Момче ли е момиче ли...

  • 2 616
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green Аз затова питам първо как се казва детето, да не сбъркам  Mr. Green

Дъщеря ми например, беше с обици, розови  дрешки и пак ме питаха веднъж дали е момче, защото количката била синя  Laughing  (то тогава розови нямаше)   ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 67
И на моя син постоянно му казват,че е  момиче в началото се ядосвах но вече не.Дори не си правя труда да обяснявам.

# 17
  • Мнения: 920
ако толкова ти пука, острижи му русите къдри.
Ако не - както предполагам - за чий питаш.
Да се пофалиш колко ти е хубаво детенце?

# 18
  • Мнения: 3 740
Mr. Green Аз затова питам първо как се казва детето, да не сбъркам  Mr. Green

И като ти кажат примерно Тони или, да речем, Боби, тогава какво?

Да ме прощават майките на Тони-тата и Боби-тата. И аз имам Боби вкъщи. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 474
И като ти кажат примерно Тони или, да речем, Боби, тогава какво?



Продължавам да питам, за пълното име  Laughing 

# 20
  • Мнения: 4 451
О-о-o, Liska, ти си даже късметлийка. Моето първородно момиченце го обличах единствено и само с роклички (като проходи де) и си имаше обици на ушичките и не разбирах защо все ме питаха "Момченце ли е?" hahaha

# 21
  • Мнения: 7 474
Ето например това бебе , момче ли е или момиче?  newsm78 Laughing

# 22
  • Мнения: 9 904
момченце е, защото е облечено със синичко, играе с влакче, веждите му са дебели и му е лизнато на главата като на момченце  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 474
момченце е, защото е облечено със синичко, играе с влакче, веждите му са дебели и му е лизнато на главата като на момченце  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

И шишето му е със син накрайник и очите сини  Mr. Green Mr. Green - момче ще да е  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 423
ако толкова ти пука, острижи му русите къдри.
Ако не - както предполагам - за чий питаш.
Да се пофалиш колко ти е хубаво детенце?

Ти пък, то е ясно, че ми е хубаво.
Ама реших, че този лаф е важен,
като тайна парола или подобно.
Или не ме разбра?

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Не знам какво е, ама моята щерка от малка си личи, че е мома... и понеже е била често облечена със сини дрехи са казвали, че е момче... Twisted Evil И съм се чудела как може по дрехите да съдят.. А тя мома с дълга коса и си личи, че е момиче от 100 км...

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Защото не винаги си личи, затова!  Laughing
Има младежи с дълги руси къдрици и миловидни личица, има госпожици с голи главици и бандитски физиономии...

Хихи, мъжът ми е бил с къдрици до раменете на 2 г. И туй чудо преди 32 г.  Shocked
А щерка ми една миловидна с едни големи очи... Ей я
И няма бандитска физиономия... но това е само привидно и само на първо гледане.. иначе е бандитка от класа  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 2 839
Ееее и се оплакваш. Какво да кажа аз, дето бутах количка с близнаци и се е случвало да ме питат `И двете ли са твои?`  Shocked

Иначе и аз питам за име.

# 28
  • Мнения: 25 664
Ееее и се оплакваш. Какво да кажа аз, дето бутах количка с близнаци и се е случвало да ме питат `И двете ли са твои?`  Shocked


 Joy
Хехе, що не казваш: "Не, и двете си ги откраднах от различни майки!"  Mr. Green

Ваче, и моят брат (преди 35 години) все го мислеха за момиче, въпреки панталонките и пищовите в ръцете му, точно защото имаше руси къдри и сини очи. Но нашите не се сърдеха, напротив, приемаха го за комплимент. Защото следващата резплика след уточняването на пола беше: "Аууу, ма той е хубав като момиче!"
Докато един ден на хлапето му писна и тропна с крак да го подстрижат като мъж. "Как като мъж" - го питат. - "Ами като тати, с гола глава!"
Сигурно затова сега е плешив!  Crossing Arms

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз смятам, че е заради къдриците.
Моя син също го мислеха много на момиченце като малък.  Wink И той беше беличък, синеок и с руси къдрици.

Общи условия

Активация на акаунт