VIP Brother 2 - 9

  • 36 387
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 11 607
Много и липсвал мъжът.....Коритаров - защо плачела пред Лора? И кое е било по-лесно:да се свалят килограми или да се свалят проценти? К. отказа да гостува на В. в Студено - станаха двама отказали вече.....
От нея по-добра в Къщата нямала - зрителка по тел. Мъж по тел.- Венче, с колко мъже женени си била? Отг. - не го чух, ама май 7 каза....
К - Гледай ме тук, в очите и ми кажи - излъга ли на този въпрос?
К - Майтапна я с някакъв въпрос - трябва ли да има ЕС конституция? И за и против нея, за дебатите около нея, трябвали да има годишен икономически доклад президента Първанов....
В - не била готова за такива въпроси и не ги разбирала, опита се да се измъкне,че била 22 във ВБ, но К. и каза,че това не са били теми от 22 дена...И каза - Жоро, казаха ми,че ще говорим предварително за ВБ....
В.- искала да покани Станишев в Студено, да го пита лични неща - дали спи с пижама, дали хърка, Елена Йончева също би поканила и да я пита дали Станишев хърка.....
(Леле, Коритаров я прави луда гъба.......)
Би поканила Доган(щяла да го пита за жените), Първанов(била много притеснителна с него)-много харесвал Студено,но не може да гостува при нея....Люшка я и със Симеон...

Ай после продължавам с репортажа от Горещо Здравей, България! или обратното....

# 1 351
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Коритаров как се гъбарка с нея...не е истина !!! КЕФФФФ  Joy

# 1 352
  • Мнения: 5 713
Не мисля, че Катето е в центъра на раздора.

Ето, Венета излезе, а Катерина продължава да се нервира. Кой тогава внася раздори?
Е и? Нервите на Катя са следствие. Нещо не те разбирам. Карай.

# 1 353
  • Мнения: 949
Катето Евро

# 1 354
  • Мнения: 5 713
Охххххх ще падна.
Пак Азис бил манипулатор. Коритаров й казва, той е прекрасен човек.
К. по едно време й вика: ти добре ли си, как ще дойда в Горещо.

# 1 355
  • Мнения: 11 607
Не знаела какви въпроси ще задава на Коритаров в студено... Намесиха и Азис в разговора....К. разправя за някаква алкохолна проба....И си я люшка, и тя се люлее на люлката му и .... разговора свърши!

# 1 356
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Човек,завършил право и икономика,НЕ  разбира от политика и икономика...Ако беше интелигентна,щеше да разбере как се изгъбарка Коритаров с нея...

# 1 357
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
О, Коритаров, о!  newsm20
Ма тоя човек е много готин, беееее!

# 1 358
  • Мнения: 5 713
Не е в ред женицата. Ни политика я интересува, ни икономика. Велик журналист, няма що. Дай й да се рови в личния живот на хората, клюки, сплетни.
Но както се казва: Нормалните не оцеляват.

# 1 359
  • Мнения: 4 370
Гласувах за Маги , но много вероятно е да дадат наградата на Тишо, в случай че са я обещали на Венета.

# 1 360
  • Мнения: 7 186
Лео, пускай нова тема, че тук стана ужас.

Какво стана с Катя снощи, успокои ли се след кризата?

Венетка е пълна смешница и как си вярва само Whistling

# 1 361
  • Мнения: 793
Лео, пускай нова тема, че тук стана ужас.

Какво стана с Катя снощи, успокои ли се след кризата?

Венетка е пълна смешница и как си вярва само Whistling

ама тя верно си вярва и колко истинска била в къщата и как другите играели роли,пък мен най ме дояда за коментара за Азис че бил манипулатор  ooooh! пък тя горката  Tired

# 1 362
  • Мнения: 7 474
Лео, пускай нова тема, че тук стана ужас.



Това правя в момента  Laughing

# 1 363
# 1 364
  • Мнения: 727
Не знаела какви въпроси ще задава на Коритаров в студено... Намесиха и Азис в разговора....К. разправя за някаква алкохолна проба....И си я люшка, и тя се люлее на люлката му и .... разговора свърши!
aлкох.проба са му искали полицаи след като го спират от парти на което е била и Венетката..и той си я попита.....ти повика полицаите Twisted Evil,явно я подозира в тази подлост(човека явно е пийнал там)...........ех и това какво е ,за тази жена двойните стандарти са позволени,тези които ходят с женени мъже са к.рви,а тя не е,всички в къщата са "звезди".........а тя за каква се има за именно такава,мама и казвала учи мама учи,а горкото ....поне да я беше слушала,а и това с баща й меко казано не го разбирам че какво общо има с ревността......тя ги поставя под един знаменател ревност-изневяра #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт