съпруга или любовница?

  • 9 442
  • 201
  •   1
Отговори
# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми ти си любовница според Тълковния речник Mr. Green

# 46
  • Мнения: 7 114
Не мога да си представя да бъда любовница на някой си и месеци, години наред да свиря втора цигулка. Всъщност аз не искам да има никакви други цигулки в оркестъра на мъжа, с който съм.

Май съм голям егоист и ролята на резерва гума не ми отърва.  Laughing

# 47
  • Мнения: 3 447
Ми ти си любовница според Тълковния речник Mr. Green
Аз и юридически съм такава  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 423
Ми ти си любовница според Тълковния речник Mr. Green

Мен ли смееш да визираш?!
Добре. Значи съм любовница.
Хубаво е да не го научавам
последна другия път обаче.
Ето, признавам си, че съм любовница.
Къде е анкетата?

# 49
  • Мнения: 765
 Зависи . Аз когато бях на 20 не съм искала  да има чужда четка за зъби в банята ми . Не ми се е искало да бъда единствена за някой , не ме е интересувало кой номер обувки носи мъжа до мен , нито съм мислела за "първите и вторите цигулки" в живота на мъжете . Тогава със сигурност думата "съпруга " ми е звучала много по-неприемливо от "любовница" .
 Сега така или иначе съм майка и въпроса отпада от само себе си - важно ми е аз и детето ми да имаме сигурността , която дава семейството и не мога да си представя да правя какъвто и да било компромис с някой . Нямам нерви за глупости и съм толкова трезва , че чак цинична , няма ми я  наивността , която е нужна , за да бъда нечия любовница .

# 50
  • Мнения: 5 103
А какво мислите по въпроса любовницата да има дете от въпросния мъж, а той да живее с децата и жена си?
Защото познавам такива любовници, времето минава те остаряват и решават да имат дете, не срещат подходящия и .................................

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От коя гледна точка да мисля - на съпругата или на любовницата?

# 52
  • Мнения: 5 103
От коя гледна точка да мисля - на съпругата или на любовницата?
И от двете, изводите ви ще бъдат прочетени на моя близка приятелка, така, че моля отговорете искренно.

# 53
  • Мнения: 3 423
А какво мислите по въпроса любовницата да има дете от въпросния мъж, а той да живее с децата и жена си?
Защото познавам такива любовници, времето минава те остаряват и решават да имат дете, не срещат подходящия и .................................

Познавам такава жена.
Май вече не е любовница
на таткото на детето. Не
съм сигурна, че съпругата
на този татко знае, че той
има и още едно дете.
Бившата любовница е щастлива.
Искаше дете от любим мъж, има го.

# 54
  • Мнения: 5 103
Бащата призна ли детето?

# 55
  • Мнения: 2 759
Бащата призна ли детето?
                  Мда, любопитно...?

# 56
  • София
  • Мнения: 2 840
Най- добре е да съм кандидат-любовница и кандидат-съпруга.Ей тая позиция е много готина.

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Любовница не съм била.
Като съпруга, смея да твърдя, че незабавно ще му бъде посочена вратата. Има нещо нечестно и към двете в този случай. Значи той живее с мен защо? Заради навика, заради удобството или заради децата? Ако е заради децата - дете има и от нея. Друг е въпроса кому е нужно да се доказва като родител и извън семейството. Ако е заради навика - те навиците се създават - т.е. може и там да хвърля чорапите си до коша за пране. Ако е заради удобството - и нейните извивки ще му паснат след време така, както моите.
Обаче има едно НО - моите деца носят Неговото име.

# 58
  • Мнения: 3 423
Бащата призна ли детето?
                  Мда, любопитно...?

Не знам, дали официално го е направил.
Но ги посещаваше, даваше пари, после
по-рядко, после още по-рядко.

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не съм съпруга (официално), значи съм любовница.

Общи условия

Активация на акаунт