Богати и красиви

  • 2 344
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 734
Комплексно е, да. Но пластични корекции ( макар и не ежегодни ), смятам могат да си позволят и много не богати хора.

# 31
  • Мнения: 5 103
Комплексно е, да. Но пластични корекции ( макар и не ежегодни ), смятам могат да си позволят и много не богати хора.
А аз за едни цици събирам още  Mr. Green
п.с. Пусни си скайпа да те питам нещо Wink

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сега остава да дефинираме "красиво".
Не се съмнявам, че знаете колко дълго (хилядолетия - пояснявам за децата, които четат тук) идеалът за жена (Богинята майка) е била дама със силно изразена стеатопигия.

Слушайте Лисана.

Красотата е в съзнанието на съзерцателя  Peace
Богатсвото пък е относително.

# 33
  • Мнения: 6 167
Аз не съм виждала много красива и бедна жена, защо ли? newsm78

ааа, не така  Naughty
не си виждала жената, която е касиерка в нашия супер.
няма такава красота просто.
италианка е, като най-красивите италианки - не й отстъпва ни белучи, ни лорен.
бедна ли е? защото е касиерка?

# 34
  • Мнения: 6 167
Сега остава да дефинираме "красиво".
Не се съмнявам, че знаете колко дълго (хилядолетия - пояснявам за децата, които четат тук) идеалът за жена (Богинята майка) е била дама със силно изразена стеатопигия.

Слушайте Лисана.

Красотата е в съзнанието на съзерцателя  Peace
Богатсвото пък е относително.

ох, реза, какво означава тая дума  Embarassed

аа, намерих : Стеатопигията (от гръцки stear, род. падеж steatos - мазнина и pyge - таз) е натрупване на мазнини в и около таза и горните части на бедрата. Мастните отлагания не се ограничават в глутеалните области, но достигат до външните страни и предните части на бедрата, образувайки дебел пласт, достигащ понякога до коляното.


# 35
  • Мнения: 3 268
Бедните са естествено красиви.
Богатите могат да си го позволят.
Лиска обикновено е многословна до припадък,но този път е била много точна и ясна.Съгласявам се с нейното мнение.

# 36
  • Мнения: 2 491
Бедните са естествено красиви.
Богатите могат да си го позволят.
Лиска обикновено е многословна до припадък,но този път е била много точна и ясна.Съгласявам се с нейното мнение.

Тук не мога да се съглася.
Лиска винаги е кратка, ясна и точна. В някои случаи, когато се налага е изящно саркастична-затова я уважавам и винаги е удоволствие за мен да прочета нейно мнение, независимо по какъв въпрос.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 840
Когато си богат, не ти пука какви са ти несъвършенствата. Аз не съм богата и никога не съм била, но съм похарчила толкова много пари по външния си вид, с  които една богата жена и през ум няма да й мине да се разкрасява, а ще си купи кола, примерно.

# 38
  • Мнения: 4 916
... Аз не съм богата и никога не съм била, но съм похарчила толкова много пари по външния си вид, с  които една богата жена и през ум няма да й мине да се разкрасява, а ще си купи кола, примерно.


 Joy

# 39
  • Мнения: 4 916
...
Дали се раждат красиви или парите помагат.
Вярно, че богатите мъже винаги се женят за красиви жени.


Чета вестници и обогатявам безсмъртната си душа... какво виждам днес на последна страница на "24 часа" - дописка в приповдигнат стил, че чорбаджията на "Нефтохим", на незнам-си-колко хотела и всякакъв друг разнороден бизнес Валентин Златев щял се жени за приятелката си Люба. И веднага се сещам за тази тема. Той е богат, тя - хубава. Идеалната двойка, а? Пак ще гледаме "сватба на годината"  Joy

# 40
  • Мнения: 4 555
А и кой грозничък или по-обикновен на външен вид човечец няма да го разкрасят няколко диаманта Wink
Абе да ти кажа... не знам newsm78
Представям си Камила с няколко диаманта. Еми не става по-хубава от това Thinking

# 41
  • Мнения: 2 407
А има дота богати и грозни, това че богатите са красиви  е някаъв мит.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
...и какво можем да обобщим: по-добре богати и красиви, отколкото бедни и грозни...
 Money

Общи условия

Активация на акаунт