Ягодка - обсъждане на продукти 9/14-29 април/

  • 14 817
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
А защо с този сайт сравняваш? Защото купуваш от там или защото цените в него отговарят на цените в парфюмериите?

Нещо се обърках да ти кажа... Казваш, че по летищата цените са много различни, в какъв смисъл ? Различни от ягодата ли:> То с ягодката много индивидуално наистина,зависи дали има отстъпка.

С две думи - ако цената му в ягодката не е намалена, не си струва?  Rolling Eyes Ако не са намалени, отговарят на парфюмериите?

# 286
  • София
  • Мнения: 10 324
А защо с този сайт сравняваш? Защото купуваш от там или защото цените в него отговарят на цените в парфюмериите?

Нещо се обърках да ти кажа... Казваш, че по летищата цените са много различни, в какъв смисъл ? Различни от ягодата ли:> То с ягодката много индивидуално наистина,зависи дали има отстъпка.

С две думи - ако цената му в ягодката не е намалена, не си струва?  Rolling Eyes Ако не са намалени, отговарят на парфюмериите?


Сравнявам, защото цените им са от най-добрите в БГ. Не съм купувала, но много хора пазаруват от там и досега за гаф с менте не съм чула.

От безмитния пазарувам винаги сама, така ако някой любим парфюм е в промоция си струва да си го взема, по съшия начин и в Ягодка... пример миналата седмица си взех от Ягодка  Valentino V Ete EDP 90мл. за 42$ което си е 62лв. перфектна цена, за поредната ми любов  Mr. Green


Сега съм хвърлила око на ей тези

Цената им в Ягодка е 27$ за 125мл., направо смешна... но не знам какъв им е аромата... ще мина тези дни през някоя парфюмерия да видя Wink

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 19:46 от nad_tab

# 287
  • Мнения: 3 010
nad_tab купувай смело, после може д апродаваш в продавалника  Wink

# 288
  • Neverland
  • Мнения: 143
Все си мисля че са тестери/за Versus/ тук:
http://parfumi.net/
е точно 40.00 лв / 38.76в ягодката/,но ще пробвам да се уверя ,че не продават тестери/в ягодката /вместо парфюми.
Видях че и в други сайтове/извън БГ/ продават тестери.Така или иначе вече поръчах ,....и съм в очакване.

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 21:21 от Ana Maria

# 289
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Все си мисля че са тестери/за Versus/ тук:
http://parfumi.net/



Всъщност са чисти ментета. Преди месец моя позната се зариби заради промоциите им-купуваш два и третия подарък и поръча. Добре че ги е отворила още в офиса на куриерската служба и ги е върнала обратно. Каза, че всички са еднакви по цвят, във фалшиви опаковки. Абе, въобще - поредната измама. Не се връзвайте на ниските им цени!

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 22:56 от tenderly

# 290
  • София
  • Мнения: 10 324
tenderly

Всъщност са чисти ментета. Преди месец моя позната се зариби заради промоциите им-купуваш два и третия подарък и поръча. Добре че ги е отворила още в офиса на куриерската служба и ги е върнала обратно. Каза, че всички са еднакви по цвят, във фалшиви опаковки. Абе, въобще - поредната измама. Не се връзвайте на ниските им цени!


Ето затова отдавна не си купувам парфюми от БГ, но сайта на мен мивърши работа за сверка на цени Wink. От Ягодка поне не е имало издънки...




Ana Maria
Все си мисля че са тестери/за Versus/ тук:
http://parfumi.net/
е точно 40.00 лв / 38.76в ягодката/,но ще пробвам да се уверя ,че не продават тестери/в ягодката /вместо парфюми.
Видях че и в други сайтове/извън БГ/ продават тестери.Така или иначе вече поръчах ,....и съм в очакване.


Не мисля че са тестери, в Ягодка изрично си пише когато са  newsm78

# 291
  • София
  • Мнения: 7 800
Вече са излезли новите намаления.  Wink

# 292
  • Мнения: 3 010
пуснах нова тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт