Как се поддържате във форма?

  • 6 360
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
каланетика и тае-бо,през лятото и групови занимания на открито рано сутрин (boot camp) Grinning

# 31
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Когато имам възможност правя упражнения в къщи.
Е...цял ден бягането след децата смята ли се за тренировка... Mr. Green

И аз така ама след количката Party

# 32
с много разходки!!!! Laughing

# 33
  • Мнения: 144
Ами винаги съм внимавам как се храня. Гледам да е разделно и се движа много.  Peace
Party

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 415
коремни преси всяка вечер задължително...скоро започвам и пилатес... Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 271
Когато имам възможност правя упражнения в къщи.
Е...цял ден бягането след децата смята ли се за тренировка... Mr. Green

И аз така ама след количката Party
Еее, аз това не го смятам за тренировка. Вярно, че има и натоварени дни, но по тази логика и ходенето от къщи до спирката, или до гаража пак е спорт  Crazy
Ние с приятелката ми се гласим да тръгваме на фитнес и за сега си правим упражнения в къщи, че все не можем да се наканим....

# 36
  • Мнения: 663
Бягам,бягям

# 37
  • Мнения: 235
През зимата ходя 2 пъти седмично на спортния клуб- каланетика и фитнес- редувам ги. Иначе веднага натрупвам тлътинки около кръста. В къщи не мога да тренирам- дори да почна да правя коремни преси и упражнения, до 15 мин ми е омръзнало. През лятото човек по правило се движи повече, тогава ходя на фитнес от време на време, но сутрин тичам по алеята до плажа.
 А що се отнася до младите майки- то тяхното тичане след дечицата си е направо силово натоварване!

# 38
  • Мнения: 2 677
Нищо не правя за себе си, а само мрънкам...  Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Правят ми и антицелулитен масаж, а един от масажистите е доста талантлив... Embarassed

Тцъ, тцъ, ей тъй да я докараш...

Пъна се в къщи  jump И си оставам с добрите намерения за фитнес, когато намеря време... Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 811
Аз бих отговорила с 3 от опциите, но избрах "не полагам големи усилия".

Но пък и опцията "бягам, бягам" е за мен, защото всеки ден бягам след малката  Laughing

А също много рядко, когато имам сили правя 4-5 упражнения, ама не са кой знае какви - коремни преси, разтягане, подскачам си на музика (да го наречем домашна аеробика)

# 41
  • София
  • Мнения: 4 588
Досега не полагах специални усилия, защото нямах нужда, но сега след раждането ще се наложи да предприема нещо за да вляза пак във форма. Ама още не съм решила какво - може би някакви упражнения вкъщи, защото за друго няма да имам много време. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 280
Според мен,номера е всеки ден да се прави по нещо..може да нямаме  никакво време,ама все 15-20 мин, никой не може да ме убеди,4е няма...То ако за нас си не можем да отделим 20 мин, на ден....грехота е.От това "Нямам време"  и порядъчно хапване, на 1 януари заковах 74 кила...

# 43
  • Мнения: 2 032
Тичам чат пат. На спининг-още по чат-пат. След двете бременности ми взе здравето личен треньор. Тук-там успявам да спазя някоя фаза на луната. Сутрин "чупя" по някоя йогийска стойка, колкото да не е без хич.
Едно време бях човек-часовник, ставах в 5 да правя упражнения+тичах като луда+във фитнес центъра се разписвах най-редовно, ама остарях, разбих си коленете, и се поукротих. Сега намирам време по-трудно, или може би намирам извинения по-лесно, едно от двете ще да е.
През лятото винаги се записвам за по 4-5 бягания/състезания за благотоворителност, хем малко пари за някоя кауза събирам, хем влизам във форма.

# 44
  • Мнения: 811
Правя упражнения вкъщи,но не с голяма 4естота  Blush

Общи условия

Активация на акаунт