Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 508
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ох, чета чета и не мога да повярвам на очите си...
Този човек направо ме разби от всякъде - наистина ти трябва професионална помощ - нали знаеш, че лудите не съзнават че са такива и не се виждат като по-различни от останалите хора.
Първо на първо, ти май искаш някой да ти подържи ръчичката, а не искрен съвет, какъвто всички момичета са ти дали. Оплюл си всеки постинг, който не ти отърва - не го ли забеляза това? Ами момичетата просто са се отзовали на молбата ти за съвет, а ти я удари на едни обиди!!!  Crossing Arms
Всичките ти постинги са толкова противоречиви - наричаш жените с мръсни имена, защото на 21 години имали безсмислени връзки, а по-нататъка се хвалиш колко бройки и ти си набрал.  newsm78
Кажи честно - наистина ли мислиш, че на колкото й години да е човек той/тя винаги започва една връзка с мисълта за сватби, деца и lived happily ever after. Аз съм имала само една сериозна връзка през живота си и тя е с настоящият ми съпруг - заедно сме от 6 години. Така наречените "приятели", които всеки човек е имал преди това е просто житейски опит (не го разбирай сексуален опит). Нали трябва не само да опознаеш човека до себе си, но да опознаеш и самият себе си като човек.
Ти си над 30 години, съвсем нормално е, чрез натрупания житейски опит да знаеш какво искаш от една връзка, но не очаквай това от момиче на 21 години - това не я прави несериозна, а просто човек, който се опитва да разбере кой е и какво иска от живота си.
Е, извинявайте за всички тези словоизлияния, но наистина не е правилно да обиждаш всички жени, към които си се обърнал за съвет, само защото си имал горчив опит в собствения си живот. Не мислиш ли, че е време да потърсиш грешката в себе си, щом ти се случват същите неща със всичките ти връзки - не може всички жени да са криви, а ти да си прав...
  bouquet

# 196
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Изчетох цялата тема.
И не ми стана ясно едно нещо: когато става въпрос за избора на приятелката ти (в случая: да не избързва с дете), нейните ли желания и планове са по-важни или твоите? Thinking

И защо трябва да ти даваме съвет как да наложиш твоите желания над нейния избор? newsm78 (Грубо казано молбата ти е: кажете някоя психологическа женска хватка, да й заиграя по тънката струна и да направи каквото искам аз ooooh!)


И още нещо - ти чакаш слънцето да изгрее от изток, но гледаш на запад... и не си си махнал капаците от очите newsm78 (ако ме разбираш)


Успех все пак, дано скоро да се похвалиш, че ще ставаш баща. Peace

# 197
Не можеш да я убедиш .Изчакай!Аз също не виждам за къде си се разбързал.Тя е на 21.Не е малка спор няма ,но не е готова.Хубавото е че го осъзнава ,а ти трябва да си благодарен.Нали не искаш децата ти да имат майка ,която в същност на сила да се грижи за тях.И живота на 21 започва !
И освен това е истина че и с кариерата ти е свършено ако искаш да си супер мама.Кариера и мама не вървят заедно.Ето затова на запад жените като родят  ,докато децата им нестана 15-16 годишни не се връщат на работа.Друг е въпроса ако има кой да ти го гледа.Е аз питам тогава за какво ти е това дете .Някой друг да го гледа и възпитава а ти страничен наблудател.
Хубаво е да имаш дете .С нищо не може да се сравни,но трябва да си готов за това.Трябва да си готов да жертав време,кариера,вечерни удоволствия   и много други неща.
И после сега си на 20 казват 20 са новите 15,30 новите 20,40 новите 30 и така......
Живота се променя .
На 20 като си тати на 40 ще си дядо .Помисли за това  Wink
Не бързай .Слушай приятелката си.
Успех

# 198
и аз ЧЕТОХ ,ЧЕТОХ и сега ще  ти кажа.Ако толкова искаш дете направи и го .Но после ще се наложи и да я убедиш да го задържи.
Аборта е емоционално нещо.Моя приятелка имаше същия проблем не искаше докато не се омъжи.От страх да не се наложи отново да направи аборт.Сега е женена и много иска .
Виж нещата стоят така.
Всяка от нас преди да започне връзка си задава въпроса защо го прави - от любов,заради пари , влечение .........за кеф ...........
Опитай се да разбереш защо тя е с теб.Ако е само за да бъде с някого защото няма по подходящ в момента  (не си губи времето),но ако  чувствата са намесени тогава е по-лесно.
Съвет (free):

Pop the question !

Това колкото и смешно да ти звучи дава сигурност на жената.Така сме устроени.Всяка от нас иска децата и да растат в семейство .И аз ако бях на 21 с титла приятелка и аз нямаше да искам деца.
Помисли си!
След подписването- ( малка церемония от 10 човека или купонче в къщи ) следва романтичен период.Тук мисля че всяка която е семейна ще се съгласи с мен следва романтичен период от около 1 година.
Ето това е момента to get her pregnant.

Успех






# 199
  • Мнения: 617
Много пъти започвах отговора си и немога да го продължа. Просто това е лудост.
Неможе да притискаш приятелката си да ти роди дете. Та тя е само на 21 сега и се живее без отговорности за деца и т.н. Влез и в положението или бъди сигурен че още дълго няма да те търпи.

Общи условия

Активация на акаунт