Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 539
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз направо се скъсвам да се хиля , тая тема ми разнообразява целия ден и без това е петък и няма много работа… Представям си аз да се набутам в някои форум за коли дето грам не разбирам , какво шоу ще става… Започвам да си мисля, че човека си разтега локуми за да си избива комплексите… newsm78 smile3521 smile3521 newsm47

# 151
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
НЕ МЕ МЪРЗИ, 4ЕТА ОТ В4ЕРА С ИНТЕРЕС И ДНЕС ВЕ4Е НЕ СЕ СТЪРПЯХ  Sick

# 152
ANETT ,
И кое четейки и мислейки намираш за скандално, кой въпрос не отговорих, цитирай моля точно, за да ти цитирам и аз после някой мой стар вече постинг в който съм го отговорил. Само внимавай да не се изложиш, защото на хората които четат, а не проумяват им казват - глупаци. В пълния смисъл на думата.  Sick
***
А за тва с трудострояването беше шега, която просто не си вдянала, но се намесваш като черна станция! Не ми се сърди, но наистина си глупава. Все пак поздравление за решението да си имате деца, определено се радвам за вас и ви желая всичко най!

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 17:44 от niko73

# 153
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
 да сгрешиш е 4човешко а аз не се смятам за безгрешна като Вас Господин Всевишни
а и с моя обременен (от бременността) в момента мозък ми е простено да сгреша, та дори и да се изложа
кое е скандално ли неистовото ти желание да имаш дете на каквато и да е цена, без ни най малко да се съобразяваш с желанието и мнението на приятелката ти, още пове4е след връзка от 4м, та вие дори не се познавате добре, а после ние сме използвали мъжете само да си лягаме с тях, а ти какво виждат в жената обект който трябва да ти даде така желаното дете и да го отгледа, но да не е и посмяла да поеме възпитанието или инициативата за това, 4е току виж объркала нещо и на всевишния татко не му хареса...
не мога да повярвам 4е манталитета на германците не ти е повлиял поне малко, та те хората като в целия нормален и цивилизован свят нямат деца на по 21 а доста по късно и не по едно а по няколко и то здрави и перфектни деца
а ако смяташ 4е на тебе Ще ти мине времето и ти Ще остарееш и няма да можеш да направиш перфектното дете то си го кажи а не ни излизай тука с някакви лекции за яйцеклетката, болестите и не знам си още какво

# 154
Жено, говориш пълни глупости, нямам никакво неистово желание. Ако го имах, щях сигуpно дори да съм си го направил по един или друг начин, толкова ли наистина си глупава, та не можеш за миг поне да вденеш, за какво точно говоря?! Направо ме отчайваш от тоя живот. Не ми се оправдавай сега че си бременна и не можеш да мислиш. Ако е така, тогава по-добре не пиши!

***
За твое сведение в Германия сега върви кампания да провокира младите да има по-рано деца. АРД‌ я подхвана, защото взеха да се плашат сериозно от демографията си.
За твое сведение почти всяко 4то семейство в Германия ИЗОБЩО не може да има свое дете! Ето ти статистики! Ето ти съвременни факти, а не тъпите ти вярвания за модата.
***
Аз не се притеснявам само за своето възпроизводство жено. Един или 10 души дори нищо не правят. Човешката популация не може да оцелее при критична маса под 100 000 индивида, заради диплоидния и геном, в който има доста скрити мутации!
Това е причината да пиша тук, а не да се надявам наистина на някакъв съвет от глупав човек като теб. Sad
Съжалявам, че трябва да ти го казвам, но то не е обида, то е просто факт. Ако исках да те обиждам, щях наистина да те засипя с думи, които заслужаваш, заради обидите, които ми отправяш.
***
Ако си забелязала при циганите се появяват доста дефекти, защото те са малко или много изолирана популация. Разбира се, света няма да се сгромоляса утре точно, но тенденцията в момента е много устойчива и уви почива на тъпите схващания на жени като теб, че не трябвало да се бърза с раждането. Още по-жалкото е, че има и неграмотни лекари, които разпространяват тази лъжа.
Разбира се, че щастливците могат да успея да имат деца и на 45 и 50, но това са изключения.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 18:02 от niko73

# 155
  • Мнения: 155
Здравейте,
съвсем нова съм в този форум, прочетох внимателно темата.
Нико, след отговора, който ми даде имам желание да се опитам да отговоря на основния въпрос- а именно " Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?"
Мисля, че след като любовта е налице, следващата стъпка е да дадеш на човека до себе си сигурност и домашен уют. Топлина в отношенията. С моя приятел в момента създаваме малко по малко нашият дом, уют. След дългия работен ден двамата готвим, мием чиний, правим си салатка, пийваме си ракийка. Преди да се приберем си звъним по телефона и се питаме на кой какво му се вечеря. Обикновено аз пазарувам... В събота и неделя си посвещаваме всичкото време, ходим по разходки или прост си стоим вкъщи и и гледаме филми. Сега си оборудваме жилището...
Решението на проблема ти е в дребните неща, като тези, който съм написала по-горе. И може би малко изпреварваш събитията, но и аз понякога съм припряна като теб и абсолютно те разбирам!
Хайде успех! И да пишеш как се развиват нещата, че и аз като всички жени съм много любопитна! Blush

# 156
  • Мнения: 4
ха-ха-ха......за 1000 лв. знаеш ли колко девойки ще ти народят деца! Живо ме интерисува каква ви е разликата в годините? и съм сигурна че е най малко 8 ........ ! колкото повече я натискаш толкова по зле става, така че остави тази работа и на Господ ,че той май най добре знае кога е момента!желая ти Късмет

# 157
Благодаря ти Галя, че се престраши да застанеш открито срещу всеобщите женски форумни заблуди. Жена като теб независимо от възръст и всичко друго заслужава почит!    bouquet
Уви сама знаеш, че много малко са жените като теб, които имат вкус към уюта. повечето жени не умеят нито да го създават, а и ги мързи да се мръднат дори, а камоли да са къщовници. По забавното е, че дори да предложиш на съвременна жена да си размените ролите, т.е. мъжа да седи у дома и чисти, готви и т.н. а тя да изкарва парите, жената пак няма да е доволна. Тогава няма да й изглеждаш мъж.  Mr. Green
Така че ... модните тенденции днес просто унищожават вида ни, каквото и да си говорим и вярваме.
Тук една девойка тръгна да ми обяснява, че 2+2 не било винаги равно на 4. Сигурно си повярва, че ми каза, някаква велика мъдрост. А каза просто велика глупост.
2+2 си е винаги 4, но понякога научаваш, че си решила грешно задачата прекалено късно за да промениш нещо. Та за това може и дълго да си вярваш, че си дала правилния отговор. Уви учителите понякога закъснява да върнат контролните и тогава идват изненадите ... ама защо  така госпожо.  Joy
Ама айде стига метафори, че тук те и без това не биват разбирани като правило.

# 158
swe,
знам, но явно не това търся, нали.  Wink
***
galita84  се очертава като един достоен конкурент на роксито. Да видим, кой ще спечели премията накрая. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 4
Надявам се че подхождаш отговорно , но не и се впрягай тя трябва да "узрее" и между другото и прави чест че мисли така защото много девойки гледат някой платежоспособен батко и са готови на всичко, дори ДЕТЕ да родят .... не преценяват каква отговорност е ! Аз родих много млада не съм се замислила за какво иде реч но НЕ СЪЖАЛЯВАМ и за миг!!! така че бъди търпелив!!!

# 160
  • София
  • Мнения: 1 524
Първо да ти кажа че БРЕМЕННИ жени не се обиждат!!!!!!!!!
Веднъж те заплаших с метлата, а мъжът ми се смя защото си далеч и се спасяваш.
Прочети първия ми отговор още веднъж, ако не те мързи де :
Добре, добре, ех от къде да започна  newsm78
niko73 Трябва да си намериш жена, която да обичаш , а не само за създаване на дете. Когато обичаш - най-важното за теб ще бъде човека до теб. Неговите желания и нужди ще слагаш пред твойте, както и тя ще прави същото за теб. Останах с впечатление, че ти си намираш гадже и след известно време следва раздяла, защото тя не е готова за дете. Тебе не те боли от самата раздяла, а от факта, че пак не сте създали бебе и тръгваш да търсиш следващата майка на децата си, а не търсиш човека, когото ще обичаш повече от всичко на света. Когато една жена се чувства обичана, закриляна, желана, то тогава  желанието за бебе само си идва и то от много дълбоко вътре, изригва като вулкан, става неконтрилируемо, чак болезнено. Знаеш ли, че в един момент от живота децата тръгват по свой път, стават самостоятелни, независими и тогава какво става с нас родителите - ами оставаме си пак двамката и ако сме били заедно само с цел създаване на тези деца ще се чувстваме празни, ограбени и безкрайно нещастни.
Добре сега по твоя въпрос конкретно  Thinking
На 21 аз бях готова за дете, не ми го предложиха, но бях безумно влюбена в човека до мен. Ако наистина обичаш това момиче, просто и поднеси рая и бъди сигурен - тя сама ще иска деца от теб.
Ако ти е лесно да си представиш живота с друга жена, преобмисли връзката си.
Не осъждай феминиските  Naughty
Най-много на 30 да роди едно, колкото да се изфука, че и деца е раждала. Ето това е принципа на жените на 21 век. Лиготия на квадрат, лиготия и високомерие, ако трябва да сме честни. Ама истината боли, знам. Жените не я обичат, никак даже. И има защо. Simple Smile
А това ти изказване няма да коментирам, че ако си ми пред очите като хвана метлата.......  fight


ЧЕТИ!!!!
Е какво, този път влезе ли ти нещо в мъжкия мозък, разбра ли за какво говорим почти всички тук, а ти не вдяваш?

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 18:35 от meggyv

# 161
swe, мислиш ли, че ако бе такава, щях да съм с нея?!
Ще чакам, знам, че това е разковничето, дори при опърничавите. Simple Smile Благодаря за съвета!    bouquet
++++++
meggyv слънчице,
Аз съвсем искрено й пожелах успех в бремеността и наистина го мисля.
Просто й казах да не пише глупости, тя също трябва да е отговорна малко към бремеността си, нали. Simple Smile
***
Аз съм намерил такава жена!!! Колко пъти трябва да ти го отговоря, за да го прочетеш и ти???
Цитат
Със сегашната ми приятелка се ОБИЧАМЕ, колкото и да е чудно за някои тук. С нея си говорихме и се опознавахме само повече от 3 седмици преди дори да се целунем! Не се шегувам. Любихме се почти още седмица по-късно.
ЧЕТИ!!!!
Е какво, този път влезе ли ти нещо в мъжкия мозък, разбра ли за какво говорим почти всички тук, а ти не вдяваш?

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 18:42 от niko73

# 162
  • Мнения: 4
не съм се и осъмнила niko73 , защото нямаше да го задаваш този въпрос сега тук в форума! но искам още нещо да кажа докато не съм станала досадна  Laughing  , всички правим грешки ,но има хора които си ги признават а други цял живот търсят виновници за грешките си!!!

# 163
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
много съм си отговорна даже, а мъжът ми до сега се смя на това 4е си най накрая му се е сбъднала ме4тата да си има глупава жена 4е така било по лесно  Joy
ти определено си невероятно избухлив, всеки който не е съгласен с теб трябва да бъде порядъ4но оплют
Що за комплекси избиваш бе 4човек, наистина с моя малък глупав мозък не мога да те разбера, ама защо ли аз глупавата стара ве4е за раждане на перфектни деца се и опитвам  newsm78

# 164
  • Мнения: 4
мила Аннет недей така да се впрягаш , тук всички даваме "акъл" ама ако питаш мен едва ли ще постъпи по различно от това както си е наумил той! Забавлявай се ..... усмихвайсе......и ти пожелавам здраво и красиво бебче!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт