За безумията по телевизията

  • 3 346
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 225
Ами онзи на крана, където имаше разстройство, даже къркоренето на червата му чувахме Sickабе бягай, егати гадостите някой път - така ли се рекламира лекарство да му се невиди Laughing Joy hahaha

# 76
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Е, моят син пее..."Защо нямааа Куупър за теб и за мееенннн..."
Това и аз го пея Mr. Green
По темата - тъпа, не тъпа ама на запомня се, явно това е била идеята  ooooh!

# 77
  • Мнения: 861
Знам, че темата е за обратното ама не мога да се стърпя да не ви кажа любимите ми 2 реклами на Кока Кола Лайт. В първата една мадама с жестове показва на мъж в магазина коя риза да си купи, след което той посочва към комплект бельо на манекена (като за нея), а тя кимва към гол манекен.  Wink. А другата - една готина мадама иска да мери дреха в магазин, но не в съблекалнята а пред продавача и след като той я пита с новата дреха ли ще остане-тя казва "Не" и пак започва събличане  Laughing.

# 78
  • Мнения: 1 364
не съм я гледала:))))

# 79
  • Мнения: 4 527
Не мога да разбера какво толкова не му харесвате на "акането". По-добре ли ще е да питат "Сра, а?" или "Издриска ли се, мила кукло?"
Касиди, аз пък съм чувала, че в предишна реклама на Дуфалак се пеело: "Дуфалак, Дуфалак, днеска аках, утре пак!" Та не е само тази реклама, да знаеш! Mr. Green
baibibi, в рекламата на Активия има само жени, защото мъжете не знаят как да я консумират. Колега на мъжа ми му споделил наскоро - бе кво толкова й хвалят на Активия-та, че действала добре на стомаха - аз изядох 7 една след друга и сега съмн с разстройство. Laughing

# 80
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Така де. По- добре ли звучи детето да пита куклата Сра ли? Като в един много стар виц... Или пък Кенза ли вече?  Naughty

Мъжът ми пък много се дразни на рекламата за пилота дето не можел да го вдига  Mr. Green Нещо за простатата беше  ooooh!

# 81
  • Мнения: 4 149
Най-гнусната и гадна реклама, която съм виждала е тази с двете жени, които са "обгърнати" от куп мръсни и мазнясали тави, тенджери и чинии. И в която в един момент едната от тях взима една филия хляб и с един замах хууууууубавооооооо обърсва мазната тава до блясък и изяжда филията Sick Sick Sick Sick


eeее, оплюхте най-свежите реклами в ефира в момента Mr. Green Като забравихте тази с боба, тя беше първата, която хванах.

По-добро ли е тъпото "послание" на злата Мария от Бонукс - ех, да махаше мазнините и от бедрата, като същевременно заглажда паласките на корема. К`ви мазнини, к`ви бедра, к`ви пет лева. И хайде моля ви се, махнете изкуствените перли поне в кухнята, крайно време е. Аман.

# 82
  • Мнения: 288
   През грипния период имаше една реклама за един любвеобилен вуйчо, който обещал да изведе племенника си през уикенда. Обаче взел, че се почувствал зле и се обадил да откаже. И изведнъж цъфва на вратата, свеж като кукуряк. " Ти нали беше зле"-пита го майката. И вуйчото обяснява как изпил рекламираното прахче и вече е по-добре. Забравих какъв беше илача, обаче идеята беше, че е против първите симптоми на грип и простуда. Е, що за идиотщина- почва те грип, пиеш прахче, дето ще те пооправи за известно време, колкото да отидеш да си заразиш племенника. Мъжка му работа.  Shocked

# 83
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Направо умирам като седнем да вечеряме и хванем рекламния блок. "Мммм, пак диария" или задника на някоя мацка в бял панталон и реклама на превръзки и тампони. А пък рекламата на еспумизан с мацката дето си вдига блузата и си тресе голия корем насред дансинга ми действа като хапче за отслабване.

# 84
  • Мнения: 534
На мен ми се  Sick
от рекламата на Молфикс-пелените,
аууууууууу немога да я търпя направо,
както и тая на брускети Марети с оназ синьорина Ломбарди
дето отмята глава като вързана кобила  Sick

# 85
  • Мнения: 4 546
мен това ме хвърля в тъча- "тая шунка не е блажна"  hahaha
а рекламите за диария и лекарства  Sick имаше една, на която даваха как се отпушват червата като вземеш хапчето. разбира се- точно по времето, по което повечето хора вечерят  Sick
сащо - "хапни си", "преядох, нищо не мога да хапна". "вземи..." "ммм, вкусно". демек - изсери се и сядай пак на масата  Sick
не се сещам кое точно беше , но има една реклама че главоболието и т.н. може да се причиняват от натрупани токсини. затова - пийте еди кво си. направо незнам акк и ми позволяват да рекламират така лекаства.

# 86
  • Мнения: 27 524
А луканките от щастливи прасенца  Cry Cry Cry

# 87
  • Мнения: 6 029
А луканките от щастливи прасенца  Cry Cry Cry

е тая е ужасна!!!!! милите гуцета Cry

# 88
  • Мнения: 9 905
а рекламата на салати Кенар? "домашно ли е?" Безумно идиотски физиономии, не могат да повярват, че сърмичките не са домашни, как ли пък не  Naughty

# 89
  • Мнения: 7 837
Не съм я засичала тази серяща реклама. Има ли я качена някъде.
Тук съм гледала на очистително лекарство, някакъв подтичва зад един храст няколко пъти...

Иначе обичам идиотските реклами.
Тази на Old Spice e последният ми фаворит.

Общи условия

Активация на акаунт