Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14

  • 23 799
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Canada
  • Мнения: 277
Да ви се похваля и аз с една бебешка новина. Чакаме 2-ро бебче за септември. Днес бях на видеозон - казаха че се развива нормално за момента и ще е момченце.

 preggoСтрахотна новина Пупон-ка! preggo
 stork-boyЧестито, пожелавам ти  лека и безпроблемна бременност и едно сладко здраво бебче! stork-boy

Нади-н, браво за козунака-изглежда много вкусен!

# 46
  • Мнения: 417
Благодаря ви за отговорите, дадоха ми насока  Hug

Poupon, Честита новина! Много лека и безпроблемна бременност ти желая   bouquet

# 47
  • Canada
  • Мнения: 272

Да ви се похваля и аз с една бебешка новина. Чакаме 2-ро бебче за септември. Днес бях на видеозон - казаха че се развива нормално за момента и ще е момченце.


Ето защо подпитваше ти за разликата между децата Laughing
Много лека бременност и едно здраво и добричко момченце септември месец ти желая! Hug Heart Eyes

# 48
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
denzul при нас нямаше опция мидъл нейм - имаше първо фамилно и други първи имена та ние там писахме бащиното - ама без -ов / -ев накрая та да можеме така да го запишем и в БГ. Че иначе става много дълго а така ако иска може да си ползва и двете имена като първи тук.
 

# 49
  • Мнения: 2 959
...Дали трябва канадските и българските документи да са абсолютно идентични с всичките имена?...
Дензълче, според мен- Да! Дана я записах с мидъл наим- името на съпруга ми и с мойта фамилия, като в БГ го преведоха буквално и отказаха да сложат приставката "-ова" за средното име. Лека бременност Ти желая!
Пупонка, честито Ти и от мен синьо коремче, затова беше Ти толкоз потайна и загатваше разни нещица, но изчака да ни съобщиш на сигурно след видеозона. Леки и безпроблемни останали месеци.
Йонка, бързо да оздравява малкото Бонбонче. Вие кога щяхте да летите за БГ?
Биберончо, леко приготвяне на багажа и честита Ти нова квартира. Успех с избора на подаръка за завършващата Ти племенница, наистина не е лесна задача.
Нади, страхотен Ти е козунака. Ей, упорита Сливенлийка си и това си е, каквото не си подхванала това не си довела до успешен край.
Каролинка, благодаря за новата темичка, страхотно оформление отново! Поздравления за естет. усет!

Приятен, слънчев следобяд Ви желая!

# 50
  • Canada
  • Мнения: 231
Poupon, честито!   bouquet
Лека бременност до края!
И при теб ли прескочиха първия ехограф, за който говорят всички тук? Моят първи всъщност беше втория - на 20 г.с.

# 51
  • Мнения: 919
Честито Пупонке Grinning Лека бременност ти желая  bouquet

# 52
  • Мнения: 398
Благодаря за поздравленията, но
стига че се засрамих Embarassed

Rosemontia, Това ми е 1-ви видеозон, не знам дали ще имаме и друг.

# 53
  • Мнения: 327
Моята дъщеря е записана с три имена, бащиното като мидъл нейм. На много от официалните и документи, като здравната карта например, е с две имена само. Съпругът ми по същия начин.

И моята дъщеря също  Peace

Пупонка
, страхотна новина.   Hug Малкото пупонче сигурно много се радва. Леко бременеене и още по-леко раждане. А при мен  понеже не се появяват никакви лентички, каква ще е разликата между двете рожби?


Наде
,
ела да направиш вкъщи такъв козунак  Wink , че аз такова произведние на изкуството не мога да  направя   chef

Биберонке,   аз бих купила някакво бижу, но от БГ - златно или сребърно  Hug

# 54
  • Мнения: 449
Пупонка, честито за хубавата новина. Лека бременност ти желая. А кога ти е термина?
Наде, много добре ти изглежда козунака. Можело значи ... да стане.

Момичета, радвам се, че ви харесва оформлението на темичката. Който има желание и нови идеи също може да пуска новата тема.  Peace  Да не си помислите, че от сега нататък само аз ще я пускам.

# 55
  • Мнения: 369
 Ей, да се разпиша и аз набързо  Laughing
 
 Пупонка, честита бременост. Това се казва новина. HugМиналият път като спомена, че ще ни казваш нещо скоро, ме гризна "под лъжичката"  любопитството  Grinning , ама въобще не ми дойде такова нещо наум.  Thinking Сега като се замисля  newsm78 си ни давала разни малки подсказки като отбиването на София , както си ви вървеше кърменето изведнъж се разбърза да я отбиваш и сигурно други такива, но мен лично много приятно ме изненада.
 Гаргамелчо, сега вече си ти на ред.  Laughing  Няма хъкъта-мъкъта Stop
 Наде, следващият път като се събираме - козунакът е от теб Naughty Няма вече измъкване с печката  Laughing
 Дензъл, аз знам че както го запишеш детето в канадският документ така се превежда в българският. Това по отношение ако решиш да пишеш Никол вместо Николова и т.н. За 2 или  3 имена си е по твое усмотрение. Ако го пишеш с три, така или иначе второто няма да го ползва тук. Напоследък попълвах страшно много документи по разни институции и никъде не са ми искали второто име. В Бг ако си, не би се гледало с добро око на дете с две имена. Все едно не се знае кой е бащата.( "иди доказвай, че Марийка няма сестра".)Ама и каква е вероятността детето да поиска да живее в Бг Laughing

....  Да не си помислите, че от сега нататък само аз ще я пускам.
Ааа, ти сега отбой от службата ли ще правиш  Naughty  Laughing  И на мен много ми хареса как си направила темата. Даже минах с мишката по картинките да разбера всяка от кой град е  Embarassed Много са хубави.  Heart Eyes

# 56
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пупонка, честито коремче и от мен! Hug

Лека бременност и едно здраво и послушно бебче накрая! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 224
Здравеите маичета! аз сам от тези,които рядко пишат, но редовно четат..
имам молба до мамите от GTA.Моля ви препорачаите ми зъболекар, желателно е да е в Мississauga.  Благодаря ви предварително..

# 58
  • Мнения: 327
Здравеите маичета! аз сам от тези,които рядко пишат, но редовно четат..
имам молба до мамите от GTA.Моля ви препорачаите ми зъболекар, желателно е да е в Мississauga.  Благодаря ви предварително..

Нямаш проблеми - Д-р Попова в Мисисага, 3045 Clayhill Rd, Unit 11 905-897-7999

# 59

Общи условия

Активация на акаунт