бременна жена-сексижена

  • 3 524
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
Ми аз не само,че не се харесвам, ами не мога да се понасям. Не ми тежи, килограмите ми са с 11-12 отгоре, но.... бременност и секси хич не ми се връзват. Мъжът ми е на друго мнение, не знам...

# 31
  • Мнения: 141
намирате ли мъже, че бременната жена е по-секси от не бременната такава?или може би по-скоро постепенно нарастващия корем на вашата любима ви кара да копнеете за момента,когато малкото човече ще излезе и после всичко ще бъде по старому?казанова е казал,че най страстна и чувствена е  бременната жена Laughing вие как мислите..... дали е бил прав..... newsm78
казанова е прав-за това са виновни натрупаните хормони.откакто съм забременяла,мисля само за секс,а дали съм станала по-секси-а б с у р д.4увствам се ужасно-добре,4е имам мъж,които иска това дете пове4е от вси4ко друго и си ме харесва и такава

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 305
Даже с килограмите в плюс, киселата физиономия и пъшкането, мъжът ми явно ме е намирал за достатъчно секси- ритъмът ни на полов живот не се беше променил коренно, докато бременеех. А пък и какви цици имах  newsm53

# 33
  • Мнения: 123
моята жена е в 8-мата седмица и аз я намирам супер секси,а дали ще я намирам такава и с напредване на бременността само времето ще покаже.
На всички дами ще каже,че според мен мъжете им ги възприемат така както те биха искали да бъдат възприемани.

# 34
  • Мнения: 292
Моя мъж също не намира за сексапилни бременните жени и много сме спорили с него по въпроса.Аз като бях бременна най-добрият му приятел постоянно се бъзикаше,че вече съм била бракувана.Мисля,че много не си падат по бременните мъжете,ама няма как ще потърпят.

# 35
Не знам за другите жени, но моята и бременна е много секси  Wink

# 36
  • Мнения: 35
абе бременна, не бременна ... мойта беше секси и бременна, секси е и не бременна.Като и имам мерак все ми е тая дали е бременна или не.Доктора все и  повтаряше, че имала много елегантен корем ... Една жена е секси или не-това е , без значение дали е бременна.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Определено НЕ СЕ чувствам секси. Close

Общи условия

Активация на акаунт