Elfino-отслабване без строга диета

  • 8 257
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 334
Това е нов продукт на пазара.Днес си го купих и ще видя дали поне това ще подейства.Давам ви и информацията към него http://www.unicoms.bg/?id=8&nid=190&ln=bg

# 1
  • Мнения: 352
Каква му е цената на този нов продукт?
Пий го няколко дни и виж дали нямаш някакви оплаквания,като болки в корема,замайване,падане на кръвното и.т.н.
За първи път чувам за такова взаимодействие като Американски боб и Индийска ягода!
Ако усетиш намаляване на апетита и не ти се яде сладко пиши ,защото аз изпих всички видове такива препарати и никой не ми подтисна апетита!

# 2
  • Мнения: 1 334
Каква му е цената на този нов продукт?
Пий го няколко дни и виж дали нямаш някакви оплаквания,като болки в корема,замайване,падане на кръвното и.т.н.
За първи път чувам за такова взаимодействие като Американски боб и Индийска ягода!
Ако усетиш намаляване на апетита и не ти се яде сладко пиши ,защото аз изпих всички видове такива препарати и никой не ми подтисна апетита!
Струва 18 лв за 60 капсули.Аз също малко се притеснявам от евентуално подуване на корема.Дано не стане така PraynigА този "специален"сорт американски боб ми звучи като някакъв лабораторен експеримент LaughingНо ще споделя след няколко дни.

# 3
  • Мнения: 6 958
Каква му е цената на този нов продукт?
Пий го няколко дни и виж дали нямаш някакви оплаквания,като болки в корема,замайване,падане на кръвното и.т.н.
За първи път чувам за такова взаимодействие като Американски боб и Индийска ягода!
Ако усетиш намаляване на апетита и не ти се яде сладко пиши ,защото аз изпих всички видове такива препарати и никой не ми подтисна апетита!
Струва 18 лв за 60 капсули.Аз също малко се притеснявам от евентуално подуване на корема.Дано не стане така PraynigА този "специален"сорт американски боб ми звучи като някакъв лабораторен експеримент LaughingНо ще споделя след няколко дни.

Аз имам един въпрос към теб, може ли?!? Колко килограма искаш да свалиш и спазваш ли диета или спорт някакъв?!?  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 334
Аз имам един въпрос към теб, може ли?!? Колко килограма искаш да свалиш и спазваш ли диета или спорт някакъв?!?  Thinking
Поне 6 кг,но от няколко месеца не мога да ги сваля.Не мога да спазвам диета,защото съм адски лакома FlutterНе прекалявам,разбира се.Иначе от няколко седмици всеки ден Пилатес вкъщи.Когато имам повече време и на степер+Пилатес.

# 5
  • Мнения: 6 958
Аз имам един въпрос към теб, може ли?!? Колко килограма искаш да свалиш и спазваш ли диета или спорт някакъв?!?  Thinking
Поне 6 кг.,... всеки ден Пилатес вкъщи. Когато имам повече време и на степер+Пилатес.

За 6 кг. не ти препоръчвам да пиеш хапченца... По добре билки, чайчета, малко диета или ако не можеш да спазваш такава спри поне някои храни и спорта вече го правиш... и лека полека ще ги свалиш... Но избора си е твой Peace А по темата - не съм ги пила, няма и да ги пия, нито съм ги и чувала дори...  Peace Успех и сподели резултати после  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 1 120
За 6 кг. не ти препоръчвам да пиеш хапченца... По добре билки, чайчета, малко диета или ако не можеш да спазваш такава спри поне някои храни и спорта вече го правиш... и лека полека ще ги свалиш... Но избора си е твой Peace А по темата - не съм ги пила, няма и да ги пия, нито съм ги и чувала дори...  Peace Успех и сподели резултати после  Hug Hug Hug

 Peace

# 7
  • Мнения: 131
Тази индийска ягода се казва още Гарсиния камбоджа или КОКАМ и я има в много от препаратите за отслабване.  За нея, се изписаха много неща във този форум. Дават я ,че топи мазнините. А за този американски боб не съм чела нищо.
Цената, обаче е добра, като се има впредвид, че една опаковка е за цял месец.

# 8
  • Мнения: 4 053
записвам се да следя коментарите ви  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Тази индийска ягода се казва още Гарсиния камбоджа или КОКАМ и я има в много от препаратите за отслабване.  За нея, се изписаха много неща във този форум. Дават я ,че топи мазнините. А за този американски боб не съм чела нищо.
Цената, обаче е добра, като се има впредвид, че една опаковка е за цял месец.
Бобът го има в онова нещо, дето го рекламираше Наталия Симеонова.Амико се казваше.
Съставките са известни.Нищо ново под слънцето.

# 10
  • Мнения: 4 053
................Съставките са известни.Нищо ново под слънцето.

демек, не действа ли  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
демек, не действа ли  newsm78

Напротив - аз съм много доволна от Гарцинията.Спрях я поради други причини.Получих един задух, който не знаех от какво е и поради тази причина премахнах всичко, което приемам и не съм наясно с въздействието му върху организма си.Оказа се, че е било нещо вирусно, от изкарани грипове, като почнах да кашлям и не се задушавам.
КАто я пиех, имаше добър ефект.
За боба не мога да кажа нищо, защото Амико съм пила само една опаковка, ама яко ядене беше по това време, но не дебелеех - факт, то това май му беше и предназначението - да не качваш.

Казах "нищо ново под слънцето", защото рекламата гласи, че е Първият продукт от Трето поколение у нас, а дотук изброените съставки не са нищо ново.Ако има и нещо друго в него, тогава може.
Трябва повече информация.

# 12
  • София
  • Мнения: 737
И аз се записвам ...

# 13
  • Мнения: 3 647
За 6 кг. не ти препоръчвам да пиеш хапченца... По добре билки, чайчета, малко диета или ако не можеш да спазваш такава спри поне някои храни и спорта вече го правиш... и лека полека ще ги свалиш... Но избора си е твой Peace А по темата - не съм ги пила, няма и да ги пия, нито съм ги и чувала дори...  Peace Успех и сподели резултати после  Hug Hug Hug

 Peace
Peace
 уондер  пилл няма 

# 14
  • Мнения: 170
 Гледам, че фирмата е производител и на прочутото Амико, което при мен нямаше ефект, а и то беше с някакъв северен боб. Затова този път само ще следя темата и ако има успех го почвам.

# 15
# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 5 873

еми чета бе душо,ама така ли се дава цитат....даже не е имало нужда от него,според мен....и без това всичко ти е ясно...
явно и чувство за хумор нямаш...ама сигурно и това ти е ясно.
извинявам се за спама.

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 11:25 от Ванчето

# 19
  • Мнения: 4 053
диалога се водеше между мен и Клонка,
ами ти къде се вреш  newsm78
май, ти се почувства засегната,
 и май ти нямаш чувство за хумор,а?
айде, лек ти ден  Hug

# 20
  • Мнения: 5 873
диалога се водеше между мен и Клонка,
ами ти къде се вреш  newsm78
ами исках да се включа в диалога,как къде се вра?
просто исках малко яснота,нищо повече...
ама направихме от мухата слон
лек ден и на теб

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
..ами исках да се включа в диалога,как къде се вра?
просто исках малко яснота,нищо повече...
Премахнала е дългите цитати, за да не натоварва сървъра, за подобно поведение най-редовно ни призовават модераторите.Тъй като аз казах нещо за състава на таблетките - има Гарциния, от която съм доволна, и някакъв боб, дето го има в Амико, а после едно момиче каза, че производителят на Новите таблетки е същият, като на Амико, тя ни цитира без текст, с което аз лично разбрах какво казва.
А именно - не е толкова нов този продукт, колкото го изкарват в рекламата, защото съставките са известни, просто са ги комбинирали/гарциния има самостоятелно, има я във Фемимодел, а боб има в Амико/

Всичко това са изводи, които могат да се направят и само от прочитането на темата, без излишно да се пише Mr. Green

Та така.Ние се разбрахме.
Гледай що писане изписах, за да ти обясня.Ако сега не се включиш, ще го приема като лична обида. Wink

# 22
  • Мнения: 5 873
...Гледай що писане изписах, за да ти обясня.Ако сега не се включиш, ще го приема като лична обида. Wink
благодаря,КЛОНКА. Hug
Мисълта ми беше,че въпреки ,че бях прочела всичко до момента,се наложи да преглеждам постингите по часове ,да сверявам,за да разбера за какво иде реч.Излишно забавяне,според мен.Не съм искала да засегна никой. Flutter
съжалявам за резкия тон,но тоз зелен емотикон леко ме подразни...

лек вечер на всички. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Ванче, тук най-тъжното не е сик-емотиконът, а фактът, че кака КЛОНКА е "наясно" с почти всички съставки на почти всички продукти на пазара, от което, както се забелязва, няма особена практична полза Joy Joy

Но, все пак си казвам, че Гарцинията си е хубава билка, действаше ми подпомагащо на мене.Бобът...ми, знам ли, нямах дълъг опит с него, просто минах във фаза яко плюскане, та го зарязах.
Обаче тази нова добавка има място на пазара.
Фемимодел ми беше излишен, защото основната му съставка - Гарциния, е в по-малка доза от тази форма, в която аз я приемах, а цената й при моя вариант беше много по-добра.Останалите съставки на Фемимодел бяха някакви билки за успокоение - като мащерка, да речем, които могат да се пият на чай с много по-добър ефект.
А Амико си беше скъпичък като за добавка, дето трябва да взимаш по няколко таблетки - при всяко ядене.Излизаше над 10 лв. на седмица.
Не, не съм притеснена за пари, слава богу, но това далече не означава, че ще ги давам на вятъра.
Но ако тази добавка има достатъчно количество гарциния и боб и е на "нормалана" цена/т.е. за "експеримента" няма да ми се наложи да дам повече от 40лв за месец/, ще я пробвам и нея - никакъв проблем.

# 24
  • Мнения: 5 873
клонке,не се ли притесняваш,че тези продукти може да ти навредят... Confused
незнам,аз трудно се решавам ...имам ябълков оцет на таблетки,чай Билкана(с това се изчерпвам ...) ,ама истината е,че съм страшно несериозна ooooh!...пия 2-3 пъти и дотам... Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Как, бе, аз докато се навия да пия от Китайските капсули, каква душевна драма беше.А после, опищях форума колко са опасни, щото на мене не ми подействаха добре.
Много съм предпазлива.Преди да взема някакъв продукт, изчитам целия му състав, после задълбочено проверявам всякаква информация за него, после се  колебая, накрая го вземам и в повечето случаи не стигам до повече от два-три приема.

Никакви хапчета не съм и не бих пила.
Тези препарати се водят хранителни добавки, но и към тях се отнасям с респектиращо внимание.
В момента пия Кларинол Кла 100, защото за Кла зная, че е полезна за сърцето и е препоръчвана от лекари.Действието и за отслабване не е най-важното, но се изтъква с комерсиална цел.

# 26
  • Мнения: 131
Мисля, че в тези таблетки Гарсинията е едва 150 мг.

# 27
  • Мнения: 1 334
Нали бях обещала да докладвам за ефекта на Elfino Thinking......не знам защо,но получих страхотни киселини и болки в стомаха.Май е редно да го спра,нали Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Нали бях обещала да докладвам за ефекта на Elfino Thinking......не знам защо,но получих страхотни киселини и болки в стомаха.Май е редно да го спра,нали Rolling Eyes

Е, ако си сигурна, че не са предизвикани от нещо друго - спирай ги.

# 29
  • Мнения: 1 334
Е, ако си сигурна, че не са предизвикани от нещо друго - спирай ги.
Сигурна съм,че не е от храната,защото и досега пак съм се хранила по този начин ooooh!Малко ме е яд.Увеличавам спорта тогава Close

# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Stundji , ти колко време го пи?
Спазвали указанията - примерно, ако е казано да се пие преди, сле по време на хранене?

Най-добре го спри и ако ти отминат болките бързо, пробвай пак.Ако пак се повтори този ефект - спираш окончателно и забравяш.
Като при това си записваш състава му, че ако видиш продукт, който има някоя от съставките на този, да знаеш да не го купуваш и него

# 31
  • Мнения: 1 334
Stundji , ти колко време го пи?
Спазвали указанията - примерно, ако е казано да се пие преди, сле по време на хранене?
Най-добре го спри и ако ти отминат болките бързо, пробвай пак.Ако пак се повтори този ефект - спираш окончателно и забравяш.
Като при това си записваш състава му, че ако видиш продукт, който има някоя от съставките на този, да знаеш да не го купуваш и него
Пия го едва от 2 дни.Приема се 15 мин преди ядене,което спазвах.Единствените съставки,които бяха посочени са Американския боб и Индийската ягода.Дори помощните съставки не бяха упоменати,което е странно..Знам ли....

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, спирай го, да не си докараш някой гастрит, че после никакви диети няма да можеш да пазиш, защото боли ужасно и забравяш за зеленчуци, плодове и т.н.

Продължавам да се опитвам да си спомня дали при мене е имало някакви такива ефекти, но не мога, защото аз по принцип имам гастрит, имах и язва, та от време на време ми се обостря гастритът и е възможно просто да не ми е направило впечатление.Все пак съм изпила по-малко от опаковка Амико и то за повече от месец, при положение, че е за седмица.А гарцинията я пих, де, но нямах проблеми със стомаха.

Впрочем, на опаковките на зеления чай Сание пише, че в началото се получават такива стомашни болки, но после отминават.Възможно е и тук да има такава опция, но е трябвало да я опишат все пак.

# 33
  • Мнения: 230
Нали бях обещала да докладвам за ефекта на Elfino Thinking......не знам защо,но получих страхотни киселини и болки в стомаха.Май е редно да го спра,нали Rolling Eyes

Здравейте! Заинтригувахте ме с темата за новия продукт, та се разрових из net-a и открих сайта на Елфино. STUNJI май е нормално да има болки в някои случаи, защото разгледах в сайта  и виж какво пише тук на 4-ти въпрос http://www.elfino.eu/?id=80&ln=bg

Сега доизпивам китайските капсули и мисля да си го купя това Елфино. Пък и за 60 капсули цената ми се вижда добра. Ох, нали все от гледна точка на портмонето разсъждаваме Embarassed

Лек ден на всички!

# 34
  • Мнения: 1 334
STUNJI май е нормално да има болки в някои случаи, защото разгледах в сайта  и виж какво пише тук на 4-ти въпрос http://www.elfino.eu/?id=80&ln=bg
Току-що и аз разглеждах сайта и прочетох това за болките в стомаха.Явно аз спадам към редките случаи ooooh!Не знам....ако е така,ще продължа пак,пък ако не спират болките ще го спирам окончателно.

# 35
  • Мнения: 6 958
Спри продукта, недей да си вредиш с него  Praynig Hug Peace

# 36
  • Мнения: 4 916
Е, ако си сигурна, че не са предизвикани от нещо друго - спирай ги.
Сигурна съм,че не е от храната,защото и досега пак съм се хранила по този начин ooooh!Малко ме е яд.Увеличавам спорта тогава Close

Повече спорт, повече вода, заленчуци, плодове... можеш и без хапчета  Peace

# 37
как се пие и какво действие има

# 38
  • София
  • Мнения: 3 688
някой друг ползвал ли го е?

# 39
  • Мнения: 230
PURWO iskam da se izwinq 4e pi6a na latinica, no kirilizatora mi se bug-na i sega o6te ne sum instalirala nov.

Momi4eta az si izpih kitaiskite kapsuli, no taq suhota w ustata naprawo me poburka i sega we4e ne gi piq. Ami zna4i zapo4nah go towa ELFINO - aptekarkata mi go preporu4a mnogo. Da wi kaja ot nego se 4uwstwam super nqmam nikakwi strani4ni efekti. Piq go we4e desetina dena i rezultatut e minus kilo, kilo i ne6to newsm44. Ne spazwam nqkakwa osobena dieta - piiwam powe4e woda i towa e. Jelae6ti da go piem zaedno? Leka we4er na wsi4ki.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 424
За продукта не знам,но сайтът е много хубав и има интересно инфо  Peace

# 42
# 43
  • Мнения: 1 817
запис  Peace

# 44
  • Мнения: 230
Zdrawite! Ami az go piq ELFINO we4e dwe sedmici i kantar4eto ot4ita po4ti DWA kg po - malko smile3534. Ne winagi e to4no dwa, no predi sedmica se kolebae6e okolo ediniq kilogram, sega we4e okolo wtoriq! Mai raboti! I oswen towa tezi dni sega po4iwnite powe4ko gosti imahme i edni wkusotiiki se pohapwaha Embarassed I wupreki towa kantar4eto ot4ita minusa! Abe mnogo got - iskah tuk da wi se pohwalq - swalqm edni dunki (ot koito predi korem4eto i palaskite otstrani poizka4aha taka da se kaje) bez da gi razkop4awam newsm03

Nqkoq ot was ne pie li?

# 45
  • Мнения: 1 424
Zdrawite! Ami az go piq ELFINO we4e dwe sedmici i kantar4eto ot4ita po4ti DWA kg po - malko smile3534. Ne winagi e to4no dwa, no predi sedmica se kolebae6e okolo ediniq kilogram, sega we4e okolo wtoriq! Mai raboti! I oswen towa tezi dni sega po4iwnite powe4ko gosti imahme i edni wkusotiiki se pohapwaha Embarassed I wupreki towa kantar4eto ot4ita minusa! Abe mnogo got - iskah tuk da wi se pohwalq - swalqm edni dunki (ot koito predi korem4eto i palaskite otstrani poizka4aha taka da se kaje) bez da gi razkop4awam newsm03

Nqkoq ot was ne pie li?
Аз не пия,но ме заинтригува  Thinking
Сваляш по 1кг на седмица,без диета,така ли?  Shocked  newsm78
Сподели по-подробно как си се хранила,моля те, може и на лични  Peace
П.С. Пиши на кирилица,моля  Peace

# 46
  • Мнения: 1 339
А тези Елфино какво всъщност съдържаха  newsm78
Наистина чудесни резултати си постигнала меморгана  Simple Smile  Мери се и на см за да споделяш разликата... По-важни са см-те, а не кг   Wink

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
П мое скромно мнение- всичко е строго индивидуално.Всеки който спазва някакъв режим знае от какво може да свали килограми. Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 10 858
Един кг.пна седмица хич не е малко. Браво, ако е от продукта.

# 49
  • Мнения: 230
Zdraweite momi4eta!
Molq da me izwinite 4e pi6a na latinica( i az ne ponasqm da gledam bulgarski na latinica, powqrwaite), no bulgarsakata fonetika na pc-to se razwali, a na BDS prosto ne umeq da pi6a  Embarassed
6te q oprawq do nakolko dni - sega prosto nqmam wuzmojnost. Molq da me izwinite otnowo, skoro 6te oprawq pc-to  Simple Smile
A sega kum po-wajnoto:

vodka s led Nqma ni6to koi znae kakwo w hranitelnitelniq mi rejim. Predi da zapo4na da piq Elfino-to pih edni kitaiski kapsuli, no te imaha edin strani4en efekt - postoqnno use6tah suhota w ustata si, ta towa mi doide w powe4e i zaradi towa sprqh da gi piq. Tezi tabletki mi suzdadoha edin dosta polezen nawik - da piq powe4ko woda. I sega dokato piq Elfino-to si piiwam powe4ko woda - oba4e da ti kaja ot nego ne sa mi se poqwqwali nikakwi strani4ni efekti Grinning
A ina4e otnosno swaleniq kilogram na sedmica - naistina wsi4ko e indiwidualno, no na men taka mi deistwa, da newsm53 ( e, ima otkloneniq s po nqkoi drug gram, no nali i w predniq post kazah - minalata sedmica se kolebae6e okolo minus 1 kilo, sega okolo minus 2) I za hraneneto - ami ne se tup4a postoqnno estestweno, no ne se i ograni4awam - pohapwam si.
 
sisin4e w bro6urkata kum produkta pi6e, 4e sudurja ekstrakti ot Indiiska qgoda i Amerikanski bob. Eto, porazgledai i tuk   http://www.elfino.eu/?id=10&ln=bg
A ina4e - nawih se da go piq, za6toto ne kazwat 4e 6te swalq 974522363542374 kg za malko wreme, za6toto towa zna4i 4e sus sigurnost ni balamoswat ne6to s porednata tupa reklama.  #2gunfire

Rezultatut ot minus 2 do 4kg na mesec e razumen i predotwratqwa do golqma stepen spored mene io-io efekta. Towa e zasega - pak 6te dawam ot4et i da se nadqwame, 4e rezultatut 6te e o6te po-dobur. Leka we4er na wsi4ki!

# 50
  • Мнения: 431
Не знам дали действа продукта, но когато влязох да разгледам сайта му http://www.elfino.eu/?ln=bg&id=10&sid=0 видях, че има 26 страници въпроси на потребители, на които някой е отговарял  newsm78. При това сайта е май на една седмица.

# 51
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Нещо никой не пише. Моля дайте резултати!!

# 52
  • Мнения: 1 334
Аз да вметна нещо по темата.....какво се случва след като спреш хапчетата newsm78.Особено ако си привърженик на въглехидратите?Както съм аз в случая....едната от причините да спра Елфино беше това.Освен болките в стомаха,разбира се. Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз да вметна нещо по темата.....какво се случва след като спреш хапчетата newsm78.Особено ако си привърженик на въглехидратите?Както съм аз в случая....едната от причините да спра Елфино беше това.Освен болките в стомаха,разбира се. Rolling Eyes
Всъщност много правилен въпрос!

# 54
  • Мнения: 2 013
А колко струва месечната доза Елфино?

# 55
  • Мнения: 1 064
ще следя

# 56
  • Мнения: 1 095

Повече спорт, повече вода, заленчуци, плодове... можеш и без хапчета  Peace
[/quote]

Да бе, можело,я се пробвай така да свалиш 35 кг.  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 008
И аз го започвам от днес-ще пиша ако има резултат!

# 58
  • Мнения: 917
ехо и аз го пия вече трети ден. като станат две седмици ще се кача на кантара

# 59
  • Мнения: 1 479
Здравейте момичета! Пила съм елфино и мога да кажа със сигурност , че не действа!

# 60
  • Мнения: 54
Здравейте момичета!!!
Не изпадайте в заблуда че ще ядете колкото и каквото си искате и ще отслабвате.ТОВА Е САМО РЕКЛАМЕН ТРИК!!!
С хапчета хубава фигура не се постига, най-много да си докарате някакви проблеми.
Но ви се възхищавам на ентусиазма и желанието за постигане на желаната фигура.
Затова ето един съвет от мен: За да се чувствате добре и да изглеждате така както се чувствате е необходима малко повече воля и малко чужда помощ, тоест съвет от специалист диетолог или най разпространеното и  достъпното средство на пазара - книгата "Преобразете тялото си за 6 дни" - Майкъл Търмънд. Това е книга която ще ви отвори очите за много неща и ще ви помогне да изглеждате и да се чувствате добре и да разберете собственото си тяло от какво има нужда и от какво не.
Това не е реклама а е споделен личен и на много други хора опит.
Постъпете умно и поискайте компетентен съвет, не бъркахте като се хвърляте на първият рекламиран продукт за отслабване. Лекарствата са нож с две остриета - за едно помагат, а на друго вредят.
Желая ви успех и умната момичета!!!  Wink

# 61
  • Мнения: 4 167
Американците са известни с генно модифицираните си храни. Ако съм разбрала правилно и този боб е от САЩ не бих го пила.

Общи условия

Активация на акаунт