Лицето миии..

  • 1 688
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
Да добавя - никакъв пилинг не си прави засега - коада ти и биз това е раздразнена  - ще стане по-зле. Биодерма наистина са много добри - и вярно, изпроси си тистир от някоя аптека - ще ти стигне, иначе няма смисъл да даваш пари за цяла туба...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Кой точно от кремовете на Биодерма?

# 17
  • София
  • Мнения: 421
Ох,трябва да потърся в сайта им.Надписа беше на френски ,но на английски ми се върти думата  red.

# 18
  • София
  • Мнения: 421
Толкова и съм запомнила как се казва Simple Smile...,но го намерих
http://lambda.orionis.fr/bioderma_com/english/produits/detailpro … sp?numProduit=200

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мдаааа, другия път- по- внимателно с експериментите.  Stop

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
newsm10 това ще е достатъчно за момичето. Продуктите на Биодерма могат да направят чудеса, особено за кожа, с която се срещат за пръв път.

# 21
  • Мнения: X
На Ла рош Пойзе също имат такова кремче.Специално за кожа, увредена от  третиране с агресивни препарати или процедури за акне.Много е хубаво.Аз съм го ползвала.Веднага успокоява.Като го намеря,ще пусна линк.

# 22
...... но не и масла на Икаров, както са ти казали по горе
Маслото от гроздови семена на Икаров регулира омазняването и е сред малкото масла подходящи за мазна кожа. Стяга но не затваря порите! Подходящо е за протривания, възпаления и лекуване на акне и проблемна кожа Peace

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Продуктите на биодерма и ла-рош пусе са много хубави и наистина ще ти помогнат. Но са скъпи. Аз ползвам на биодерма много хубав крем точно за мазна и акнейчна кожа която се люпи на места. Казва се фотодерм. Но цената му е около 28-30 лв. Ако нямаш възможност за подобна покупка най-ефикасното евтино мазило е зехтина. Вземи едно малко шишенце зехтин от магазина. Най-добре е да го превариш на водна баня като го сложиш с шишето в един съд с вода и водата в съда ври около 10-на минути. После се мажеш с него вместо с крем. Няма да ти стане мазна кожата не се притеснявай. Зехтина се маже тънко и попива много бързо. Ако те мързи да вариш пробвай и направо да го мажеш.

# 24
  • Мнения: 696
и аз мисля, че Здрав не трябва
също не трябва и мазни кремове - момичето казва, че е с мазна и проблемна кожа
...

Имах предвид "нещо мазно и хидратиращо" само докато спре беленето на кожата. После, за всекидневна употреба - подходящ за мазна кожа продукт. Казвам го от опит, моята кожа е много суха и ми се е случвало подобно нещо.

# 25

Общи условия

Активация на акаунт