С какво провинциалисти дразнят софиянци и обратното

  • 18 776
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Ама живеещия в чужбина оттук е тръгнал - един вид кога стана калайджия, кога ти почерня гъза... а обичайно в по-малките градове е доста по-чисто, т.е. имат база за сравнение нещастните провансалци, посмели да турят крак в голямата София и да изкажат мнение, че е мръсТно.

# 241
  • София
  • Мнения: 4 423
Бу, приемам поканата ти Hug

# 242
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

а пък аз не съм я чела и нямам и намерение. Ама понеже днес съм зле с нервата и няма да мога да изчета 12стр. щуротии, та ако можеш - публикувай списъка на кореняците само.
10Х Simple Smile

# 243
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Бу, приемам поканата ти Hug
Идвай... точно гледам как отрязват огромното дърво пред блока, което помня цял живот. Сигурно пречи на някой от новопостроената на две педи от нашия блок нова кооперация... Confused


а пък аз не съм я чела и нямам и намерение. Ама понеже днес съм зле с нервата и няма да мога да изчета 12стр. щуротии, та ако можеш - публикувай списъка на кореняците само.
10Х Simple Smile
Шани, да публикувам, ама както поясних в една съседна тема, не съм се научила още да ги разпознавам, за да знам на кого да бия метани, като стъпя в Софията. А и те не си казват - една Ню си призна, че е нахален хасковски навлек. Другите мълчат.

# 244
  • Мнения: 4 138
фаита и афроита да не са ментални сестри-близначки Crazy
явно е много фешън на простотията с простотия да се отговаря. което май доказва че навсякъде има помия.
аз ще ида на лиска на гости в угърчин.

# 245
  • Мнения: 819
Ъъъ... значи и на теб ти е мръсно, но ти можеш да кажеш Батамата, колко мръсна е София, а човек, който произхожда от провинцията - не може да каже същото?! Пхъ.
Знам, че не са твои. Чета обаче темата от началото й и имаше не само това, но и доста други фрапиращо идиотски наблюдения от кореняци.

Именно за това не ми е приятно да задълбавам в такива спорове, а за чужди мнения пък не нося отговорност, били те и на "софиянци". Да, на мен също ми е мръсно, какво да правя-тук съм се родила и за сега поне нямам възожност да избирам къде да живея. Говоря за хора, които правят своя избор да живеят тук, но имат възможност и да останат в по-чистия си роден град.И все пак избират София.И пак казвам- дразни ме, че плюят софиянци .Аз не бих си позволила това, но явно е въпрос на възпитание.

# 246
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят мъж живее и работи в Кърджали. Аз лятоска ще съм нахален софийски навляк, дето ша мърси чистия град... Па и мойту челяд да вдъхне чист въздух и да ходи на разходка без първо да се вози на кола...

Стига сте пръскали зелена слюнка, де! Хайде, мир.

# 247
  • Мнения: 5 370
Моят мъж живее и работи в Кърджали. Аз лятоска ще съм нахален софийски навляк, дето ша мърси чистия град... Па и мойту челяд да вдъхне чист въздух и да ходи на разходка без първо да се вози на кола...

Стига сте пръскали зелена слюнка, де! Хайде, мир.
Откога викам язе-де го катинарЯЯЯЯЯ-ма не чуят. Mr. Green

# 248
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Именно за това не ми е приятно да задълбавам в такива спорове, а за чужди мнения пък не нося отговорност, били те и на "софиянци". Да, на мен също ми е мръсно, какво да правя-тук съм се родила и за сега поне нямам възожност да избирам къде да живея. Говоря за хора, които правят своя избор да живеят тук, но имат възможност и да останат в по-чистия си роден град.И все пак избират София.И пак казвам- дразни ме, че плюят софиянци .Аз не бих си позволила това, но явно е въпрос на възпитание.
ГлЮпости, нямаш избор. Тръгвай към Угърчин смело, знаеш ли колко е чисто там? Всеки може да се премести да живее където си иска. И е негово право да каже колко е чисто или мръсно там. Айде холан, по-полека, че почват да ми свършват хапчетата от сушени жеби, в голяма нужда сеоказа целия форум от тях...

# 249
  • Мнения: 3 423
Айде, Бу, слагай катанеца,
да не решат и други да ми
идват на гости в Угърчин, че
нямам толкова много ракия.

# 250
  • Мнения: 819
Именно за това не ми е приятно да задълбавам в такива спорове, а за чужди мнения пък не нося отговорност, били те и на "софиянци". Да, на мен също ми е мръсно, какво да правя-тук съм се родила и за сега поне нямам възожност да избирам къде да живея. Говоря за хора, които правят своя избор да живеят тук, но имат възможност и да останат в по-чистия си роден град.И все пак избират София.И пак казвам- дразни ме, че плюят софиянци .Аз не бих си позволила това, но явно е въпрос на възпитание.
ГлЮпости, нямаш избор. Тръгвай към Угърчин смело, знаеш ли колко е чисто там? Всеки може да се премести да живее където си иска. И е негово право да каже колко е чисто или мръсно там. Айде холан, по-полека, че почват да ми свършват хапчетата от сушени жеби, в голяма нужда сеоказа целия форум от тях...

Аз съм полека, споко. Не се вълнувам чак толкова.И навалицата не ми пречи...чак толкова.На който му пречи-да се мести.  Peace

# 251
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Айде, Бу, слагай катанеца,
да не решат и други да ми
идват на гости в Угърчин, че
нямам толкова много ракия.
5 минути бонус, ако някой има да добави нещо важно.

# 252
  • София
  • Мнения: 3 099
Малииии, Бу, недей, че некой селянин ще вземе да се възползУва и ще патим......

# 253
  • Мнения: 2 792
Айде, Бу, слагай катанеца,
да не решат и други да ми
идват на гости в Угърчин, че
нямам толкова много ракия.

  Хихихи самопоканвам се преди ключа, ракия не пия, но бирата уважавам у Угърчин съм чувала, че я имате Laughing

# 254
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде, Бу, слагай катанеца,
да не решат и други да ми
идват на гости в Угърчин, че
нямам толкова много ракия.

  Хихихи самопоканвам се преди ключа, ракия не пия, но бирата уважавам у Угърчин съм чувала, че я имате Laughing

Октомври ще бъде май....

Общи условия

Активация на акаунт