G! петъчно

  • 9 941
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 391
Три седмици загубено време  #Cussing out Аз търсих само нощес, а всички онези които не си признават и са търсили ежедневно през тези 21 дни, кой ще ги обезщети?! И не, не ми беше приятно защото търсенето не беше овенчано с намиране на нещо си Crossing Arms Все едно съм била на гинекологичен преглед при току що завършил студент, който е преглеждал работното поле некадърно в продължение на астрономически часове  #Cussing out Срамота! Лъжци са G-точко измислятелите  #2gunfire

Нещо си се изгубила по пътя, щом нищо не си намерила. Да помагам ли?  Whistling

# 151
  • Мнения: 4 734
Изтървах два-три  пръста по пътя, вярно е Whistling

# 152
  • Мнения: 391
Мдааа...

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Леле, аз съм силно възмутена и разочарована, никога не съм предполагала до какъв мащаб достига невежеството на форумките... Mr. Green
добре, че все пак Бу се осмели да пусне таз тема, иначе уж математиката ми е в кръвта, ама пусто на координатната система точно тази точка ми е непозната  Blush

Естер, нали знаеш, че точка се получава, като се пресекат две прави  Laughing

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
ми май я има поне този водопад който прживях

Я разкажи де Wink Таман си почнала

# 155
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Най интересното е че никоя от дамите не може да опише "СЕРИОЗНО" за себе си какво е това Г точка ... или как е при нея самата .... аз само мога да кажа, че е феномен, но жената  е тази, която може да обясни от опита си какви са качествата на тази "точка". Дано някоя може и да има усета за това. ....  тези щуротии от разни сайтове за натиснете тук или натиснете там нямат никаква реална подплата. Мисла, че само излагане на личен опит са нормалния подход. 

# 156
  • София
  • Мнения: 1 732
Добре, като правите секс радвате ли се? Да! Значи приемете, че цялата ваГина е едно Г-петно  Grinning
Това малко в стил "Шифърът на Леонардо", ама сметам да има смисъл, барем за тия, които прекараха безсънни нощи в ръчкане и издирване.

# 157
ето как се открива тая Г-точка
http://vbox7.com/play:d9cce643

# 158
  • Мнения: 2 891

Това се казва онагледено обяснение  Mr. Green

# 159
след приложения видео материал търсете Embarassed
... тя е някъде там...

# 160
  • Мнения: 4 734
Тоя клип беше гнусен. Повече няма да се пипна.

# 161
  • Мнения: 2 891
Ти пък! Препрати го на когото трябва. На теб не ти е толкова нужен  Mr. Green

# 162
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ти пък! Препрати го на когото трябва.

На Бу и трябваше Whistling

Общи условия

Активация на акаунт