Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 575
  • 199
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 009
Ух, ще ми се моя мъж да искаше да ме убеди с твоя плам, не аз него да убеждавам Mr. Green

ама вие мъжете не се ли сещате сами за това  newsm78  - че след като една жена не обича един мъж, след като не е сигурна, че иска да сподели живота си с него -- то тогава как да има желание за дете от същия ?!?!?!
особенно когато една жена на 21 .

Ето това е истината според мен. Тя сама трябва да поиска, няма начин как ти да я накараш...А това, че искала да си поживее, някакси ми говори, че тя дори не е готова за сериозни отношения с теб. Дано се лъжа. newsm78

# 31
  • Мнения: 1 436
 offtopic
Дилянка, ти уж чете, чете, пък не си разбрала  Hug. Обяснявам:

1. Ние жените си седим и чакаме да направим кариера. Това се отнася за всички:

1а) Ето, аз си мислих, че имам кариера и нося 2/3 от парите вкъщи, ама се оказа че само редя долни женски лъжи  Mr. Green

1б) Ето, приятелката на Нико няма кариера, а е вече на 21! На тази възраст повечето мъже са поне заместник-шеф на банка, а тя още се шматка май  newsm78

2. Има световна женска конспирация:

2а) Хем само се оплакваме по вестници и тв че искаме деца...

2б) Хем когато се появи мъж-мечта като Нико, няма порой от жени, които искат да забременеят от него

2в) А би трябвало, защото според т. 1, какво друго им остава на жените освен да бременеят.

 Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 22:00 от Juturna

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Juturna, ти явно най-правилно си разтълкувала посланието Joy

# 33
  • Мнения: 1 792
ПЪРВО искам да ти кажа че въобще не изчетох ферманите които сте писали,но ще ти кажа моето мнение.
седнете с твойта женичка и се разберете вашата връзка в какво ниво е в момента и докъде ще се развие.попитай я тя как вижда живота си за напред и разкажи ти твоя как го виждаш.,поговорете и направете някакъв компромис там някъде между твоите и нейните планове да създадете един нов живот.обясни и какво е за теб тя и какво са децата обясни и какво чувстваш и мислиш но бъди спокоен.и незабравяй че не е задължително и тя да е на твоята вълна все пак е на 21.аз съм на почти 24 и искам страшно много да имам бебе но когато бях на 21 и като чуех за деца и  smile3511 #Shockedно нещата се променят.така че може да ти се наложи да почакаш мъничко.желая ти успех Hug
а колкото до 1000-то лева ако успеете ще направиш една среща и ще ни почерпиш за ваше здраве

# 34
  • Мнения: 364
Извинявам се предварително на всички за резкия тон!

niko73,
Как смееш да влизаш тук, коментирайки желанието на жените да имат дете или липсата на такова!?
Случайно да ти хрумна, че може би ще засегнеш някого? За това помисли ли въобще?
Тук има момичета, които от доста време опитват да си имат бебе. Някой от тях са под 25г., други над 30г. Повечето опитват от дълго време.
Как мислиш, дали всяка една от нас не се е запитвала: " Ами ако бях се решила по-рано? Тогава може би проблемите щяха да са по-малко.....Какво чакахме!"
Мислиш ли, че не сме се самообвинявали безброй пъти, че вечер сме заспивали със сълзи на очите, че бебетата ни преследват отвсякъде - по улицата, рекламите, филмите, наши познати...., че трябва да търпим подмятанията на наши близки и познати?!
Ти представяш ли си дори за миг през какъв кошмар преминаваме ние и нашите съпрузи /приятели/? И за ужасът, който се повтаря всеки месец?!
Кой е виновен? - ще попиташ ти. И може би ще кажеш - "Ами като сте чакали толкова!". Или пък ще ни наречеш егоисти?

Аз съм на 28г., със съпругът ми сме от 6г.
Следването ни продължи 5г. в друг град. Брояхме си стотинките, докато завършим. През цялото време сме искали дете, но самите ние бяхме на родителска издръжка! От друга страна дете - дете да гледа....

Създаването на дете е осъзнато решение. Не става само въпрос дали го искаш или не. Човек трябва да е емоционално готов за дете, да има увереност, че може да възпита детето си така, че след време като се обърне, да види стойностен човек срещу себе си!
Затова хората първо се изграждат като личности, а после имат деца.

И накрая - не превръщай жените в живота си в машини за възпроизводство на биологична единица! Насила хубост не става!

# 35
ок, аз съм изверг, аз съм черен. Споко. Слънцето и утре ще изгрее от изток.  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 976
Просто нямам думи. Чета и не вярвам на очите си

# 37
  • Мнения: 989
Айде и аз - и аз като Дилянка четох, четох и си мислех да мълча, ама то не се изтрайва.
Нико73, знаеш ли какво ме възмути най-много в писанията ти? Ако си мислиш, че е тоталната липса на разбиране на ЧОВЕШКАТА психика, лъжеш се. Възмутих се на явното ти желание да си купиш нещо - не какво да е, а едно дете!!! Всичките ти изказвания са в стил:"Яде ми се портокал, ама не е дошла Нова Година и няма на показния магазин"! Е съжалявам за теб, че на 33 години и след толкова неуспешни "връзки" още не си разбрал, че жените не са продавачки на портокали!
Повече няма да пиша - предвид двете страници с удивителни "мнения", които си изписал едва ли има смисъл. Все пак - дано срещнеш най-добрата продавачка!  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 524
Добре, добре, ех от къде да започна  newsm78
niko73 Трябва да си намериш жена, която да обичаш , а не само за създаване на дете. Когато обичаш - най-важното за теб ще бъде човека до теб. Неговите желания и нужди ще слагаш пред твойте, както и тя ще прави същото за теб. Останах с впечатление, че ти си намираш гадже и след известно време следва раздяла, защото тя не е готова за дете. Тебе не те боли от самата раздяла, а от факта, че пак не сте създали бебе и тръгваш да търсиш следващата майка на децата си, а не търсиш човека, когото ще обичаш повече от всичко на света. Когато една жена се чувства обичана, закриляна, желана, то тогава  желанието за бебе само си идва и то от много дълбоко вътре, изригва като вулкан, става неконтрилируемо, чак болезнено. Знаеш ли, че в един момент от живота децата тръгват по свой път, стават самостоятелни, независими и тогава какво става с нас родителите - ами оставаме си пак двамката и ако сме били заедно само с цел създаване на тези деца ще се чувстваме празни, ограбени и безкрайно нещастни.
Добре сега по твоя въпрос конкретно  Thinking
На 21 аз бях готова за дете, не ми го предложиха, но бях безумно влюбена в човека до мен. Ако наистина обичаш това момиче, просто и поднеси рая и бъди сигурен - тя сама ще иска деца от теб.
Ако ти е лесно да си представиш живота с друга жена, преобмисли връзката си.
Не осъждай феминиските  Naughty
Най-много на 30 да роди едно, колкото да се изфука, че и деца е раждала. Ето това е принципа на жените на 21 век. Лиготия на квадрат, лиготия и високомерие, ако трябва да сме честни. Ама истината боли, знам. Жените не я обичат, никак даже. И има защо. Simple Smile
А това ти изказване няма да коментирам, че ако си ми пред очите като хвана метлата.......  fight

# 39
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Като изхождам от твоята логика,ми се струва,че трябва да намериш сурогатна майка и да и платиш.
Чиста работа!Получаваш си детето веднага и не хабиш енергия да се съобразяваш с живота,потребностите и желанията на някоя "лигла на квадрат" Mr. Green

# 40
  • Мнения: 474
Здравей Нико,
Не съм прочела всичките изписани фермани по-долу, само ще ти разкажа истинска история: когато бях на 21-22 имах приятел на 29 год. Той искаше брак, деца, дом, семейство. Аз исках купон, пътувания, да започна работа, за да си изкарвам собствени пари, да си купувам прекрасни неща. Моите колежки от университета, които имаха вече деца, седяха в къщи и дундуркаха бебета, оплакваха се от свекърви и зълви, не можеха да ходят на дискотеки, когато им текне, а нощем се занимаваха с никнещи зъбки и висока темпертура... Това ми се виждаше голямо бреме и ние, свободните, ги съжалявахме. Ние говорехме за секс и любов, те говореха за стрии, косопад и че мъжете им не им обръщат вече внимание и че нямат пари за нищо. Аз стоях на твърдата позиция, че за деца ми е рано. Приятелят ми опитваше да ме убеждава, да ме глези и да ми доказва, че и без да работя мога да имам достатъчно. И аз си мислех, че съм влюбена в него. След около година заминах на специализация в чужбина и там срещнах един мъж, в когото се влюбих безумно, с най-дълбоката страст и всеотдайност, не можех да се позная. Исках да бъда непрекъснато с него, исках дете по най-бързия начин, исках да мога да създам уют и дом с този човек, да се грижа за него и да се посветя на него. Само около месец по-рано не исках да чуя за дете, а сега бях готова и на женски хитрости, за да забременея. Просто се оказа, че изобщо не съм била влюбена в предишното момче, по-скоро ми е бил един добър приятел и любовник и много ми е харесвала мисълта, че иска да се ожени за мен и да ми подарява разни неща.
Твоята приятелка наистина ли е влюбена в теб или на теб много ти се иска да го вярваш?
Поздрави
Яна

# 41
  • Мнения: 802
Juturna , не че не съм разбрала - аз исках да обесна моето мнение - а то е следното :
аз винаги съм искала да имам семейство и деца и години на ред съм мечтала за това  - НО НЕ от предишните си връзки - разбираш ли ме ?!
и аз съм имала гаджета, който са искали да се оженим и да имаме дете -  и те са ме обвинявали, питали са ме и са нудоумявали защо не искам дете аз ?! а всъщонст аз винаги съм го искала, НО НЕ ОТ ТЯХ .
и сега вече когато срещнах истиския си човек, моята половинка в живота, в който виждам идеалния за мен съпруг и баща на децата ми - -ДА - сега вече съм готова на всичко за да имам дете от него .

# 42
Здравейте и довиждане!
Тук някои хора, много малко, но все пак има и такива, се опитаха наистина да ми помогнат със съвет, за което искрено им благодаря.
Други ... какво ли не ме очерниха, чели недочели, ама пишат и те фермани. Даже си признават, че не са чели всичко, ама да кажат и те.  Rolling Eyes
Едната даже не разбрала за какво давам наградата ме обвини, че съм искал да си купя дете. Трета ме пита, как съм смеел да пиша такива работи. Какви работи бре? Че жените са безотговорни като цяло и никога не знаят какво искат? Някои се хвалят тук, че били и те в такава ситуация, ама явно не обичали мъжа, който искал бебе.

Ако някои хора не са забелязали рубриката тук се казва: "Искам бебе" Ако за една жена да иска бебе означава да се чуди, как да зачене, за един мъж означава много повече главоболия и много по-неясна съдба, в която той всъщност нищо не определя. А зависи от това от къде ще реши да "изгрее слънцето" днес. Wink

Някоя от вас, запитвала ли се е, какво ли му е на мъжа до нея? Замисляла ли се е, че ако не обичаш един мъж, НЕ‌‌ Е КОРЕКТНО‌ ДА‌ СИ С‌ НЕГО!!!??? Че това, което правиш е лъжа???!!! Такива жени наистина сте глезени глупачки, които си правят, каквото искат с мъжете до тях, а после само казват някоя "умнотия" срещнах друг и се влюбих лудо, а предишния МИСЛИЛА ‌била, моля ти се, че го обичала, ама явно ... не го e обичала. Явно ли е? И кога ти стана явно? А ти да е минавало през ум, че си ... (хайде да съм любозен и да кажа меко) несериозна глупачка???
Не ви е минавало нали, защото вие сте жените и не можете, и не искате да носите отговорност за това, че излизаш с един мъж, който има чувства към теб и има право да знае истината за намеренията ти....  давай карай си кефа и да не ти пука, за неговите чувства и желания. Нямам думи да изразя възмущението си от това поведение, но то граничи само с най-старата професия на Земята.

Някоя от вас дето се хвали с много гаджета, замисляла ли се е, че не е било коректно да е с 90% поне от тях, ако не и 100%, че е трябвало да е честна и да им каже веднага ИСТИНАТА, че не ги намира за сериозни или нещо такова, а не да си губите времето един на друг. Или викаш,  Money  Money  Money друго си е редовен секс с много мъже и после да се хвалите, колко бройки имате. Повдига ми се от такива жени!  Sick

Утре, ако някоя от вас се зачуди, защо не струваме нищо като държава, си спомнете следното: Защото нямаме очи и уши за чуждата болка, а само гледаме нашата собствена и се хвалим, че нашата болка боли повече от тази на другия. Не сме нация българите, говеда сме. Безчувствени, алчни говеда.  Tired

# 43
  • Мнения: 802
niko73 , каква е тази агресия бе човек ?!
Звучиш ми като човек в нервна криза готов на всичко за да има дете в момента .
ама те нещата не стават така .... само искане ....

ми то иска и желание и от двете страни .
защо обивняваш жените постоянно - нима всички сме ти виновни .?!
кой  колко гаджета е имал ?! нима има някакво значение това за теб  ? - миналото ...
ми всяка жена и всеки човек трябва да мине по този път -
да има право на избор за най - доброто нещо за себе си и за децата си -
избор - всеки да прецени с кого иска да изкара останалата част от живота си .

това, че някой си искал да е с мен / примерно / ми кво значение има това - важното е  аз какво и с кого искам да съм - нали ?!

очевидно твоята приятелка НЕ иска да има дете от теб - не е лесно да го приемеш и очевидно не ти харесва , но нямаш друг избор .

един ден ще срещнеш подходящия човек за теб и той също ще иска това което искаш и ти .

# 44
  • Мнения: 1 792
AБЕ КАКВО ЗНАЕШ ТИ ЗА ЖЕНИТЕ БЕ МОМЧЕ.ОТКЪДЕ НА КЪДЕ НАХЛУВАШ ТУК И ЗАПОЧВАШ ДА СИПЕШ РУГАТНИ И ОБИДИ.КОЙСИ ТИ И КОЙ ТИ ДАВА ПРАВО ДА СЪДИШ ХОРАТА.
Я ДА СЕ ОМИТАШ ОТ ТУК.
КАК ЩЕ ВЪЗПИТАШ АКО ИМАШ ЕДИН СИН-ДА ТЪПЧЕ ЖЕНИТЕ И ДА НЯМА НИКАКВО УВАЖЕНИЕ КЪМ ТЯХ ЛИ?ДА ГИ ИЗПОЛЗВА САМО ЗА РАЗПЛОТ.НАПРАВО МИ ПРИЗЛЯВА ОТ ТЕБ.
И ЗНАЧИ АКО МЪЖА ИМА МНОГО БРОЙКИ ЗА НЕГО Е ПОХВАЛНО НО АКО ЖЕНА Е С ПОВЕЧЕ ОТ  ЕДИН Е ВЕЧЕ КУРВА ЛИГЛА И КАКВА ЛИ НЕ.Я ДА СЕ ПРЪЖДОСВАШ ОТ ТУК И ДА НЕ МИ ГАЗИРАШ ЦИКАЛА ПОВЕЧЕ. Twisted Evil #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт