"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 487
  • 838
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 248
Да, ако може за Марина. Въпреки, че тя ми говореше нещо за месни пюрета... newsm78
Но и зеленчуковите съм сигурна, че няма да откаже! Peace

# 46
  • Мнения: 2 125
Момичета, благодарим ви много, че дойдохте на празника днес    bouquet

беше удоволствие за нас  bouquetОсобено за сина ми Crazy
ох милия, успокои ли се?

О, да! Тръгвайки си, разказваше и показваше различните части на колите в детайли! Party


Момичета, очертава ли се скоро да си вадим групово визитки. Ако не ще си извадя само за себе си, само ми кажете от къде да си взема файла с моята. Praynig


При мен е файла Весе, но имам проблем с нета в нас (моя комп раздавал някакви IP адреси наляво и надясно) и чакам хора от фирмата да дойдат да го оправят. Иначе при първа възможност ще ти пусна на мейл файла Peace

# 47
  • Мнения: 3 248
Мерси, Стели! Hug
СЛожно ли е да ми се промени е-мейл адреса?! newsm78

# 48
  • Мнения: 2 125
Мерси, Стели! Hug
СЛожно ли е да ми се промени е-мейл адреса?! newsm78


Не, не е. Пусни ми го на лични или на antoanetaster@gmail.com

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днеска взех доста багаж от една майка .

Има обувки-утре ги занасяме в Трън
Има подходящи дрехи за Петя и децата,ще им ги занесем тия дни

Вси4ко ще се разнесе тия дни,но молбата ми е близките месец-два  да не събираме дрехи щото ве4е идея нямам къде да ги държим.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
И при мен има визитки за Весето  Mr. Green (файл де  Laughing)
Аз пак да напомня за багаж за някой бебешки дом  Tired - количка лятна, зимна и проходилка.Дрехите също - не са много  Praynig

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И при мен има визитки за Весето  Mr. Green (файл де  Laughing)
Аз пак да напомня за багаж за някой бебешки дом  Tired - количка лятна, зимна и проходилка.Дрехите също - не са много  Praynig

много си ми дале4е Иве,а и мямам място Confused

в Перник са с варицела Sad

# 52
  • Мнения: 1 287
Мами,искам да споделя с вас,че днес направих първата крачка.Обадих се по телефона на директорката на ДМСГД в Русе.Попитах я дали има нужда от човек като мен и с какво мога да съм и полезна.Докато набирах номера,се страхувах,че ще ме нагруби и ще ми каже да си гледам работата.А аз само се представих и изстрелях въпроса си.Тя ме попита каква ми е професията /за сведение - конструктор на дамски облекла/ и след като и отговорих,ме покани на среща.Срещата ще се състои тази неделя.Очаквам я с нетърпение и много смесени чувства,сред които преобладава СТРАХЪТ.Наистина,мами,много ме е срах.Не знам какво да очаквам и не знам какво да говоря.Страхувам се,че ще ми се върже езика и ще изгубя ума и дума.Предложих и да занеса 20-ина памперса и тя прие.Много се вълнувам.Бих искала,ако може,да ме посъветвате нещо и аз не знам какво - за първи път ми е.Това е началото.Искрено се надявам и да не е краят.Надявам се да увлека и други мами от нашия град зад тази идея.Няма да ми е лесно и не вярвам да стане бързо.Вече се сблъсках с неодобрението на много хора - удюкаха ме както се казва.Е,това е засега.Може да ви пиша пак,нали?

# 53
  • Мнения: 3 248
kabzimalka, на срещата с директорката, дръж се съвсем естествено, все пак не забрявай, че и тя е човек като всички нас. Сподели й намеренията си. Кажи й, че имаш възможност да помагаш когато и с каквото можеш. Искай да имаш пряк контакт с децата, все пак това е доста по-важно от хубавите дрешки и играчки. И така...
Успех! Hug  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 353
  Kabzimalka, скоко Simple Smile Сигурна съм, че всичко ще мине оки и няма защо да се притесняваш.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 743
И при мен има визитки за Весето  Mr. Green (файл де  Laughing)
Аз пак да напомня за багаж за някой бебешки дом  Tired - количка лятна, зимна и проходилка.Дрехите също - не са много  Praynig

много си ми дале4е Иве,а и мямам място Confused

в Перник са с варицела Sad
Kога ще ходиш да ти ги докарам?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 867
Не мога да не споделя това с вас:
http://e-vestnik.bg/641/

# 57
  • Мнения: 6 460
Страхотно! smile3501

# 58
  • Мнения: 3 248
Не мога да не споделя това с вас:
http://e-vestnik.bg/641/


Браво! smile3501 smile3501 smile3501

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мога да не споделя това с вас:
http://e-vestnik.bg/641/
smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт