МНОГОДЕТНИ МАМИ 14

  • 10 270
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен!Благодаря за топлото посрещане!
 Hug Hug
Трябва ми малко време да изчета всичко  Crazy и да се включа активно!
 Party

# 271
  • Мнения: 155
Аз също се включих в анкетата за празника! В София за 2 юни,но всъщност на Витоша или край Габрово също ни устройва!

# 272
  • Мнения: 3 740
Надявам се, разбрахте, че поканата от "Горчиво" е за всички многодетни семейства.
хела, не знам за тези, които нямат брак, питай на телефона за записване.

# 273
  • Мнения: 1 818
Празници...събирания...чак не знам аз как да се включа в темата...Много ми е мъчно Cry че няма да съм с вас...Айде .... следващият път да включите и Испания в анкетата Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • Мнения: 159
Честит рожден ден на Верен на Albena! Много здраве, усмивки и весели игри!    newsm59

Добре дошла, ИПМ! Приятно изкарване с нас!

# 275
  • София
  • Мнения: 353
Здравейте! Ние днес си купихме нов килим за детско-кухнята  Wink Следобед ще си купя и нова покривка за масата. Стана много свежо. Децата се радват и обещаха, че ще пазят чисто. Ще видим колко време ще спазят обещанието си.
Ние не харесваме предаването "Горчиво", но ако участвате ще ви гледаме. Peace

# 276
  • Мнения: 11 607
Мами, т.е. към скородошлите мами - ако обичате да ми напишете ЧРД на семействата ви ако искате да бъдете включени на първа страница. Това може и на ЛС да стане...Ще има скоро нова тема и да ви има в нея. Благодаря ви!

Честит Рожден Ден на Верен! Здраве, игри и безгрижно детство!Весел празник и много подаръци![/color
]

nbirthday nbirthday nbirthday nbirthday nbirthday

# 277
Мама Цоцоланке какво да разбирам под ЧРД на семействатави.Това когато сме се събрали с скъпите мъжлета ли,или рожденните ни дни

# 278
  • Мнения: 11 607
Велина-70 - рожденните дни....

Записах се за Горчиво и за сега сме единствените...Хайде още 2 конкуренции.....Снимките ще са на 06.05. от 11ч. и тогава без бой някой може да опече агнето и да ни покани....А и не се отказваме да идем някъде на пикник.....Желаещи?

# 279
  • Мнения: 3 323
Рожденни дати на всички които искаш да видиш на първа страничка - без свеки разбира се!

# 280
татко Юрий 23.03.
мама Велина 29.10
кака Елена 25.01.1992
бати Александър 21.07.1994
и малкият багабонтин Димитър 29.09.2005

# 281
  • Мнения: 2 022
Честит рожден ден на Верен! Много веселие и подаръци!   bdbaloni

Добре дошли на новодошлите мами.

 Иве, браво на теб. Ти си истински герой. По-бързо да ти махат конците, че да можеш да си позволиша една дъ-ъ-ълга баня.  Laughing

Ние бавно оздравяваме, днес Коко почти не го боли гърлото, само носът му е запушен. Трудо диша и се буди често. Сега, обаче е заспал - вече близо 3 часа спи. Дано вече сме утрепали окончателно гадния вирус.

# 282
  • Мнения: 11 607
Кога и къде да проведем празника?
 
В София  2 (8%)
На Витоша  3 (12%)
На Лъкатник  1 (4%)
На морето  4 (16%)
На 2 юни  7 (28%)
На 9 юни  2 (8%)
Край Габрово/Търново  4 (16%)
В Пловдив  2 (8%)
 
Общ брой гласове: 17

# 283
  • Мнения: 2 807
Здравейте, мили момичета!  Hug

Отдавна не ви бях чела (нямахме интернет повече от 2 месеца) и ми беше домиляло... Heart Eyes

Искам да ви благодаря за прекрасните пожелания по случай рождения ден на моята Ива (10 март)  Hug

wronq, благодаря ти за чудесния подарък  Heart Eyes - любимото нещо на Ива, което винаги и навсякъде е с нея е един подобно мече, но бяло  Hug Тя също мноооого го хареса  Grinning


ЧеСтИт РоЖдЕн ДеН на Верен на Albena!   bouquet
Много здраве, щастие, весели игри и успехи в училище!

Лека, приятна и романтична вечер желая на всички ви!  Hug
До скоро!

# 284
  • Варна
  • Мнения: 552
 newsm59  party023  party002  bigdance2  ura Tada happy bd baloni bdbaloni
Честит Рожден Ден на Верен! Да е жив и здрав! Много смях, весели игри и щастливи детски години!

Ивата, благодаря ти за подробното обяснение и поздравления за смелостта!Наистина си е смелост без здравословна причина да легнеш под ножа,но решаваш проблема веднъж за винаги.Ще мисля по въпроса.При мен нещата са особени т.е., че виждам мъжа си по 2-3 м. на година и не знам дали си струва.А тогава да живеят кондомите!
А по повод тържеството и дънкените дрехи,потърси нещо в магазините втора употреба,ако не те притеснява това.Там има доста запазени дънкени якета и д.панталони

Общи условия

Активация на акаунт