Как се поддържате във форма?

  • 6 362
  • 61
  •   1
Отговори
Иде лято (знаех те ли? ) smile3534
Та сега съм решила да си стегна д*****, че зимата добре ми се е отразила Crazy
От години си мисля да ходя да бягам сутрин - отидох де - веднъж! Whistling
За фитнес съм прекалено мързелива - то все пак трябва да изляза от нас, да ида до там...и пооосле обратнооо  Flutter И затова съм си смъкнала две филмчета с упражнения и едно с Пилатес и се мяткам из нас.
А Вие как борите зимните килограмчета и не само? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 202
Сама в къщи, крос тренажор по 30 минути на ден.
Наложила съм си го от около 6 месеца и така е почти всеки ден.

# 2
  • Мнения: 3 647
Правя упражнения сама вкъщи

# 3
  • Мнения: 1 655
Спазвам четирите фази на луната като съм на течности 24 часа един път седмично. Ходя на фитнес два пъти седмично. Един път седмично съм на антицелулитен масаж.

# 4
  • Мнения: 6 958
Упражнения в къщи (кростренажор)

# 5
  • Мнения: 95
Ами винаги съм внимавам как се храня. Гледам да е разделно и се движа много.  Peace

# 6
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Гласувах с № 2. Но в последно време най-вече правя упражнения за бицепс и крака - свалям и качвам бебешката количка от 1-я до 4-я етаж и обратно по няколко пъти на ден и "маам" крачоли по софийските улици и паркове  Wink

# 7
  • Мнения: 217
Тенис  Simple Smile
вярвайте ми, този спорт прави страхотен задник и крака  Mr. Green

# 8
Тенис  Simple Smile
вярвайте ми, този спорт прави страхотен задник и крака  Mr. Green
Тенис и аз се опитвам да играя, но лятото, защото зимата тук няма покрити кортове Twisted Evil
И казвам "опитвам", защото обикновенно на 20-та минута съм   Tired

# 9
  • Мнения: 1 424
Правя упражнения сама вкъщи
И аз  Peace   Постоянството няма да го коментирам  Whistling

# 10
  • Мнения: 4 916
Ходя на фитнес, сутрин правя няколко серии напади и гири, вечер - министепер, не се лишавам от никаква храна  Joy

# 11
  • Мнения: 492
Ходя на народни танци.Не съм гласувала - моя отговор го няма.

# 12
  • Мнения: 636
Ходя на фитнес, но напоследък ми се налага да правя упражния вкъщи защото дечко е болничък и от 2 седмици сме в заточение Laughing Обаче тренировката вкъщи не може да се сравни с фитнеса. Макар че имам кростренажор.

# 13
  • Мнения: 7 186
Фитнес.

# 14
  • у нас
  • Мнения: 443
Карам колело с мъжа ми по час и полувина, поне 4-5 пъти седмично.

# 15
  • Мнения: 4 916
Карам колело с мъжа ми по час и полувина, поне 4-5 пъти седмично.

Страхотно! И аз много искам да карам, но няма с кого... моят мъж не кара колело.

# 16
  • Мнения: 4 176
Тренирам спортни танци.Няма такава опция. newsm78

# 17
  • Мнения: 5 317
не полагам специални усилия,а трябва.

# 18
  • Мнения: 1 280
Ходя на фитнес и плувам,тичам...но още съм в процес на сваляне...и диета-задължително!!!

# 19
Сложих и опция "Друго" за тези които не се отнасят никоя от по-горе изброените. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 840
Никак. Само от време на време качвам стълби, ама само като е по принуда. 18 етажа не се катерят лесно пеша...

# 21
  • Мнения: 5 393
Не полагам специални усилия.Имам нужда от стягане, но иначе съм слаба-гена ми е такъв.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От три години бягам всеки ден.
Откакто съм бременна, тренирам (пак всеки ден) с крос тренажор. По около 40 минути. Вече съм в деветия месец и продължавам.
Чудесно ми се отразява, карам много лека бременност.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Правя упражнения сама вкъщи

Най -вече коремни преси,че зимата направо коремчето ми става ужасно! Embarassed

# 24
  • Мнения: 154
А някой занимава ли се с аеробика.Дали има ефект.Не за друго, амиа в Елитис във Варна ще правят аеробика, а там има кой да гледа детето/има готин детски кът.Чудя се дали да не ходя там.

# 25
А някой занимава ли се с аеробика.Дали има ефект.Не за друго, амиа в Елитис във Варна ще правят аеробика, а там има кой да гледа детето/има готин детски кът.Чудя се дали да не ходя там.
Аз имам видео програма по аеробика и съм мнооого доволна!  Peace
По принцеп предпочитам видеото пред реалния инструктур- нали знаете тренирате когато имате време, колкото често искате........ Party

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Фитнес.

# 27
  • Мнения: 6 461
Когато имам възможност правя упражнения в къщи.
Е...цял ден бягането след децата смята ли се за тренировка... Mr. Green

# 28
Ходя на фитнес в хотела до нас почти всеки ден. Правят ми и антицелулитен масаж, а един от масажистите е доста талантлив... Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 449
Бокс и фитнес

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
каланетика и тае-бо,през лятото и групови занимания на открито рано сутрин (boot camp) Grinning

# 31
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Когато имам възможност правя упражнения в къщи.
Е...цял ден бягането след децата смята ли се за тренировка... Mr. Green

И аз така ама след количката Party

# 32
с много разходки!!!! Laughing

# 33
  • Мнения: 144
Ами винаги съм внимавам как се храня. Гледам да е разделно и се движа много.  Peace
Party

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 415
коремни преси всяка вечер задължително...скоро започвам и пилатес... Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 271
Когато имам възможност правя упражнения в къщи.
Е...цял ден бягането след децата смята ли се за тренировка... Mr. Green

И аз така ама след количката Party
Еее, аз това не го смятам за тренировка. Вярно, че има и натоварени дни, но по тази логика и ходенето от къщи до спирката, или до гаража пак е спорт  Crazy
Ние с приятелката ми се гласим да тръгваме на фитнес и за сега си правим упражнения в къщи, че все не можем да се наканим....

# 36
  • Мнения: 663
Бягам,бягям

# 37
  • Мнения: 235
През зимата ходя 2 пъти седмично на спортния клуб- каланетика и фитнес- редувам ги. Иначе веднага натрупвам тлътинки около кръста. В къщи не мога да тренирам- дори да почна да правя коремни преси и упражнения, до 15 мин ми е омръзнало. През лятото човек по правило се движи повече, тогава ходя на фитнес от време на време, но сутрин тичам по алеята до плажа.
 А що се отнася до младите майки- то тяхното тичане след дечицата си е направо силово натоварване!

# 38
  • Мнения: 2 677
Нищо не правя за себе си, а само мрънкам...  Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Правят ми и антицелулитен масаж, а един от масажистите е доста талантлив... Embarassed

Тцъ, тцъ, ей тъй да я докараш...

Пъна се в къщи  jump И си оставам с добрите намерения за фитнес, когато намеря време... Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 811
Аз бих отговорила с 3 от опциите, но избрах "не полагам големи усилия".

Но пък и опцията "бягам, бягам" е за мен, защото всеки ден бягам след малката  Laughing

А също много рядко, когато имам сили правя 4-5 упражнения, ама не са кой знае какви - коремни преси, разтягане, подскачам си на музика (да го наречем домашна аеробика)

# 41
  • София
  • Мнения: 4 588
Досега не полагах специални усилия, защото нямах нужда, но сега след раждането ще се наложи да предприема нещо за да вляза пак във форма. Ама още не съм решила какво - може би някакви упражнения вкъщи, защото за друго няма да имам много време. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 280
Според мен,номера е всеки ден да се прави по нещо..може да нямаме  никакво време,ама все 15-20 мин, никой не може да ме убеди,4е няма...То ако за нас си не можем да отделим 20 мин, на ден....грехота е.От това "Нямам време"  и порядъчно хапване, на 1 януари заковах 74 кила...

# 43
  • Мнения: 2 032
Тичам чат пат. На спининг-още по чат-пат. След двете бременности ми взе здравето личен треньор. Тук-там успявам да спазя някоя фаза на луната. Сутрин "чупя" по някоя йогийска стойка, колкото да не е без хич.
Едно време бях човек-часовник, ставах в 5 да правя упражнения+тичах като луда+във фитнес центъра се разписвах най-редовно, ама остарях, разбих си коленете, и се поукротих. Сега намирам време по-трудно, или може би намирам извинения по-лесно, едно от двете ще да е.
През лятото винаги се записвам за по 4-5 бягания/състезания за благотоворителност, хем малко пари за някоя кауза събирам, хем влизам във форма.

# 44
  • Мнения: 811
Правя упражнения вкъщи,но не с голяма 4естота  Blush

# 45
  • Мнения: 5 619
Трета опция. Отразява ми се добре и на духа, не само на тялото.  Wink

# 46
  • Варна
  • Мнения: 917
кажете за тези фази на луната Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 286
Скачам на въженце, лазя в парка след малкия и се ограничавам в храненето - общо взето доизяждам каквото му остане /солети, пюрета, плодове .../
 Grinning

# 48
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ама така анкетата...беше ми трудно да избера как да гласувам като правя упражнения вкъщи(йога) и бягам...Кое трябваше да цъкна?

# 49
Ехх все не мога да угодя Crazy Имате право на 3 опции Flutter

# 50
  • Мнения: 1 101
От време на време ходя на фитнес.

# 51
  • Мнения: 684
Правя упражнения в къщи,предимно коремни преси,ходя при комшийката на кростренажор  Peace  определено трябва да се спортува newsm78 а след като съм и на диета мисля че резултатите скоро ще дойдат!  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 407
Боря ги с глад, секс и боди уорк.

# 53
  • Мнения: 916
по принцип 2-ра опция... но сега и 5-та от време на време.
Вкъщи си карам велото, мятам се на степера и тае бо правя(общо взето всеки ден съм в домашния фитнес) ...и стълби изкачвам( и без туй живея на 15-ия етаж tooth )...
Но да подчертая,че в момента отслабвам, а когато дойде момента да поддържам постигнатото Praynig...ще правя пак същото , но по-рядко. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 720
...........гласувах за гимнастика в къ6ти,4есто си пускам музика и правя подскоци,коремни и разни разтяга6ти упр.в нас имам и бяга6та ма6ина...но хи4 ме няма в бягането Embarassedтака 4е там ходя /и това не е лесно/
  отделно разбира се внимавам/уж/какво ям.....в нас се яде само кафяв хляб,кафява захар ,без много мазни и пържени не6та и пове4ко пресни салатки и плодове...след 3 деца мисля 4е не изглеждам никак зле...но 4овек винаги може и по добре...особено с моята слабост вси4ко сладко Whistling

# 55
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Е как тъй имам право на три опции, а мога да гласувам само в едно кръгче???

# 56
  • Мнения: 3 336
На фитнес съм от 2 седмици, метаболизма ми определено заработи Peace За 2 седмици 3 кила почти, започнах от 69, днес се мерих и съм вече 66,7 Grinning При мен по-скоро борбата е за сваляне, а не за поддръжка засега Rolling Eyes

# 57
# 58
  • Мнения: 3 622
Ходя на фитнес 2 - пъти седмично, вървя много пеша и да не забравям гимнастиката вечер  Joy

# 59
велоергометър вкъщи - 5 пъти седмично по 1час

# 60
  • Мнения: 2 147
Ходя на Пилатес 2 пъти седмично и започнах да карам колело (имамвело, но не се качвам newsm78)

# 61
  • Мнения: 684
Боря ги с глад, секс и боди уорк.
newsm78 newsm78 newsm78това ми хареса!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт