Какво ви подариха жените, след като забременяха от вас?

  • 2 707
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 640
Аз му подарих на моя домакинството (по-скоро доки му го подари, защото ме наказаха да лежа в леглото)

# 16
  • София
  • Мнения: 903
Нито аз съм му подарявала нещо, когато забременях, нито пък той ми е подарявал нещо, когато родих. Мисля, че зачеването и раждането на едно дете са достатъчно голям подарък и за двамата, че да има нужда и от допълнителни подаръци.

# 17
  • Мнения: 217
Подарих му липса на секс през първите 3 месеца, та да си почине малко за това, че се е напъвал да прави бебета  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 327
Хората и подаръци ли си правят по тоя случай? Що не казвате по-рано? Да знам ако има следващ път да си искам...
Брои ли се за подарък освобождаване от всякакви задължения, материални и нематериални? Simple Smile

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Па дяцата малко ли е, бре?! Заедно ги правихме, ама 9 месеца кой се гърчи, а?

# 20
  • Мнения: 1 209
Подаръка идва след девет месеца....

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Правенето на бебе - УДОВОЛСТВИЕ и за двамата - за какви подаръци говориш???
Износването на бебето - трудно за майката, е понякога и таткото, но несравнимо.
Раждането на бебе - физическа болка за майката, радости за двамата.
Та сега я пак кажи ти за какво искаш подарък????????

# 22
  • Мнения: 620
...да си почине малко за това, че се е напъвал да прави бебета  Mr. Green

Ох ,е така като чуя такива думи и ми се свива сърцето ooooh! Laughing Wink
Как да не ти дожалее Rolling Eyes

Аз "докачих" едни обички от благороден жълт метал... WinkАма не като подарък ,е така-да не
забравя,че трябва да ми купува по нещо от време на време Sunglasses

# 23
  • Мнения: 2 891
Нищо не ми подариха  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 830
Абе защо трябва някой да подарява нещо на другия?!Бебето би трябвало да е най-хубавия подарък и за двамата родители,поне така мисля Mr. Green

# 25
  • Мнения: 929
Абе защо трябва някой да подарява нещо на другия?!Бебето би трябвало да е най-хубавия подарък и за двамата родители,поне така мисля Mr. Green
Тъй си е

# 26
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ама вие мъжете ролята на жената ли искате да заемете та и подаръци искате.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе защо трябва някой да подарява нещо на другия?!Бебето би трябвало да е най-хубавия подарък и за двамата родители,поне така мисля Mr. Green
Цветя при изписването не ти ли подари?

# 28
  • Мнения: 6 029
егаси наглостта, па и подарък? Свинявайти, вие да не мислите, че то както е влязло, така излиза? Ако беше така - да подарявам - ма то ми се връща стократно.....

# 29
  • Мнения: 830
Цветя при изписването не ти ли подари?
Естествено, че ми подари!Ама като гледам тук за какви подаръци си говорят някои.......Пък и цветя ми подарява и без повод така, че  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт