А петък вечер какво ?

  • 3 288
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
В петък по-рядко,но в събота вечер задължително излизаме или имаме гости.Задължително не сме сами,винаги има купон.Имаме си детегледачка и излизането ни е безпроблемно.МОТТО,Леглото,Тифани,Виктория,Папа Джо-това са ни любимите места.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От плетене, бордерии и готвене за друго не ми остава време.
Няма петък-събота-неделя.
Имам да правя чеиз.
Но не ми тежи.


На мен ми тежи. Щото са 2 Tired

По Великден баба им беше на гости, а ние вършахме по заведенията като отвързани. Ми то много уморително, бе! Аааа, не повтарям Naughty

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 16:15 от ДЕ ВАня

# 47
  • Мнения: 3 423
Бе вие тука ми говорите
на чужди езици, аз само
Ялта и Червило знам. Тези,
другите са се пръкнали нови.
Имам бая да наваксвам май.
Благодаря за идеите. Ще
проверя, дали имате вкус.

Резоу, къв чеиз, мари, майка
ми ми каза, че щяла да ми
напълни гардероба с вестници,
щото друго не съм подхващала.

# 48
  • Мнения: 4 371
Петък след работа тичам на маникюр и понякога фризьор, след това с приятели отиваме в Скай сити, хвърляме децата в детския кът, пием кафе, после вечеряме в Уго и се прибираме. Не всеки петък, но повечето.....
Събота вечер мъжът ми се събира с приятели, аз си правя каквото си искам Whistling
Понякога ходя в Планет, но не е моето място там. Понякога ходя на форумски срещи.
Обичам да ходя да танцувам, но няма с кой, нито пък знам къде Tired Абе скучна работа.
Днес се бяхме разбрали с една приятелка да ходим семейно на диско, но тя и мъжа й се отказаха, сами с моя няма да отидем, я. Той не си пада по такива мероприятия много много.
Свекърва ми не взима Пепи, майка ми е в чужбина, но баба ми всяка седмица е на линия. Задължително малкия преспива там. И аз съм човек, и аз трябва да се наспя примерно Flutter

Общи условия

Активация на акаунт