229
В някои серии и мен Малкълм ме дразни. Любимец ми е Рийз. Blush
Иначе е нормално не всички да се кефят на сериала, разбира се, вкусове хиляди...

Общи условия

Активация на акаунт