"..На момче не се отказва, `щото щяло да му стане нещо!!.."

  • 4 146
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 941
бабини деветини,ами ако си хареса някоя огризка на улицата,пак ли трябва да му я дадем???Споко,нищо няма да им стане на нашите малки мъже Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Дааа,те точно онези,дето нищо не са им отказвали,хора не са станали  Wink  Joy
Точно това и аз щях да кажа.

# 17
  • Мнения: 3 069
Абсолютни глупости Joy

# 18
  • Мнения: 1 427
Мдаа, ще му падне пишката доколкото знам...лоша работа! LaughingЯвно нищо не им е отказвано на момченцата щот аз още не съм видяла мъж без пишка! Но може би не съм попадала на такива...който е попадал, да сподели! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 447
Освен, че нищо не става от такива деца, друго няма да му стане. ooooh!

# 20
  • Мнения: 14 133
бабини деветини,ами ако си хареса някоя огризка на улицата,пак ли трябва да му я дадем???Споко,нищо няма да им стане на нашите малки мъже Laughing
Освен, че нищо не става от такива деца, друго няма да му стане. ooooh!
Peace

# 21
  • Мнения: 497
Незнам дали са бабини девитини, но моя мъж, когато е бил мъничък е видял мноооого вкусна червена ябълка, дояла му се, но не казал. И такаааааа... надула му се бубата  #Crazyи го водили на лекар, но му нямало нищо Naughty Thinking
След доктора му купили една щайга с такива ябълки  Joy hahaha Joy
Това му е спомен от мъничък, защото се сещате какъв срм е било  за едно малко детенце да ходи доки да  му гледа бубата  Embarassed hahaha Embarassed

Да кажа само, че по принцип не вярвам на такива глупости, но пък може и да има нещо. Незнам  Thinking

# 22
  • Мнения: 4 621
Доколкото знам, че ще му падне пишката Laughing
Не вярвам на такива неща, за мен са бабини дивитини Peace

# 23
  • Мнения: 4 451
Пък за суеверията относно бременните не ми говорете, че яко съм се напатила. Няма да забравя как една циганка ме гонеше през лятото с една нагризана от нея праскова с думите, че съм бременна и не може да не опитам. hahaha Едва се отървах.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Нямам никаква представа дали има изобщо нещо вярно в това, най-вероятно рядко или никога. Но иначе става дума за малки момченца, не за мъже - или дори големи момчета - и се предполага, че може да има нещо общо с вдигането (прибирането навътре) и свалянето (отпускането по местата им) на тестисите. Понятие си нямам дали е опасно, но със сигурност знам, че е доста болезнено - дори и при възрастните мъже, по техни собствени данни Simple Smile - и наистина се случва в резултат на стрес или силна емоция. Може би просто се опитват да спестят подобни преживявания на най-малките. А може пък и наистина да е суеверие, не знам - но това е обяснението, което съм чувала.

И, м/у другото, копнежът по дад. храна наистина може да предизвика контракции. Разбира се, какво ли не може да има такъв гаден ефект... уви. Но което може няма лошо да се избягва, нали?

# 25
  • Мнения: 5 476
Мда, употребява се много, същото казват и за бременните  -на бременни и момче храна не се отлказвала, на момче заради шурата, а на бременна заради бебето, че ако се пипне да не му излезе белег във формата на яденето...  baby_neutral

  и аз точно този вариант съм чувала.

# 26
  • Мнения: 1 896
Незнам дали са бабини девитини, но моя мъж, когато е бил мъничък е видял мноооого вкусна червена ябълка, дояла му се, но не казал. И такаааааа... надула му се бубата  #Crazyи го водили на лекар, но му нямало нищо Naughty Thinking

На бас, че ти го е разказала свекърва ти.  Laughing
Не мога да повярвам, че още има хора които на сериозно ги разпространяват тези неща, аз мислех че темата е майтап. То е толкова смешно!
Стига бе, хора   Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 9 990
Това е бисер за класацията със суеверия и безумия!Пишката щяла да му падне, баси! ooooh!Разбира се, че трябва да е майтап, не искам да повярвам, че някой се връзва CrazyИ кви са тия буби?Мравки ли са, какво? hahahaКка се надува една буба, че не се сещам  ooooh!А шура пък какво е, майкооооо WhistlingТарталетке-чурулинката ме грабна-води класацията Hug

# 28
  • Мнения: 2 677
Поредната щуротия!  Whistling

# 29
  • Мнения: 651
Аде де!!! И защо само на момчетата - някаква такава чорбаджийска култура!!! На чорбаджиите не се отказва Joy, а момичетата? - тях кучета ги яли...
smile3501
На мен даже свеки ми се е карала, че съм отказвала...трябвало да му дам да си близне макар.
Абе, суеверия, това е също като чукането на дърво и плюенето в пазвата.

....
Доволна съм, че се откъснах от онази среда, в която подобни въпроси бяха ВАЖНИ.

Общи условия

Активация на акаунт