Открих супер готини дрешки!

  • 3 784
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 271
Единственото което е, че шият сезонно, например сега има неща педимно за лятото.

Е, че то е логично - то и на магазин да идеш ще намериш летни дрехи, а не палта и пуловери.

# 31
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
До каква възраст има дрешки?

# 32
  • Мнения: 568
а пък в този базар в подлеза на НДК има едно щандче с бг. дрешки-Калина е фирмата производител-сладки са и са доста евтини. Изглеждат като немски, днес купих цветни тениски за по 5.50 лв за 1 годинка
Аз съм им фен.

# 33
# 34
  • Мнения: 555
Да се запиша и аз   Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 44 106
и аз се записвам...Wink

# 36
  • Мнения: 928
Ей, момичета, някой ходи ли вече. Аз се каня от няколко дни да отида, но все не стигам до там  Hug

# 37
  • Мнения: 2 332
Запис.

# 38
  • Мнения: 207
Е днес най-накрая отидох,то срамота живея точно срещу завода.Ами не съм очарована нито от моделите нито от цените.Имаше повече за момичета и бебета.Мойто момче е на 4 години и не харесах нищо.Жената каза,че сега шият за магазина и другата седмица ще ги извадят от производството.Тениска за 4 години е 13лв,а потниче 10,40.Да сравня само,че в марикитата горните потничета са 10лв. и са много по-готини,а марикитата никак не е ефтин магазин.Незнам аз лично не бих отишла пак.

# 39
  • Мнения: 132
Различни хора - различни мнения. Аз лично не бих се доверила на чуждо мнение, защото вкусовете на всеки един се различават и е нормално. Аз лично като майка на момиченце намерих това, което в моите представи за момиченце е хубава дрешка ... хората там бяха много мили и ми помогнаха в избора и със сигурност ще се върна отново  Grinning   bouquet

# 40
  • Мнения: 207
Хората наистина се отнесоха супер мило,но милото отношение няма нищо общо с предлаганата стока.Наистина за момиченца имаше струва ми се по готини неща,но мен ме интересуваха дрехи за момченца и не съм карала жената да ми отваря неща ,които няма да купя.Ще се повторя и ще кажа,че предстоеше изваждане на нови неща от цеха и може да има по-голям избор, ако някой реши да отиде следващата седмица.

# 41
  • София
  • Мнения: 797
а пък в този базар в подлеза на НДК има едно щандче с бг. дрешки-Калина е фирмата производител-сладки са и са доста евтини. Изглеждат като немски, днес купих цветни тениски за по 5.50 лв за 1 годинка
Аз съм им фен.

 За кой от двата базара в НДК става въпрос? "Пасажа" или "София"?

# 42
  • Мнения: 568
този, който е от страната на подлеза с трамваите мисля, че се казва София

Общи условия

Активация на акаунт