РУСееееееееее

  • 11 080
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 772
Честит имен ден и от мен Hug

# 271
  • Мнения: 5 391
Кой има днес имен ден?  newsm78
Свекито на бъчи, как кой tooth

Честит именик на бумеранг!  bouquet

# 272
  • Мнения: 952
Честит Имен Ден и от нас на Коцето на boomerang. Да е жив и здрав и мноооого непослушен.... Hug

и от нас Laughing

# 273
  • Мнения: 1 942
Мерси, че ме светнахте  Hug

Честито и от мен!   bouquet

# 274
  • Мнения: 230
честито и от мен на именниците,
момичета,
имам една огромна молба към вас,понеже  са ми необходими кликове, и знам 4е вие 6те ми сваршите отли4на работа 
та това са [www.jewelrygreatsite.com] , [www.thefantastichome.com] и третия е [www.jewelryamazingshop.com]
Като отворите сайта отляво и отдясно има отделни саитове които са оцветени сас син цвят, по 5 от двете страни.Когато отворите 10 рекламки(все едно 10 отделни страници на мен ми се регистрира клик).Необходимо е само да се зареди страницата и после я затваряте.И така на трите,пак аз после ако стане 6те 4ерпя 
спокоино не е спам!
благодаря ви предварително!! baby_neutral

# 275
  • Русе
  • Мнения: 2 354
айде, аз съм първа кликнала навсякъде!
чакам си черпялата  Hug

# 276
  • Мнения: 4 406
Честит Имен Ден и от нас на Коцето на boomerang. Да е жив и здрав и мноооого непослушен.... Hug
благодаря на всички, всъщност,последната част от пожеланието ти вече се изпълни  Mr. Green Mr. Green

# 277
Днес се разминахме с дъжда, да не сте по разходки?  moresmile moresmile moresmile moresmile

# 278
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ти пък... нямаш си друга работа, ами предизвикваш времето  Crossing Arms Глей как ша залюска сега  Tired

# 279
  • Русе
  • Мнения: 278
Ти пък... нямаш си друга работа, ами предизвикваш времето  Crossing Arms Глей как ша залюска сега  Tired
А аз намазах  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 14 133
Някой да е разучил дали ще има някакви забавления за децата за утрешния празник. newsm78

# 281
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Здравейте момичета, извинявам се, че така грубо нахълтвам в страхотната ви тема, но 
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     студенти
     деца с увреждания
     полусираци
     деца на родители с увреждания
                   военни
                   самотни родители
     Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то
   
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

 Предварително благодарим.   Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми. bouquet

За да не спамите темата излишно можете да отговорите и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192341.0

# 282
  • Мнения: 435
Честит празник, уважаеми съграждани! bg
Моля, ако имате информация да ми дадете координати на логопед, с който мога да се свържа преди понеделник!

# 283
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Моля, ако имате информация да ми дадете координати на логопед, с който мога да се свържа преди понеделник!
има в студентските общежитие- АЛИСЕ МУТРЕЗОВА се казва, за нея съм чувала само добри отзиви
В момента не мога да изровя нейни координати,
винаги има едно поленце с нейното име, моб.тел. и адрес на последната страница на списание "сити", което е приложение на в-к Бряг... Дано някоя от мамите го има вкъщи и да погледне, че аз не мога да открия нито един брой  Embarassed

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 22:21 от Адриана Здравкова

# 284
  • Русе
  • Мнения: 271
аз,аз намерих Flutter
АЛИСЕ МУТРЕЗОВА
ул. Студентска 8а, СО4, мед. център
сл. тел. 843 647
Стом. п-ка, каб. 314, ГСМ 0886 725 984
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт