Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7

  • 13 815
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Фрида, албумът е публичен, явно в сайта е грешката, защото много пъти съм давала линкове от този албум и не е имало проблеми  Confused

# 76
  • Мнения: 5 370
Фейтес - да, може. След 40 дни се дължат около 5% от сумата. Питай пак в банката, но не си длъжна да я плащаш цялата.

Яке като на Змейковица и аз си поръчах, много е хубаво.
Да бе, знам, че не съм длъжна, искаше ми се да вкарвам по-големи суми, но в момента съм в цайтнот. Търся по спешност нова работа, макар че още съм на работа.
Сори за офф-а.

# 77
  • Мнения: 3 211
от моята поръчка нещата, които не ми станаха отидоха при майка ми и баща ми, остана само тази
страхотна памучна фланела с дълъг ръкав, но къса за мъжа ми, размер 98/106, ще стане на някой мъж висок 175-180см, не повече: http://laredoute.fr/vente-le-t-shirt-col-v-manches-longues-soft- … t=1&hasprev=1 зелено-резеда, купила съм я за 9.29Е, сега е 10.14Е и няма резеда
много приятна памучна материя
? към всички, какво правите нещата, които не ви станат
и за Габи има една фланелка с къс ръкав, която й е съвсем точно, до края на лятото ще й е малка, чудя се какво да я правя
също искам да препоръчам тази мъжка жилетка
струва 6-7Е (зависи от ръста)

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 10:32 от very nice

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
very nice  пускаш ги в Продавалника

# 79
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте Мами, да попитам остана ли още някой с неполучени неща от март, че малко да се успокоя. Колетът от 8 март явно окончателно се загуби, ама чакам и един от 27 март.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Как так ще се загуби? ooooh!

# 81
  • Мнения: 5 370
Здравейте Мами, да попитам остана ли още някой с неполучени неща от март, че малко да се успокоя. Колетът от 8 март явно окончателно се загуби, ама чакам и един от 27 март.
Подай оплакване. Недей остава така нещата. Напиши ми на ЛС мейл на български с подробностите, ще ти го преведа.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Faithless  мога ли и аз да те помоля да пуснеме един мейл на франсетата за дублираната поръчка,че не мога да се оправям с тях по телефона

# 83
  • Мнения: 5 370
Faithless  мога ли и аз да те помоля да пуснеме един мейл на франсетата за дублираната поръчка,че не мога да се оправям с тях по телефона
Пускай. После ке пиеме по едно кайве на ОНДА-та.  bouquet Flutter

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Faithless за кафето няма проблем Hug Не съм много на ясно а се пише този мейл,но сега ще седна да съчиня нещо и ще ти го пусна на лични

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
very nice  пускаш ги в Продавалника
Тц. Първо тук в темата, ако няма желаещи - тогава в Продавалника Simple Smile

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
very nice  пускаш ги в Продавалника
Тц. Първо тук в темата, ако няма желаещи - тогава в Продавалника Simple Smile
те май бяха пуснати тук преди няколко дни,затова казах в Продавалника

# 87
  • Мнения: 5 622
Хора, къде видяхте тези хубави якета?  Rolling Eyes За пръв път видях(тук, на снимка), че е имало такива хубави по-зимни неща. Аз къде блея, не знам  Rolling Eyes

Дайте ми линк. И изобщо като показвате нещо, давайте и линкове, за който иска нещо такова, да може да го намери(ако все още ги има стоките в Ларедута)

# 88
  • Мнения: 9 095
момичета имам голям проблем, мога ли да помоля някоя мама да ме включи в поръчката си, става въпрос за няколко дрешки само, ще си платя разноските, просто работното ми време съвпада с на банките  икога пусто да отида Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 6 243
Бубе, сега нямам време да ровя, но якето е в раздела "парка, вест и пр". На снимката е в лила и има коланче. Ако не успееш да го откриеш, по-късно ще го потърся.

Аз току-що получих поръчката от 6ти април и имам чусвството, че са сгрешили с една от блузите. Понеже част от нещата са за моя близка, чакам я да дойде и да види какво е. Май ще пускам и аз в Продавалника.

Общи условия

Активация на акаунт