Влюбих се - какво да правя

  • 6 830
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Един въпрос към Тигърчо:
  С какво повече те привлича "обекта" от жена ти?
  Сподели на нас, жените, ще ние от полза.
Това не е нещо е повече от друго.Не е казано,че този,към когото изпитваш любов е по-силен,по-умен или има по-красиви очи.
Тука нещата опират до любов,по-скоро влюбване.То те връхлита и омайва.Няма обяснения.АКо имаше обяснения щеше да е плод на разума,а то е плод на чувствата! Peace

# 31
Тигърчо, жал ми е за съпругата ти.
То влюбването - едно на ръка, ако е само мимолетно - добре! Какво значи "Не съм влюбен вече в жена си?" Ти утре ще разлюбиш тая и ще се влюбиш в още някоя. Пак ли ще пускаш тема в бг-мамма? А съпругата ти - нея кучета я яли. Да си седи и да си гледа децата с мисълта, че има "щастливо семейство".
Що се отнаса до въпроса ти, дали всички сме още влюбени в половинките си - почети малко във форума и ще разбереш, че дори първата, силна, разтъсваща те от глава до пети тръпка да е отминала, винаги остава нещо .... което е по-силно от нея!!!

А по темата - то е ясно, че ще направиш каквото си решил, за теб има други ценности.

# 32
  • Мнения: 2 723
На теб ще ти мине все някога, но това, което ще причиниш на жена си е болка и разочарование...
Няма начин да не те усети, ние жените имаме 6-то чувство за тези неща...
Ще разбиеш живота на жена си, не ме питай от къде знам... ти си помисли струва ли си.

А това, че любовта не питала... айде моля ти се, ти като усети, че се увличаш, защо не спря контактите си с тази особа, помисли ли си твоя кеф и летене какво причинява на семейството ти...

Не бил влюбен в жена си, това трябва да те оправдае ли Shocked Shocked Shocked

Ееееееее, аман от егоисти, той без да иска разбираш ли...

Думи нямам

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 15:46 от Никси

# 33
  • Мнения: 2 327
Влюбването обикновено наистина става без да искаш. Но след това преценяваш какво да правиш вече осъзнато. И после си носиш отговорността от последствията.

# 34
  • Мнения: 631
Ще ме извините, но ми се струва многооооо тъпо резюмето на автора на темата.

Седнал да пита жени какво да прави - ми като си тръгнал нас да питаш по - добре попитай "обекта" или жена си.....
Какво ли ще те посъветваме ние??? newsm78 Каквото и да си говорим вземи изтрезней малко и си помисли какво си написал - ако не знаеш какво да правиш или НЕ правиш като си влюбен, аз ли очакваш да ти кажа???? Не ми се обиждай, но звучиш много убеден в подсъзнателното си решение и очакваш тук да натрупаш "ЗА" и "Против" за да оправдаеш решението си.........

"ВЛЮБВАНЕТО Е НАДЦЕНЯВАНЕ НА СЕКСУАЛНИЯ ОБЕКТ" - ФРОЙД - те това е моят съвет

# 35
  • Мнения: 640
Или е късен пубертет или е ранна критическа. При мъжа понякога като излезе от едното, веднага влиза в другото... Ходи кажи на жена ти и ще ти охлади чувствата бързо-бързо  #2gunfire

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 15:44 от Renie78

# 36
  • Мнения: 47
Абе,човек,я  се  осъзнай!Влюбил  си  се,случва  се,ще  ти  мине.Няма  нищо по-ценно  от  децата  и  семейството,но  ще  го  осъзнаеш  когато  ги  загубиш.Имам  добър  познат,който  остави  жена  си  Пи  децата,защото  се  бил  влюбил  в  друга.Всичко  трая  6м  и  той  бързо  изтрезня,но  остана  сам.Помисли  си  хубаво  преди  да  действаш,защото  човек  си  пати  от  главата! newsm45

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лоша работа. Лек няма. Каквото и да направиш- все ти предстоят неприятности. Съчувствам ти.

# 38
ми разлюбвай се бе, пич! Mr. Green
баси и случая ...
да не говорим, че темата, поставена тук, ти е меко казано реторична.  Wink

# 39
  • Мнения: 640
темата, поставена тук, ти е меко казано реторична.  Wink

Мдам, Арти, имаш право Simple Smile Можеше след тирето да пише Подкрепете ме  #2gunfire

# 40
Колега- кое е по- важно за теб?
Туй разбери най- напред!

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
На всички въпроси от подобен характер не мога да отговоря нищо друго освен - ти си този, който трябва да вземе решение...

И случаят ти далеч не е частен - толкова много хора са на тоя хал... ooooh!

# 42
Ха тояги,ха...
 А бе,аланкоолу,хубаво са те посъветвали хората(мъжете) тук-ако ще опъваш мадамата-действай и не вдигай патърдия,нито преди,нито след това(особено СЛЕД това smile3505)...Ако си пич на място-намери си нещо за ремонтиране из къщи,води децата на разходка,колата на мивка,изобщо-разкарай изкушението далече.Какво си ревнал като женчо?!  Mr. Green
  Уфф,преди 5 години и моят се влюби,работата се размириса-усетих го,помоли ме да почакам да си "приключел нещата",е,дочаках да се изнесе при девойката...Голяма любов,голямо нещо,роди им се и дете преди година.Понеже имаме две деца,та се налага да контактуваме понякога, оттам съм в час,че сегашният му живот много приличал на онзи живот,които той помисли,че изоставя заедно с мен-живота на невлюбен мъж...И сега май е влюбен в друга...

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
че сегашният му живот много приличал на онзи живот,които той помисли,че изоставя заедно с мен-живота на невлюбен мъж...И сега май е влюбен в друга...

Да, има резон в цялата работа...Много често май така се получава... Rolling Eyes

Тигърчо, ако можеш да удържиш фронта, докато ти мине /защото със сигурност в един прекрасен момент ще ти мине/ ще е най-добре... thumbsup
Литкай си тихо и кротко и така, докато си събереш главата... Crazy

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе дано не е като мен- да го държи по няколко години Confused

Общи условия

Активация на акаунт