За безумията по телевизията

  • 3 359
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Да, обсъждам я защото ми е направила лошо впечатление и е тъпа. Това е антиреклама, а не реклама.

Няма антиреклама. Сериозно  Peace

# 61
  • Мнения: 4 586
Не мога да разбера какво толкова не му харесвате на "акането". По-добре ли ще е да питат "Сра, а?" или "Издриска ли се, мила кукло?"
Мен друго ме тревожи - защо в активия са повярвали милиони жени, а нито един мъж до сега! И защо лъжат, че е вкусна! И като не ми подейства - към кого да се обърна, за да ми върне парите - искам си гииии!
Не познавам мъже, които да имат проблеми с мързелив стомах. Не знам изобщо дали има такива. Мен кючекчийката ме дразнеше много. Дето изпива едно хапче, пръдва и излиза на дансинго в някакъв турски ресторант.
А вечерта бабите как си отлепят чейнето? Нима това е лепило, което държи здраво 12 часа?

# 62
  • Мнения: 4 762
Знам Блонди. И кофти рекламите си аудитория и ефект Wink
Обаче лексиката нещо....
Аналогия :
Ти! Попълни ли си данъчната декларация? Peace
Ти! Боядиса ли яйцата? Mr. Green
Ти! Ака ли? Shocked

Имаше още една реклама пак за стомашни неразположение, как една жена в парка я свива корема и изведнъж я дават как излиза облекчена зад един храст #Crazy
Проблемите с перисталтиката явно са благодатна почва за леене на безумни рекламни идеи Tired

# 63
  • Мнения: 27 524
А гледали ли сте тази за тоалетната хартия ...

Имаше на Белана преди една супер яка - анимирана. Еди влиза в дървен, външен кенеф и след това протяга една костелива ръка и опипва за хартия, голям майтап беше, супер хубава  Peace
Друга хубава за мен беше за едни прах за пране, с един момък в червен пуловер иска от една дама със жестове какво да му вземе и танцува и го прибраха полицаите. Много сладко беше.  Laughing
Харесвах много и на чио чипс, с бабата и дядото, дето се спъваха с батуни тя му взе ченето и дадката тъкмо се пребори и дойде внукът му и му го взе  Laughing

# 64
  • Мнения: 27 524
Ти! Попълни ли си данъчната декларация? Peace
Ти! Боядиса ли яйцата? Mr. Green
Ти! Ака ли? Shocked

Ти! Кого визираш с яйцата?  Close

 Joy Joy Joy

# 65
# 66
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

На Бу в аватара беше Laughing

# 67
  • Мнения: 1 080
Аз по радиото чух сутринта - Ох ,боли ме гърдата !
- Фемикур , вземи Фемикур .Ама на мен ми се чу съвсем друго хвани ку. Crazy
Реклама на някакво лекарство е .

# 68
  • Мнения: 27 524

Знаем, знаем, иначе щяхме ли да хилим  hahaha

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз по радиото чух сутринта - Ох ,боли ме гърдата !
- Фемикур , вземи Фемикур .Ама на мен ми се чу съвсем друго хвани ку. Crazy
Реклама на някакво лекарство е .

Ааа, това лекарство трябва да се раздава при регистрацията в БГ майка. Лекува ПМС. Както знаем, за всичко е виновен той Mr. Green

# 70
  • Мнения: 27 524
Ааа, това лекарство трябва да се раздава при регистрацията в БГ майка. Лекува ПМС. Както знаем, за всичко е виновен той Mr. Green

Ааа, моля, моля  Stop ССФ няма ПМС  Laughing

# 71
  • Мнения: 4 762
Заради фактора " ранно утро "  си оправдана Simple Smile
Иначе и гърдата, и ..другото...хъ, има логика Flutter
Казват, че рекламите възприети единствено със слуха нямат ефекта на тези възприети и със зрението, но ти обори твърденията Joy

# 72
  • Мнения: 117
                    Лелееееее !!!!!!!  Смях   се   от   сърце   на   темичката  Joy Joy Joy Joy

     Аз   съм    голяма    фенка   на    всички    СЕРЯЩИ  реклами bowuu

Но    най -  любима    ми    стана    онази   на  фантата   ,     направена   от   ябълки   с   лайна  !!!!!

# 73
  • Мнения: 27 524
 Но    най -  любима    ми    стана    онази   на  фантата   ,     направена   от   ябълки   с   лайна  !!!!!

Лайм, скъпа Селения, Лайм! Зелени лимончета (lime)  Peace
 Grinning

# 74
  • Мнения: 225
Най-гнусната и гадна реклама, която съм виждала е тази с двете жени, които са "обгърнати" от куп мръсни и мазнясали тави, тенджери и чинии. И в която в един момент едната от тях взима една филия хляб и с един замах хууууууубавооооооо обърсва мазната тава до блясък и изяжда филията Sick Sick Sick Sick
Същата реклама само, че с мъж и куче, на което мъжът много се радва и дъра-дъра, но идва момента в който сипва яденето на кучето в чинията му (на кучето става въпрос) и гневно му казва - тук даже спира и музика и све живо що има като звуци - МАРШ ОТТУК и му изяжда яденето със страхотно блаженство Sick - Извинете ме Confounded

Общи условия

Активация на акаунт