Гащи втора употреба

  • 15 506
  • 170
  •   1
Отговори
# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много са ми смешни най-вече банските, които имат залепено едно такова найлоново като превръзка на дъното...
...а по найлончето - засъхнала белезникава следа, като да го е лазил охлюв Mr. Green
Ама картинно си го описала, нищо не ми остави на въображението.  Mr. Green
За пръв път чувам, че продават гащи и чорапи втора употреба. Сега остава да отворят магазин за употребявани клечки за зъби.  Joy
П.П. Носила съм чужди гащи.  newsm78 Две сестри имам, все пак. Но това е било в детските ни години.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Я виж как натуралистично ти описах гащите в коша  Joy
Е, само толко ли можеш Laughing

В този ред на мисли - по AXN засичам една реклама с гащи, съвсем видимо потребявани - чак акани, ама пусто е на румънски и не мога да разбера какво рекламират... Confused

# 77
  • Мнения: 6 155
Не нося втора употреба - нищо, не само бельо. Не робувам на марки, предочитам дрехата да не е толкова маркова, но да е моя, отколкото маркова, но носена незнайно от кой. По принцип съм носила единствено дрехи на майка ми, дори и от приятелка не бих взела дреха, камо ли от непознат.
Peace

# 78
  • Мнения: 4 757
Shocked Е това е брутално
" Продавам чифт чорапи, малко употребявани. На левия има дупка от големият ми пръст. Десният е с изтрита пета. " ooooh! Примерно...

# 79
  • София
  • Мнения: 462
Бива ама...съзаклятнически се подсмихнахте с една съфорумка, та реших ,че ... има заигравка някаква  Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 15:11 от Марипоса

# 80
  • Мнения: 2 891
Никога!

# 81
  • Мнения: 11 329
Ма мноу са втилясвате! Naughty
Едно време по нормалните магазини (имам предвид преди 10тина години) не се намираха свестни сутиени с голяма чашка.
Ха, кажете ми тогава в какво да си опаковам атрибутите?
Ми вземала са от втора употреба цицокрепи и не ми пука. Няма да ги пускам боща, я!

# 82
  • Мнения: 170
недопустимо е Naughty

# 83
  • Мнения: 5 877
Не мога да не следя такава тема.  Joy
Не, за бога.

# 84
  • Мнения: 4 757
Че едно време такива магазини имало ли е?
Боужеее, прозвуча като преди 100 години ooooh!

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Преди десет години, бре. Имаше, разбира се. Като кажете Едно време, все едно говорите когато са бродели динозаврите...

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 462
Сега ме замислихте над една тема.Манекенките по ревюта за баснки и бельо,нови ли носят или си имат някакви проспособления за под тях? Thinking И после (в случай ,че носят нови) запазват ли си ги или отиват артикулите за продажба? Щот ако не си ги запазват ,значи и ла Перлата от фирмен магазин може да си е 2ра употреба Grinning

# 88
  • Мнения: 4 757
Май гащите остават за тях.
Тук има много манекенки, да кажат те Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 364
Разбира се, че не. Ама че въпрос  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт