Ей тъй, на! Напук на ...

  • 2 399
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Бу, не те разбрах.
Като сме на гости
на свекървата веднъш
годишно, все тя пере.
Че и глади.
Ей тъй да гориш в ада, на ей такваз температура.
И натиска с ютията. Температурата на Max естествено.

# 16
  • Мнения: 1 992
То пък голям пук да го направиш на пук. На пук на кого? На себе си май.

# 17
  • Мнения: 899
Много неща правя напук, но секса определено не е от тях Simple Smile
Не виждам смисъл.

# 18
  • Мнения: 2 353
  Напук няма да измия чиниите, да се разсмея на страхотен виц, да кажа къде е дистанционното...но за другите неща си имам много по-вълнуващи поводи от "напук" и "плюс пляс".

# 19
  • Мнения: 2 792
 Да направиш нещо напук е слабост, това си е директно- знам че не съм права, но пък ей така ще го направя. Не го практикувам.

# 20
  • Мнения: 920
Логиката си е желязна. Нали мъжете винаги затова изневеряват - защото жените им не ги разбират.

Но мен друго ме впечатли. Като чух - психология - таксиджии, викам си Брех! Те и на това се учели - как да се отнесеш към клиента в зависимост от темперамента, а то какво било в основата на таксиджийската наука.

# 21
  • Мнения: 686
Напук мога да направя много неща Twisted Evil,но не и секс Naughty.Той се прави от любов Heart Eyes,а не напук Crossing Arms.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Че то, ако е "на пук", нали обектът трябва да разбере newsm78
И като не ползва такси мъжът ми, а, какво - с шофьора му ли да го направя? newsm78
Много ще е "ефектно", признавам.За ефекта обаче, не смея и да предполагам Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 733
Не, тъпо ми се струва Crossing Arms

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Когато съм ядосана,
рина къщата. Не знам
каква е логиката, ама
всичко светва. Блести.

Хаха, и аз съм така. Моят мъж твърди, че ме ядосва профилактично, за да не запускам къщата Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 404
И кое точно те интересува-защо?Или кой?Или с кого?А после ще дърпаш ли ушите?
Правила съм напук,да.Сега е лесно да твърдя,че е тъпо и т.н,но някога,на 17 се чуствах мноооооого различно,за съжаление.С таксиджия не съм,стечение на обстоятелствата просто.
Аз пък като бях във Франкфурт работех към червения кръст,носехме храна на старите хора,та една по-приказлива бабичка веднъж ми разказа как сестрите там ги обиждали,унижавали,абе кофти работа.Да помислим ли сега защо?И бихте ли?И що за психика,а?А вие какво сте работели някога,ама не по специалността,а нещо друго,временно,по други причини просто,вие сте над тях,ама на,наложило се пусто.А до какви изводи стигнахте?Ще взема да пусна нова тема,да ми е представителна извадката.

# 26
  • Мнения: 503
Оправданието "Направих го напук" е елементарно. Има страшно много хора, които не само се оправдават с това, а наистина си правят напук. Не ги разбирам. А пък това да се изплющиш с някой за отмъщение си е направо...идиотщина, безсилие, първосигнална реакция, знам ли...За мен това са хора с низка култура на общуване. Не култура от типа "Знам симфониите на Бетовен и разпознавам картините на Майстора". Срещала съм отчайващо много интелигентни и начетени личности, които не могат да се справят с взаимоотношенията си.

# 27
  • Мнения: 7 111
Василисата като мине и темата се изчерпва.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 965
Значи аз нещо не съм наред тогава. Защото, като яхна метлата - "напук" мога да си купя някоя нова дрешка или да измия прозорците, ама сексът е последното нещо, за което ми идва на ум.

# 29
  • Мнения: 3 405
Въпросът ми е онождате ли се напук на ... кого?

Не, логиката и на мен ми убягва.

Общи условия

Активация на акаунт