Един танц

  • 1 292
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Да бих..

# 16
  • Мнения: 2 152
незнам...не съм се замисляла досега, но май и аз като Касиди, няма да направя такава стъпка, а и ще откажа на напълно непознат..е стига да не е някой загадъчен чаровник тогава мога и да се замисля Mr. Green

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
бих, разбира се, да пропуснеш покана за танц- един път се живее!

# 18
  • Мнения: 936
Ако ми е симпатичен въпросният непознат, веднага !

# 19
  • Мнения: 1 517
Даа, скоквам на момента. Танцувам почти всичко; и химна да ми пуснат, и него ще изтанцувам  Grinning
"дами канят" - само ако ми е познат

# 20
  • Мнения: 27 524
Бих.
Каня понякога мъже все още, зависи.

# 21
  • Мнения: 223
Да, бих, обожавам да танцувам,но ако е някой доста под пийнал ще откажа

# 22
  • Мнения: 14 654
Само ако ми замирише на хубаво

# 23
  • Мнения: 8 999
Ще се изкефя, ако ме покани някой виртуозен дансьор на танго или някое латино. На мазен блус, при който само ще ми пипа гърба /????/ и ще ми диша в лицето - не, благодаря, не ми се танцува.

# 24
  • София
  • Мнения: 298
Канили са ме - веднъж на рождения ми ден преди 5-6 години, беше латино, той беше много добър, може би професионалист, не знам. Тогава за първи път разбрах какво означава мъжът да те води в танца. Беше страхотно. Танцувахме няколко пъти, през песен идваше до масата ми и ме канеше отново. После май ми даде тел. номер, но нещата си останаха там. Не го харесвах извън дансинга.

Канили са ме и в друг клуб, пак не мина само с един танц. А, и на Нова година в заведение са ме канили неколкократно, при това бях с родителите си и огромна компания.

Случвало се е, значи.

Не бих поканила непознат. Не и след като навърших 18. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт