Кое ви е любимото кътче във вашия дом и защо?

  • 2 400
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
Аз съм си домошарче по душа, но наистина най-любимото ми място, както и когато отида на гости е кухнята Grinning Може и да не готвя винаги, когато съм там, но ми е страшно уютно!!!

# 31
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Любимото ми място е кьошето с пералната и миялната. Ама аз да не съм там, ами полегнала пред ТВ-то. Laughing

# 32
  • Мнения: 410
 Под аспиратора. Цяла зима там изкарах- smile3530пуша, пуша.... Сега ще се местя на терасата, че е топло.

# 33
  • Мнения: 1 817
Леглото в спалнята. Сутрин докато си пия кафето там, слънцето грее директно в стаята и птичките чуруликат, а в далечината ясно се виждат самолетите. Приказно е.
Другото ми любимо кътче е дивана пред телевизора, който е много голям и е сред няколко палми. Него пък следобед и привечер го огрява слънце и имаш чувството, че си на Карибите под всичките тия палми и на това силно слънце  Wink !

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
На балкона. Имаме голям балкон, виждам половин Варна, Варненското езеро, моста и зеленина, дървета, хора...
Сега мисля да си вземем малка масичка, да изкарам столчета, слагам скаричката, пия си винцето и гледам залеза на д езерото...

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Двора.Най обичам сутрин като нахраня и приспя бебо да изляза и с кеф да си изпия кафенцето навън.

Общи условия

Активация на акаунт