Добре дошли при мамите в арабския свят!! - 21

  • 13 465
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 461
Ех, Кате, доживях след цяла тема персонално да се обърнеш към мен Twisted Evil Heart Eyes Нищо не надушваш, защото сте по цял ден заедно. Намекът е много ефирен и елегантен, много свежест и тотално удовлетворение лъха от него.  bouquet Laughing

# 31
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Явно ми е доста перхидролена главата и нищо не разбирам...С кого съм цял ден заедно...каква свежест, каква ефирност....удовлетвореност..имам чувството че чета роман, а не пост във форум.. ама карай, ще карам Галето да превежда Joyтя нали мина от борда на блондинките към брюнетките.. може тя да разбира за какво иде реч!!! Embarassed Hug

# 32
  • Мнения: 3 461
Ели, не стига, че се опитвам да обера всички негативи породени от нежеланието ти да дадеш Тито( нали никой друг не ти внушава да го правиш newsm66) и  съм готова dtti да си помисли, че аз не съм в ред( то с каквито роднини се събереш, такъв ставаш  Mr. Green), отколкото да падне и капка съмнение върху красивия ти лик. Twisted Evil Heart Eyes и ти прояви както винаги голямо разбиране. Whistling

 И забележете, че Тя не дава всеки да се обръща към сина й с Тито  bouquet

dtti, такива са майките на момчетата( аз не съм от тях  Mr. Green), до колкото си спомням ти отправи предложение и към Мима, тя изобщо благоволи ли да отговори или сега ще скочи Люба да напомни, че Зайед е запазена територия. Joy Heart Eyes

На мен ми дойдоха в повече тези сватосвания и отивам да чета за разтрогвания, втора серия защо Уилс остави Кейт и дали не направи кардинална грешка. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 461
Кате, не си мори калифорнийската главица  action032 Heart Eyes, почти всички сме били от отбора на блондинките Heart Eyes( нещо против тях ли имаш  Twisted Evil), аз сега съм полу Joy Исках да предам красотата на три изречения, вие ме разпънахте на кръст. Whistling  bouquet

Айде да редактирам, защото забравих да ти кажа, че Милена много я бива в обещанията и ги изпълнява, ама друг път. Mr. Green Peace

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 21:54 от Noia

# 34
  • Мнения: 1 184
Оле, свате, какво ни направи...  newsm12 . Миленка, мила, къде си да дадеш едно рамо  rotfImbo
Но така е, заслужавам си го  smile3506. Мерси много за защитата.   newsm51 е за теб /къде ще ходя иначе, като си ги размятала тези бухалки  Twisted Evil/.

# 35
  • Мнения: 3 461
Свате, тези очички, дето ги кокориш  с почуда са много сладки, ама за пред кого, бре? Сватът вече е капитулирал пред чара ти, ние също. newsm08  love001 след този тлъст комплимент си лягам Mr. Green

# 36
  • Мнения: 341
Добро утро момичета!!!
Е все така се получава.Стане интересно и аз пак пропускам събитията.
Ноичка ти направо ме уби.В момента така са ми потънали гемиите и съм много далеч от това което ти подушваш,но щом теб те удря по носа значи да не губя надежда Hug Heart Eyes
И сега да видите че и аз съм човек да ви черпя по едно кафе

# 37
  • Мнения: 1 184
Галенце, изпревари ме, миличка  Hug. Включвай се по-честичко сега като си в почивка.
Кафенце и от мен .
Добро утро от нас. Весел и слънчев ден ви желая. При нас го дават да е 36 градуса /още е Април  #Crazy/, но настроението е дори повече  Grinning.

 love001 Ноичка, направо ми разтопи душата тази сутрин /както и снощи, но нета ми ме напусна и не можах да ти отговоря  #Cussing out/. Благодарско за комплимента, но не го заслужавам толкова. Много си щедра  newsm51. /Искам само да подчертая, че горните думи на сватето са казани на добра воля, без заплаха от моя страна за каквото и да било  smile3532 - да не си помислите нещо/.

# 38
  • Мнения: 1 269
Добро утро и от мен

Нои4ке,нои4ке какви сексуални мисли ти се въртят в главата бе скъпа.Моми4ето отишло на фризиор,ти за секс говориш Laughing Да не излизаш без 4адър в Бахреин да не те удари слънцето,4е така като си се развихрила при нали4ие на топлинен удар не ми се мисли Mr. Green (отивам да ти се 4еткам на ли4ни Heart Eyes Heart Eyes)

Гале хубаво,4е имаш време за себе си и 4е си по4иваш HugСтискам ти палци да те одобрят за  работното място Praynig
Ели тази сватя какво се е захванла с нас.И аз не си давам мъжленцето на маика Laughing за Дима съм спокоино,4е тя е по оправна и от маика си.Магарето в калта не си го оставя.

Катенце не деи така ме разпъва,4е на какъв огън ме пе4ат в миграцията в Бургас Shocked
В4ера отидох да подавам документите на малкия и тази ми ти девоика ми даде един списък,какви документи искат за постоянно пребиваване,аз щях да падна.Като по4неш от автобиогафия,5-6 вида декларации от именто на б Shockedаща ми и мое име,нотариални актове и простотии.з мубарак пък декларация,4е бракът ни не е фиктивен Rolling Eyes е как фиктивен б Rolling Eyesе,третото е на път иншалах Crazy
вси4ко това заверено при нотариус  и още куп простотии.иде ми да се откажа.дано доиде мъжо те Crossing Armsзи дни,4е двамата да ги направим по-бързо
Ще ти пиша на ли4ни.естествено,4е си спазвам обещанията Hug Heart Eyes

отивам да изям поредната мазна баница и пак ще пиша  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 461
Добро утро и мерси за кафенцата.  bouquet Heart Eyes

Снощи ви наводних с еуфория, но за първи път се чувствах добре от 10 дни, да видим днес как ще е преглъщането.

Свате, Heart Eyes

Гале, явно усещам вибрации на друго ниво, което си заключила и не подозираш за него, което е сигурен знак, че всичко с теб е ок, наистина ми прозвуча много свежарски. Няма да използвам емотикони, за да ми тежи повече мнението.

Миленче, аз ако бях бременна и сменила обстановката, покрусена от раздялата с една от най-добрите си приятелки, гузна, че не й пиша редовно  Twisted Evil, щях да кроя планове какъв секс маратон да спретна на любимия, за да изразходвам всички хормони,  а не как да му стъжня живота с бюрокрация. Joy И тъй като снахата се е метнала на майка си, съм спокойна за теб. Hug Hug

Ето, Креми, тактично се измъкна да изчака бурята от сватосвания да премине, Веси и Манел и те.  bouquet Само Сноу живее още с някакви илюзии, че работата е уредена Laughing Hug

Ани, къде си? Hug

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 10:12 от Noia

# 40
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте !

Ноя, за какво преглъщане говориш ?  Wink Rolling Eyes
А, за другато :не се знае - знае ли се,  Whistling още една БГ мъдрост !
Е, свежарка си, не отричам, а гледам и ДТ добре се проявява, сигурно прилича детето на майка си , не гУ бии  Naughty

Аз трябва да попълвам някаква данъчна декларация за дЯтито, за да ми върнат някой лев от надвзетите данъци Money, но ме мързи-и-и.

Ели, ти сигурно вече хвана калифорнийски тен, а ? Аз не разбрах вие видяхте ли се с Ноя или тя те заобиколи ? Stop Heart Eyes Дали ще те позная, като се видим по нашенско ? Като не даваш снимки... newsm78, мен ще ме познаеш по автара, е може с 1-2 кг. нагоре-надолу...

 

# 41
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
Аз днес пак съм чистачката в къщи , но е нормално нали само аз съм си в къщи .
Вчера мъж ми беше в супер настроение щом даже приготви и вечерята той .
При вчерашната ни разходка се оказа , че Фатума се страхува от тревата и ни побърка за разлика от нея обаче Самира се препоти три пъти да тича на сам и на там за да не изпусне нещо .
После с уговорката за сладолед си тръгнахме минахме да си напазаруваме и така деня отлетя на бързо .
Другата седмица сигурно ще отидем до другата ми зълва , че нали е бременна и трябва да и занесем риба .
Толкова от нас , наоколо съм .

# 42
  • Мнения: 3 461
(отивам да ти се 4еткам на ли4ни Heart Eyes Heart Eyes)


Ще ти пиша на ли4ни.естествено,4е си спазвам обещанията Hug Heart Eyes



Сигурно имаш предвид утре по това време. Laughing Не знам, де, Катето може да я е огряло вече. Joy На всичко съм съгласна, дори да ми smile3538, само и само да те чуя и да си спазиш обещанието. Mr. Green Heart Eyes

Сноу, признавам те, ти си с завидно спокойствие, напълно си реализирала мечтата ми да се науча на търпение и да ги тейквъм изи. Mr. Green Аз докато се пеня тук, току виж, си отмъкнала снахата. Twisted Evil

Вчера, например, Джон като ме пита за пореден път, кога ще му занеса сакото за поправка, му отговорих, че хубавите неща стават бавно, шуей-шуей. Joy

# 43
  • Мнения: 3 461
 Веднага се корегирам, без да се самоцитирам, Миленчето взела, че ми писала. newsm20, алелуя. Heart Eyes

Явно има телепатия по трасето Несебър- Бахрейн. Hug

# 44
  • Мнения: 1 184
 smile3532 Страшно заразителен дух имате. Поправи ми се настроението моменталически.
Миленка, хапни мила една цаца и за мен. Така ми се яде с една студена биричка, че не знам дали ме разбираш  Mr. Green. А за обещанията дръж се, че сватето ни диша във вратовете  Twisted Evil.
Сноуче, заобиколи ме Ноя и дори не попита какви приготовления направихме за нея. То не бяха бендове, фанфари...  Joy. Но така е. Другия път по-скромно, та дано реши да ни навести. А за ДТ си права. Номер 1 ми е зетчето /така де, докато младите не решат нещо друго  Twisted Evil/. Не се притеснявай за познаването. Ще гледаш същия калибър като аватара ти и това съм аз  Joy. Но разбира се с тен  newsm03. /Снимки ще ти изпратя на лични, да не ме съдят после, че съм разстроила съня на някого  Mr. Green  Joy/.

Общи условия

Активация на акаунт