Колко често го правите?

  • 2 819
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 609
Ъъъъ, какво да правим?  newsm78

# 31
  • Мнения: 920
Оу, доста често. Само напоследък предпочитам компи, та вибраторът малко нещо ми се  е обидил.

# 32
  • Мнения: 804
Оу, доста често. Само напоследък предпочитам компи, та вибраторът малко нещо ми се  е обидил.

Ау,също като мен...  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 3 447
Много странно скача анкетата - от 2-3 пъти седмично на 1-2 пъти годишно Confused
Част от нас не са омъжени, т.е. съпруги, знаеш  Twisted Evil

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Част от нас не са омъжени, т.е. съпруги, знаеш  Twisted Evil

Грешници.
Безсрамници.
Разпуснати женоря!

Ще ви банна!

# 35
  • Мнения: 677
Част от нас не са омъжени, т.е. съпруги, знаеш  Twisted Evil

Грешници.
Безсрамници.
Разпуснати женоря!

Ще ви банна!
Нищо от изреденото не съм!
Спасен съм,оставаааам!  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 423
Кога имате време за всичко, бре?!

# 37
  • Мнения: 1 299
Прави ми впечатление че в темата " На колко години се разделихте с девствеността си?" отговор "девствена съм баце" са дали 8 човека.... Тук обаче с "не правя секс" са оговорили 4тирима  Thinking ... това си е напредък  Peace

# 38
  • Мнения: 677
Оная тема е по-отдавна..Изчакай и ще видиш,че тук ще станат доста повече  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 792
  Вече имаме нов Балкански синдром-редовното правене на секс, както беше казано по-горе.
  Аз секс не правя, пазя се за ИСТИНСКИЯ , а Тони и Бу ме подкрепят.

# 40
  • Мнения: 1 299
   Аз секс не правя, пазя се за ИСТИНСКИЯ , а Тони и Бу ме подкрепят.

Ми то живота си тече....И аз уж се пазих пазих, ама накрая не издържах и айдееее  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 792
Ми то живота си тече....И аз уж се пазих пазих, ама накрая не издържах и айдееее  ooooh!
  Аз съм твърда, няма да се дам лесно за 32 години бая опит натрупах в пазенето, когато се колебая Тони и Бу на ЛС ми вдъхват кураж, много съм им благодарна, без тях нямаше да съм това, което съм...

# 42
  • Мнения: 1 299
Ми то живота си тече....И аз уж се пазих пазих, ама накрая не издържах и айдееее  ooooh!
  Аз съм твърда, няма да се дам лесно за 32 години бая опит натрупах в пазенето, когато се колебая Тони и Бу на ЛС ми вдъхват кураж, много съм им благодарна, без тях нямаше да съм това, което съм...

а Димана и Момчил чии са   Rolling Eyes?
 Лошо няма, ако са твои...то Дева Мария няма да е сама я...в това непорочно зачатие  Rolling Eyes Wink Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 4 733
Достатъчно редовно.

# 44
  • Мнения: 67
Често , такова удоволствие няма  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт