Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години на 20 век

  • 5 376
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 524
Казано честно, малко ме разплака тази тема, аз съм дете от 70-те, имахме си своите мигове, но и бяхме доста ограничени. Всяко поколение си има своите плюсове и минуси, на какво ли мнение ще бъдат нашите деца след 15-20 години?

# 106
  • Мнения: 822
Много, много вярно и много, много тъжно!  Cry

# 107
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аааааааааааа, страхотно е !!!!!!!!! И аз четях и се усмихвах ! Аз съм дете на 80-те и по-лесно свикнах и заобичах Интернет и техническите подобрения, но понякога онова време много ми липсва  Cry Случвало ми се е няколко пъти да изляза без GSM-a и първите 2 часа се чувствах като инвалид, но после ми стана едно такова тихо и спокойно  Blush Peace

# 108
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Не съжалявам за развитието на новите технологии, интернет, мобилните и т.н. Но това, че моето дете никога няма да търчи по улиците с тумба приятели от сутрин до вечер, без аз да треперя вкъщи, че не го знам къде е - ето това ме убива Sad
Подкрепям  Peace
То и да иска трудно ще събере повече от 4 деца, каква ти тумба.
Вчера дъщеря ми излезе с приятелки да "играят". Прибра се след половин час и влезе в скайп да чати със същите тези приятелки. Щото момичетата отишли в зала. Ей така си прекарва ваканцията  Confused ooooh!

# 109
  • Мнения: 460
верно е!така си беше!голям  Party!верно е че децата сега са прекалено информирани за разлика от нас,но те са физически "сторнирани".не знаят какво е да паднеш,да си ужулиш коляното ,да потече кръв и ти  в името на играта която се е завихрила взимаш едно листо от трева или дърво плюеш на него ,лепкаш ги и продължаваш.може адски да те боли ама какво ти пука!важна е играта!

# 110
  • Мнения: 302

Хубава тема... От едно дете, реколта 1970 -та ...  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 216
колко е вярно и тайно и за двете и наистина не забелязах #6 и наистина се уверих и ....абе готино  със смесени чувства- носталгично и свежо в същото време....мерси много (1982)

Общи условия

Активация на акаунт