Aко мъж ви заплаши ...- 2

  • 1 514
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
Двама мъже Peace Още повече, че той като чуе, за още един мъж си мисля, че желанието му за 3-ка ще се поизпари-в крайна сметка те мъжете си мечтаят най-вече за тройки с Две жени, о не за други мъже (повечето де) Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 278
Ама до сега не са ли ви плашили?

# 32
  • Мнения: 287
Ха, егати!!! Защо да ме плаши, като отдавна си коментираме как това ще го направим някой път на морето. Реших да е с жена! Не мога да си дам цветето на друг Joy
 Сега, като върви Вип Брадър-а и установихме, че Десислава е само за тая работа ама какъв ли хонорар ще иска? newsm78
 а ако реша някога да е с двама мъже- едва ли моя собствен съпруг ще е един от тях, няма да му понесе гледката друг да ми доставя удоволствие и още повече-аз на него, еле па на двама... #Crazy

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Двама мъже, иска ли питане!

Абсолютно!

# 34
  • Мнения: 619
Ха, егати!!! Защо да ме плаши, като отдавна си коментираме как това ще го направим някой път на морето. Реших да е с жена! Не мога да си дам цветето на друг Joy
 Сега, като върви Вип Брадър-а и установихме, че Десислава е само за тая работа ама какъв ли хонорар ще иска? newsm78
 а ако реша някога да е с двама мъже- едва ли моя собствен съпруг ще е един от тях, няма да му понесе гледката друг да ми доставя удоволствие и още повече-аз на него, еле па на двама... #Crazy
ама на теб ще ти понесе той да доставя удоволствие на друга ? newsm78

# 35
# 36
  • Мнения: 7 474
Двама мъже и моят да не присъства в тази бройка  Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 517
Аз + мъж + жена  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт