Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 563
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 587
Аз докато смогна да се добера до компютъра и нова тема сте пуснали.
Първо да се похваля че Вики вече пие от чаша самичка,пък после ще се върна да чета.Бяхме на разходка и детето ревна посягаики към шише с минерална вода на приятелката ми и тя взе че и сипа в пласмасова чашка докато аз ровех по чантата за тази с накраиник.И докато да кажа че Виктория не може да пие от чаша тя я надигна  като голям човек и си я изпи цялата  Shocked Сега даже и "наздраве" прави  Grinning

# 31
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Браво на Виктория,ние наскоро се научихме да пием от сламка и голяма радост падна.
Ден десети от яслената одисея:
-вече не реве,нито сутрин,нито после(чук-чук).
-закусва и обядва;
-днес като я питам "Харесва ли ти,Еди,на яслата?" отговори "Да" и аз  #Crazy,защото Едита изключително не говори,освен мама,баба и тати.
-стои на гърнето там,което пък вкъщи е абсолютно невъзможна мисия.
Сега тр. да я оставя по цял ден и наистина бавния преход беше добър за Еди.Имало и деца,които от първия,втория ден си свиквали по цял ден.Като ме види,че съм там,много смешно си хваща корема и се смее с цяло гърло.
Аз за обувките-тук има хубави до макс.18 лева,но Еди има засега и няма да купувам нови.
Честити на всички новите придобивки,а болните да оздравяват!!!

# 32
  • Мнения: 9 904
браво, канеста, на Едита, справя се прекрасно. Дано и майчето и дидди да се похвалят.
честита прическа на Росен - първи стъпки към възмъжаването  Laughing
Сердика, как ще го зарежете това дворче, и на мен ми е жал.

оооо, ходихме да търсим шапка - ми ужасни са. И аман от дънкови шапки.

# 33
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Хаха,дойде сезона на шапките и на еФтините чорапки. Joy

# 34
  • Мнения: 752
Здравейте!
Една седмица ни нямаше и толкова много изписано.  Бяхме в Плевен и много ни хареса. Днес пък съм с двете вкъщи и е лудница. Само се записвам и сядам да чета.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 133
хахаха, шапка ние вчера взехме - тъничко памучно каскетче съвсем мекичко на сали...тази година беше мъка, отказва вс шапки маха ги с истеричен рев от главата си, след множество проби в магазина само тази си я остави за малко на главата и си казах, че има шанс да я носи - така се и оказа - харесва си я засега и не напира да я сваля...странното е че си я хареса голяма - пише че е за 3-4 годинки...и му хлопа, но щом я трае нямам претенции Wink
http://image57.webshots.com/457/0/24/97/2913024970085085462xNFzp … wActions/FullSize ето такава е Simple Smile)

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 392
[quote честита прическа на Росен - първи стъпки към възмъжаването  Laughing

оооо, ходихме да търсим шапка - ми ужасни са. И аман от дънкови шапки.
[/quote]

и аз имам чувството, че все едно с една година е пораснал.
Аз купих шапка тип - идиотка от Вис Виталис - светло синьо на мечета; и на мен ми писна от дънкови шапки във всякакъв вид.
Току - що Рос се сдоби с шише накрйник с дупки на Нуби - май само ние сме на биберони още, дано не съм дала 8лв. на вятъра

Как са другите ученици днес?
Вивита и Поля май не са писали скоро newsm78

# 37
  • Мнения: 9 904
бубуто, не се отваря линкът.
Ние имаме две шапки, едната с козирка, другата идиотка, много хубави, но са му големи. За в момента няма. Харесах един джинсов каскет класически - обаче джинсите също не ми се връзват с останалите тоалети, пък и каскетът не му се задържа стабилно на главата.

Да , Поля, вивита, исайкова и т.н. - липсват.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 133
http://images16.snimka.bg/002636285-big.jpg

а сега
не е кой  знае какво, най-обикновенно синичко каскетче...имаше и същите но назад с дълга платка да пази вратлето

# 39
  • Мнения: 9 904
да, сега е ок. Много е готин Филип.

Обаче като е голяма шапката, навън първият вятър я издухва. Поне от нашата глава.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 133
ами вчера устоя на вятъра....но и аз я взех само за слънчево време....имаше ест и по-малки, просто моя чешит си избра тази явно не обича да му стяга плътно нещо ....

# 41
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Я да ви покажа и аз с каква смешна шапка "Спайдърмен" се носи Ваньо На тази, втората, снимка съм го хванала в поза Джониуокър  Mr. Green
Иначе за яслата няма какво да се похваля, освен че като си тръгвахме ревейки каза "Чао" и даде целувка на госпожата. Освен това днес на въпроса ми има ли други деца, които се държат като Ваньо в яслата, госпожата каза "Ами, не! Чак такова дете не сме имали...!" Все така по цял ден се напъва да реве, без грам сълзи, спира само за да се наяде и пак започва.
Канеста, БРАВО на Еди, все така да и е кеф там.

# 42
  • Мнения: 811
Привет  Grinning

Първо мерси още веднъж за информацията за кварталите. Второ  - да кажа, че апартамента, който трябва да се купи е за наши много близки познати от чужбина, които искат да си вложат парите в апартамент в София. Но понеже изобщо няма да живеят в него са предложили на моите родители да се преместят в София в този апартамент и все едно е за тях  Rolling Eyes Та така вероятността да пребиваваме по-често в София е много голяма  Grinning

диди, много е сладурска шапката, а позата Джони уокър е много яка! Браво на майстора-фотограф! Пък за яслата да те успокоя - в Русе практиката е през първия месец все така да казват, че твоето дете е най-ревливо. Незнам защо го правят, много травмират родителите така. Затова хич не се връзвай, не вярвам през цялото време да реве   bouquet

бубу, и вашата шапка ми харесва, нищо че е малко голяма. Както сама каза - важното е, че му харесва да е с нея Wink

анеле, не сте само вие с биберон  Blush Даже днес купихме нова бутилка за мляко с биберон. Просто по друг начин засега не става. А бутилката си я държи сама, вдига си я нависоко и разхождайки се из стаите доволно пие сокче.

жмо, поздравления за самостоятелното пиене от чаша!

канеста, Едита излезе много послушно и лесно адаптируемо дете! Наистина имате голям късмет! Браво!!!

Сердика, честно казано на ваше място хич не бих се връщала в Бг. Я виж как хубаво си  играе на вашето дворче малкия! Къде ще се пъхате в мръсна София и то в апартамент  newsm78  Понякога има по-важни неща от парите. Поне за мен спокойствието е едно от тях  Simple Smile А при вас така като гледам цари пълна идилия  Heart Eyes

майче, аз не успях да ти отворя снимките  newsm78 А много искам да видя как сте се веселили в полите на Витоша  Grinning

Айдеее, фермана е написан  Crazy


# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Диди, много сладка шапка Simple Smile
Харесха една, която е като вашия модел, но на ушите и вратлето има малка платка, която се сваля , за да не му пече на детето на ушите и врата, но цената беше 13 лв - множко ми се видя за лятна шапка
Доминика, аз пък трябва да държа бутилката - ех , глезльо си е росен

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте мами,

Аз от няколко дни нямам никакво време  форуми.На каката и предстои рожден ден и се подготвяме,също я водя на репетиции нон стоп,че ни чака спектакъл скоро.И разбира се учим.Сега ще пиша таблица с историческите факти и години и личности които трябва да се научат наизуст за контролно.
Йоско е див та дрънка,любител на ескалатори и пързалки,с кака си се пързалят заедно.
Чака ме гигантско чистене и пресаждане на цветя:-)За Великден не успях всичко.

Общи условия

Активация на акаунт