Всеки ден ли сменяте дрехите на бебето?

  • 7 077
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 204
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

И аз така. Но чудото при моята се случва все по- рядко и по- рядко  Mr. Green Дори е чудо, ако я преоблека само веднъж на ден  Whistling Не знам... само аз ли си отглеждам прасе?!

Не само ти Simple Smile Голямата сменя по 2-3 чифта дрехи почивните дни. А дневничт тоалет от училище да не казвам в какво състояние се прибира  #Crazy
Малката засега само вечер след баня и сутрин с дрешки за разходка Simple Smile Но... още е много малка Simple Smile

# 106
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Задължително след всяка баня, а понякога и през деня когато повърне и се намокри

# 107
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Определено ги сменям всеки път след баня. Ако имаме някакви инциденти съответно и през деня.
Сега вече сме по-големи и сменям само бодито.

# 108
  • Мнения: 256
Денем ако се наложи сменям и по два пъти. Пижамата всяка вечер и до ден днешен.
И ние сме така Peace

# 109
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз ги сменям понякога и по три пъти на ден.
Не се карам на детето си, когато излезем и се изцапа, падне някъде, набута се в някъква кал(странно ми е как си намира, особено, ако не е валяло от седмица да кажем newsm78), омаже се с храна или пък си изтрие пръстчетата в дрешките, след като си е намерил нещо мръсно в двора ни да кажем.Чудя се на майки, които се карат на децата си затова, че са седнали в пясъка или са паднали и са се изцапали,чли са сладолед и изглеждат все едно са се къпали в сладолед...толкова ли е трудно да се пусне пералнята, че трябва да се посяга на детската усмивка заради няколко петна?

# 110
  • София
  • Мнения: 3 064
Не, още не се цапа. Той моят и не повръща. Ако има пуснал памперс, но и това рядко се случва. Два-три дни си ги носи, връхните, и повече - якета и дънки. Като почне да лази, разбира се, ще се налага. Ако няма нужда, защо да ги сменям? Единствено за кеф, ако има нови дрешки Mr. Green

# 111
  • Мнения: 245
След къпане слагам пижамка,а сутринта чисти дрешки и така всеки ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт