Кога за пръв път дадохте на детето да сму4е/гризе кокал4е?

  • 1 641
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 936
Shocked Никога не съм давала кокали и даже за първи път чувам.

и аз ..... #Crazy какъв е смисълът.... newsm78

# 31
  • Мнения: 644
Ами аз ли4но умирам да глозгам кокали и то от малка! А ако са меки4ки-по4ти ги изяждам Crazy! Не се бъзикам! Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 4 397
Shocked Никога не съм давала кокали и даже за първи път чувам.

и аз ..... #Crazy какъв е смисълът.... newsm78



 Аз пък не мога да разбера твоето изказванеее  newsm78
 и се чудя не четете ли преди да отговорите  newsm78

# 33
  • Мнения: 174
Е, ти ме уби на място, честна дума! #Crazy
Въпроси от сорта 'кога дадохте шоколад, солети, чипс и т.н.?' ми се струват странни, но чак пък кокали... Rolling Eyes Ами не съм и давала кокали, не смятам и някога да и давам. Аз самата не ям кокали, как ще дам на детето си. То да не е куче. Shocked
newsm78много странен въпрос

# 34
  • София
  • Мнения: 15 220
Защо да сме наскачали? Въпросът е зададен така: "Кога за пръв път дадохте на детето да сму4е/гризе кокал4е?". Сякаш всички в един момент започват да дават кокал на бебето. Е, очевидно, много майки не дават. Няма първи път просто. На така зададен въпрос- как да отговориш?

# 35
  • Мнения: 95
Какво толкова наскачахте като попарени Joy
 Момичето не казва, че глозгането на кокал ще замести храненето , че да й казвате "никога не бих хранила детето си с кокали"  ooooh! Смешно е.
А по темата - не съм му давала да си държи и глозга кокал, защото се притеснявам да не се задави.

Абсолютно съм съгласна с тебе! Повечето хора имат способността да извъртат нещата на 360 градуса и да изчанчват темата тотално  Laughing чувала съм и аз за даване на кокалчета, някой скоро ми беше споменал и аз Shocked аз не бих дала.

# 36
  • Мнения: 3 932
Не съм се сещала да му давам таквоз чудо...

# 37
  • Мнения: 6 164
Не съм му давала, аз не ги гризкам, сигурно затова. Laughing
Най-вероятно те гледа от любопитство, което не значи, че непременно трябва да му даваш, каквото ядеш ти.

# 38
  • Мнения: 83
Аз и дадох преди няколко дена и тя много се изкефи, ами то и аз много обичам да глозгам кокали.   Crazy

# 39
  • Мнения: 644
...глозгам кокали. ..  Crazy

Ахааа ,то4но тази е думата "глозгам" ...мммм Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 1 775
Не съм давала, но съм чувала, че едно време са давали да си чешат венците с тях newsm78.

# 41
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
за чесане на венци има чесалки, гризалки и т.н- приспособления... newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 1 775
Знам Laughing

# 43
  • Мнения: 5 103
Е, ти ме уби на място, честна дума! #Crazy
Въпроси от сорта 'кога дадохте шоколад, солети, чипс и т.н.?' ми се струват странни, но чак пък кокали... Rolling Eyes Ами не съм и давала кокали, не смятам и някога да и давам. Аз самата не ям кокали, как ще дам на детето си. То да не е куче. Shocked
Naughty
Peace

# 44
  • Мнения: 596
Не съм си и помисляла че мога да и предложа такава"храна".

И аз.

Общи условия

Активация на акаунт