вие на 12

  • 2 361
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 877
бе смотла и аз бях... кво правят хората на 12 сега, кво сме правили ний, а? newsm78
Не смятам, че съм била смотла. Бях дете и се чувствах добре. Бих се радвала дъщеря ми да е още дете на 12.

# 61
  • Мнения: 967
Що точно за 12г. трябва да си говорим. Тази възраст не ми беше от любимите.
Каква съм била  newsm78 : Отличничка, много добро дете, свирех на пиано, гледах малкото ми братче, което навсякъде ходеше след мен като сянка, май в този период си мислех, че майка ми ме мрази, защото постоянно ме апострофираше, а тя се оказа, че си е мислела същото за мен  Laughing Иначе момчетата ме харесваха. не бях надарена, бях си дечко, но винаги съм била много контактна... Абе не ми е определено това любимата възраст...
Бих предпочела да си говорим за възрастта 18-22  Mr. Green Сякаш помня всеки миг от това време. Цял роман нма да ми стигне да го опиша, най-хубавото време в живота ми  Wink

# 62
  • Мнения: 1 424
На 12 бях тип "смотла" и отличничка  Mr. Green , с доста наедрял бюст за което момчетата постоянно ме зяпаха,а част от съученичките ми завиждаха  Peace  Кофти години.... няма да запомня пубертета с добро.... може би след 17 взех да се окопитвам и станах човек  Mr. Green  Blush
Гледам,че в коментарите си някои казвате,че момичетата тип "смотла" се омъжват по-рано?  Thinking  Защо мислите така?  Thinking

# 63
  • Мнения: 3 268
Имах хубаво детство,но точно на 12 нямах грам самочувствие.Влюбена бях обаче,много.В съседското момче.И той ме хересваше.Това ми даваша крила.Обичах много да чета приказки,ама от онези вълшебните,с много герои.Имах и приятелка,тя беше страхотна.Много я обичах.И сега я обичам,но много рядко се виждаме.Тя ми беше радостта в живота и се казваше Радост.

# 64
  • Мнения: 480
Аз бях в шести клас и изживявах втората си любов - целувки с език, изпращане до нас, такива работи.
Аа, и играех народни танци.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 841
На 12 бях свито и скромно момиче, което не можеше да заспи, ако не си е написало домашното и прилежно не си е научило уроците за другия ден, че и за една седмица напред. Дрехи, гримове, момчета - изобщо не стояха на дневен ред. Естествено, другите ме смятаха за смотанячка, зубърка и какво ли още не, не се радвах на голямо внимание от страна на момчетата. Те харесваха само надарените момичета, а аз бях... доста далеч от това определение. И понеже имах комплекс на тема малък (даже "липсващ" е по-точното) бюст, ходех все с едни широки блузки, повече като за момчета. Тогава дори сутиени с подплънки нямаше, та поне да позамажа положението. Не се бях целувала с момче, нямах гадже, само си фантазирах ту за някой певец, ту за някой съученик, ту за някой съсед. Въобще не съм била за завиждане, ама като се замисля, тогава май ми беше много по-весело и безгрижно, отколкото сега, когато отдавна съм скъсала с имиджа на примерната отличничка. Всъщност, скъсала съм с него само привидно, за заблуда на околните.  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
Ха, това е 5-ти клас...
Тагава бях мнооого влюбена. Малко по-влюбена  в сравнение с 4-ти ,3-ти ,2-ри и 1-ви клас.Но , разбира се обекта не знаеше. Wink
Майка ми се майтапи ,че за 1-ви път съм се влюбила в родилния дом... Hug

Не съм била пълна отличничка, но повечето ми  приятелките  бяха. Wink Имах си и 5-ци и тук-там 4-ка.
Отговарях за Политическата дейност в класа... Joy
Стана ми смешно...
Не бях дебела.  Бях се записала на лека атлетика ,но мама ми забрани, заради алергията и аз тайно ходех да тичам на стадион Славия в събота или неделя .Понякога си връзвах косата на опашки. Blush
Много мечтаех , страшно много слушах музика и някъде по това време се влюбих и в Депеш Мод! / в подписа ми - поздрав / Heart Eyes  / 1985/86г./
Цялата стена над бюрото ми беше в техни снимки. Laughing
Имах си истинско детство с много приятелки  , пълно с игри и зараждащи се  въпроси...




Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 23:55 от StaM

# 67
  • Мнения: 8 505
Бях вманиачена спортистка ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 320
Бях много щура на 12.... Дискотеките вече ми бяха станали втори дом. Татко идваше към 4-5 часа да ме прибира. Много щура  ooooh! Много се биех, наравно с мъжката част.... В районото ме знаеха "с добро". Crossing Arms  Към 16 годишна се кротнах.... В даскалото не бях отличничка, преписвах, яко пищовчета. В учителите оставях погрешно впечетление и в последствие ме даваха за пример на сестра ми  Mr. Green , която пък яко зубреше! Инече не съм имала проблеми и бях една от любимките, много мазно същество бях. Не бях от красавиците, по скоро дори невзрачна. Много приятели, много прекрасни мигове, много щуротий.........  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт