В НОЕМВРИЙСКИТЕ коремчета тупкат мънички сърца, при нас настана голяма веселба

  • 12 223
  • 271
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 884
И аз имах подобно изживяване в събота. Реших да поровя да видя за какво става въпрос, и попаднах на една тема с една много хвалена рецепта за питки... 9 страници хвалби, колко вкусно, колко лесно... И аз, нали, няма да се излагаме, реших, ще правя питки.
Таратанци. То, не бухна тестото, стана една лепката каша, гадост, после станаха плоски като палачинки, ама за сметка на това клисави .. абе, излагация. Това, при положение, че за Великден правих козунаци, чудни станаха, а тъпите питки не можах да направя... Та, умно правиш, че не се ровиш там  Grinning само да се нервираш....

Като наготвиш менюто, ме бутни да ти кажа още идеи. Започнах да мисля  Grinning
И аз така ,с една торта с крем от кисело мляко. Зачудих се, но беше мнооого хвалена. Шестото чувство не ме подлъга-отврат. Иначе сега, в 11 седмица , от стегната ми фигура нищо не остана-няма фитнес, няма тичане, няма туризъм от по 2-3 дена, не ми става лошо и постоянно съм гладна. По добре да бях с две леви, пък то сега каквото се сетя от тенджерата в устата.Ако с нас всичко е наред, догодина по това време ще си помагаме с диетите и килограмите, нали? Забравих да кажа- добро утро и весел ден!

# 271
  • Мнения: 2 126
Ето я новата тема.Заповядайте Hug

Малко по-рано я пускам,но утре не знам дали ще имам възможност да си седна на д-то до вечерта Rolling Eyes
Самоцитирам се Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт