Добре дошли при мамите в арабския свят!! - 21

  • 13 463
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 341
А Ели не е честно така мила.Каква стана тя сега.Който е от родата ще ти се радва  кой  на живо
кой  на  снимка.Няма ли да има  бонус и за нас да те зърнем Hug newsm53

# 46
  • Мнения: 1 599
Ох момичета разбихте ме  Joy

Ние днес ходихме до една болница да запишат Ади там. Направиха му и две ваксини. ле ле дорева ми се. Плака ама не много мъжлето ми Simple Smile Биха му срещу варицела и пневмококова инфекция. Тези не ги правят в БГ, а като стане на 2г и за хепаптит А ще го боцкат.
Болницата е страхотна - вътре са едни плазми, водопади, канапета,,,ама не ми се ходи често там де Simple Smile
После за награда отидохме в пица Хът, Там имат столчета за деца и вече ще ходим само по такива места. Ади си сдя и си папка с нас иначе е едно гонене  ooooh!
аз пък съм си отворила една бакак с 2кг сладолед и си мисля за диетата, която опропастих  Mr. Green

# 47
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, мале какво ви е емнало по трасето- бахрейн- сауди, софия, несебър! то не мога да следя репликите и дупликите, 4ак си въртя главата наляво - надясно, вятър ми докарахте и бахър!
добре сме, линда е луда скица, ходихме с нея на спорт, 4е другите са на погребение в4ера и днес! днес не ми се ходи никъде, ама с тези стрелби и задявки, дали да си остана и да си 4опля семки и пия голямо, дълго и прото4ено кафе цял следобед!??????но пък хептен ще се  окръгля, нека да ме види народът навън, да видят дзвер, бре и аз да си оплакна  оките по слаби4ките каки!   #Crazy
ели, моля те уважи ме с една тотално сладурска  снимка на мама и деца! плийз! Praynig
дани, къде си бе не съм те мяркала да си говорим? newsm78
миленка, прати ми на ли4ни този списък, 4е мене ме 4ака това ,като се прибера!да се подкова оттука! Peace
ноя, ти си много ентусиазирана, нещо много емоционално позитивна, да не си прихванала нещо по совалките сауди, дубай, 4е да не стане истина  лъжата , хихихих! и намирисва на хормони! Mr. Green Peace
лек ден моми4ета!

# 48
  • Мнения: 1 184
А Ели не е честно така мила.Каква стана тя сега.Който е от родата ще ти се радва  кой  на живо
кой  на  снимка.Няма ли да има  бонус и за нас да те зърнем Hug newsm53

Галенце, нали ти казах, че ме е страх да не изплаша някого. Затова щях да пращам на лични на Сноу /че тя е с по-здраво сърце  Joy/, но хайде от мен да мине ви пращам една снимка на мен с децата /сорри Сноуче, предизвикаха ме  Twisted Evil/. http://images.punggo.com/images/152114Picture 003.jpg
Това е от 8ми март, като ми подариха цветята и съм все още дебеличка и беличка  Mr. Green. Сега, един месец по-късно, съм дебеличка, но с тен  smile3532. А това е от вчера, но са само децата  Laughing http://images.punggo.com/images/344391Picture 027.jpg

привет, мале какво ви е емнало по трасето- бахрейн- сауди, софия, несебър! то не мога да следя репликите и дупликите, 4ак си въртя главата наляво - надясно, вятър ми докарахте и бахър!
Joy  Joy  Joy

Марси, и аз по-едно време прилагах твоята терапия "семки-кафе", но мейдката ми взе да ме бъзика, че със семки са угоявали канарчетата и папагалите, да съм ги махнела, и аз взех, че се засрамих  Embarassed. Сега ми остана само кафенцето  Weary.
Марис, много се радвам, че започнахте вече да се забавлявате в Доха /та макар и калорично  Twisted Evil/. Ще си намериш и други подобни местенца и ще си излизате с Ади по-честичко  Hug.

# 49
  • Мнения: 341
Ели евала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Радвам се че се умилостиви над нас и ни зарадва.
Голяма си симпатяга,аз не виждам защо така се критикуваш.Много си лъчезарна мадама.

# 50
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте , тук съм , много ми се спи , но не можах да не се вкл. да ви поздравя.    ЕЛИ - супер сте , прекрасни сте пу-пу да не ви е уроки - то като сте толкова смели май и аз ще взема да се покажа вече . То с тез природни дадености не сме много за .....-- ама вие сте мои хора вече и няма много да се плашите. Да си дойде половинката и ще го накарам да ме фотне/по странично и на калъч , да не личат някои нелицеприятни гънки, появили се в следствие неразумна употреба на шоколад и шок.изделия/     Да ви се изплача - голямо чудо ни е сполетяло --за 24часа у дома убихме 2 змии-смоци. Единия в мазата , другия вън на двора - УЖАС - чувствам се под змийска обсада --в буквален смисъл. Плашат ме , че има и още , движели се по двойки. Тая топла зима какво ни докара , за лятото не ми се мисли - страхме е от змии.

# 51
  • Мнения: 3 461

Сноуче, заобиколи ме Ноя и дори не попита какви приготовления направихме за нея.

То не може и да си умна и красива и да си случила със сватя и да ти върви географията. Twisted Evil Какво заобикаляне, какви 5 лева? Къде е Рияд, къде е Джедда? Laughing По-добре би било да се каже, не стигна до мен. Mr. Green Другият път ще те уважим много, освен бендове и фанфари искаме и мажоретки. Joy
На снимката си  Heart Eyes Пръскам се по шевовете от гордост. bowuu Сърби ме да кажа нещо и за излъчването, ама парен каша духа. Mr. Green

Марис, тук всички частни болници са като петзвездни хотели. Особено има една в Рияд и една в Ал-Кхобар, все едно си в дворец и картинна галерия едновременно. И ние правихме всички ваксини и съм много доволна. Peace За яденето, следва да минеш и през кофите със сладолед на Баскин Робинс, докато четеш в Красива мама за поредната диета. На мен ми е любимо занимание. Laughing

Марси, какви стрелби и задявки има при вас? За хормоните и аз се замислих, трябва да пратя Джон на вазектомия за по-сигурно. Joy

Пепи, съчувствам ти за змиите, гледайте да не гръмнете някой друг по грешка. Laughing Кажи сега кога ще ядем ЕКО.  bouquet

# 52
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Такаааааааааааа, видяхме и Елито, харесахме я /то се знае, щом е в моята категория и зодия/  Heart Eyes СЕГА Е РЕД НА НОЯ!!!!!!!!
Да не се извинява, че не знае как се пращат снимки!!!Ще я обучим!!

# 53
  • Мнения: 3 461
Ноя сте я виждали. smile3533 На някой ако му е къса паметта, да отиде в Здравния. smile3534

# 54
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен!
Ох извинявам се че се загубиш, но тук едни сватовнически сте го подкарали а момите са все малки!А пък и аз нямам думата имам е си германска снаха, да ние яко дупето, ако рИЕН МЕ ПРОчЕТЕ щЕ МЕ ЗАСТРЕЛЯ  АКО ИМ ИЗНЕВЕРИМ!
Марис то в почти всички да не казвам абсолютно всички ресторанти има столчета за деца!което си е наистина готино в сравнение с БГ!на басейн още не сте ли ходили!
Марси браво за спорта аз само си мисля да ходя ама така паласките няма да махна с мислене но нищо!
та тези дни смерим улиците!а вчера водих кучето на ветеринар гооркото система му вливаха че 2-3 дни нищо не яде итолкова отслабна че залиташе!но сега е добре!
пок ъсно пак ще се включа че малкия ме вика!

# 55
  • Мнения: 3 804
здравейте вси4к
ели супер сте и 3мата
нойче а ти стояла ли си 1 4ас в транзитна зала 2 деца на 1.5 и 2.9  smile3511 smile3511 smile3511
обърсахме вси4ко,проглушихме вси4ки около нас #2gunfire,така че ми е напълно ясно за какво става въпрос.

# 56
  • Мнения: 3 804
забравих да попитам ,при вас в гълфа абаите задължителни ли са?
защото тук можеш да видиш всякак обле4ени,аз си ходя с панталон и блуза
креми какво ти е ку4ето?на нашето му изписаха витамини защото е на 6 мес и още не са и се изправили напълно ушите

# 57
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноя сте я виждали. smile3533 На някой ако му е къса паметта, да отиде в Здравния. smile3534

НОЯ!!!!!!!!!!! Разстрелях те!!!!!!!!!!!!!! #Cussing out #2gunfire #2gunfire Joy Joy Joy

Някой тук не е добре, може би аз, може би ти, а може и да витае нещо из темата.........................................

След като прочетох отговорът ти, събрах си цялото търпение и седнах пред компа, влязох през профила ти и почнах да чета ли да чета във всички здравни теми, където си писала и да търся снимките....................... Можеш ли да ме забравиш.. След като изчетох всичките ти 28 страници с твои публикации, smile3529 smile3530 се обадих на Галето да я питам дали не си ме пратила за зелен хайвер и тя падна да се хили с мен и теб!!!!  hahaha hahaha Joy Joy

Ще те утрепа, ама и аз с таз руса плитка глава.... къде ми е акъла!!??!! ooooh! smile3511

# 58
# 59
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Смешничко ти е нещо, а??? Що тъй на мой гръб!!!!.. hahaha hahaha АМа и на мен ми е смешно пък, ама се вързах!!!! Embarassed Laughing

Общи условия

Активация на акаунт