Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 541
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
ANETT,
питаше нещо, обясних ти. Говореше ми и за Германия и за там ти казах, как точно са нещата тук в момента? Какво точно ме обвиняваш сега? Или викаш ти да си отгоре. Добре отгоре си. Аз съм глупавия, даже и извинение не искам за обидите, които ми отправи. Само споко.    bouquet 
 
***
swe,
Просто използвам себе си за пример. Сигурен съм мъжете на всички тук не ви мрънкат така, както аз сега говоря, но сигурни ли сте, че те просто HE си траят, а ако МОЖЕХА да са искрени не бива ви казали същото? Ама смеят ли?!  Whistling

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 19:00 от niko73

# 166
  • Мнения: 364
Темата се оказа доста забавна! Бяхме обвинявани в какво ли не! Да обобщя:
глупави, егоистки, кариеристки, комплексарки, неспособни домакини и жени,  усойници, които ламтим за парите на многострадалния Нико и прочее...
Нямам какво да кажа на човека, когото определям като нарцистичен шовинист!

И момичета, хайде дружно  ignore2, че работа ни чака - трябва да си променяме ценностната система! Mr. Green

# 167
  • София
  • Мнения: 1 524
love_sunrise аз се абстрахирам от обидите, е понякога направо му казвам да спре с тях, но Много се забавлявам - на чужд гръб.
Отдавна не се бях смяла така  Joy  Joy  Joy  hahaha  hahaha   hahaha
Как да я променяме ценностната система, нали сме вече дърти!!  newsm78  Mr. Green та май няма нужда да я променяме. Най-много на 30 да родим по едно само за да се изфукаме, че и ние сме раждали. (това беше цитат от Нико) А какво - милите ни мъжленца и те да се изфукат, че могат да правят бебета ли.

# 168
  • Мнения: 474
Аз убедих мъжа ми да си правим бебе / имахме връзка от около 1.5 години/, като го поканих с мен на екскурзия на едни острови. Беше ужасно романтично и екзотично и съвсем естествено той забрави всякакви презервативи и т.н. Беше толкова хубаво, че на 3-тия ден той вече повтаряше, че ще бъде върха, ако бебето стане точно сега. Но ситуацията беше наистина адски романтична- плажове, море като тюркоаз, много слънце, много красота.
Ох, размечтах се за онези дни... Е, бебето не стана тогава, но той преодоля в себе си нещото, което му пречеше и в последствие той беше този, който се вманиячи на тема "що не става това бебе"  Laughing

# 169
  • Мнения: 4 700
Нико, аz съ6то съм в Германия и не намирам не6тата по раzлични отколкото са в България. И акто си в Германия би трябвало да zнае6, че тук беz да си zавър6ил не6то няма6 никакъв 6анс да се реалиzира6. Ти би ли се zадоволил с 300? Харz 4. Точно това най мраzя тук. Да видя някоя мърла с 5 деца пред социалните да крънка пари. Съ6тата картинка като циганките в БГ. Ти би ли се zадоволил с такъв начин на живот, като някакъв пенър. И аz да бях на мястото на приятелката ти и аz няма6е да искам о6те дете. Ако е умна първо 6те zавър6и и после 6те мисли zа деца. И не ми иzлиzай с номера, че жените са кариеристки, ние просто се опитваме да съzдадем добри условия на блиzките ни и искаме деца тогава, когато можем да им даден всичко от което имат нужда. 

# 170
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
за това говорим но как да го разбере 4овека като нали той е кариериста и вади добри пари следователно тя не трябва да у4и, за какво и е, нито да прави кариера, нали най важното е да роди, без зна4ение нея какво Ще я направи Щастлива, заЩото Щастието на родителите се предава и на децата, та то у4илиЩа за майки няма

# 171
  • Мнения: 6 804
Нико, а защо първо не й предложиш брак?
Нали не ти харесват съвременните нрави.  Я, карай като си е от време оно - първо булка, после люлка.

# 172
  • Мнения: 2 120
Цитат
Нико, а защо първо не й предложиш брак?
Wink
Цитат
Нали не ти харесват съвременните нрави.  Я, карай като си е от време оно - първо булка, после люлка

# 173
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета, взехте ми го от клавиатурата.
Аз го питах веднъж защо не е предложил брак, а първо иска бебе, но уви момчето отговаря избирателно - е нормално да се увърта и да не се дават отговори на неудобни въпроси.
За мен първо идва бракът, после чак бебето. В никакъв случай не осъждам и обратния случай или даже дете без брак на родителите. Всеки има право да живее, както намери за добре, но когато се пишеш моралист, поне наистина бъди такъв.  Mr. Green

# 174
  • Мнения: 2 309

Искаш съвет как да накараш приятелката ти да си направите бебе - ами няма как!?Това зависи от нея самата!Моя съпруг никога не ме заставял и никога не се е чудел как да ме накара,просто желанието ни съвпадна!
Това е шанс...късмет,както искаш така го възприемай Peace

На някои жени,пишките и дискотеките не им излизат от главите - никога!
Но моля те,недей да си толкова груб...със сигурност това ти пречи Peace
Жената не е разплодник Naughty
Дара ти е предложила много добра последователност...След което покажи на жената до себе си,че има право на развитие - профисионално!Вземи детегледачка за да може да ходи на работа или да учи!
Сори,ама не сме преди Христа,2007г е ...
На мен също ми липсват 80-те,но ги няма и няма как да накарам детето да играе на стражари и апаши,след като пред блока няма деца...Те просто са пред PC-то Whistling

                            НА СИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА Peace

Теорията ти е правилна,но подхода ти е доста за шлайфане...

Обещанията ти са големи,но не ги реализираш...факта е хилядарката Joyкоято обеща hahaha

Женкар ли си!?Гледам и друг път си изпадал в отчаяние и си "посягал" към КЮ-то


Бъркаш форума,по-скоро темата ти е за Татковци Thinking Peace

# 175
  • Мнения: 4 399
Нико, и аз не прочетох всичко, но кой ли би могъл да изчете тази тема...  Rolling Eyes А и не е нужно.

При тебе проблемите са много както разбирам, но тъй като си се обърнал с молба за един много конкретен съвет, ще коментирам само неразбирането ти за разликата между женската и мъжката природа. Имаш претенции да си интелигентен, а не си ли чувал за някои фондаментални различия в психиката и сексуалното поведение на мъжете и жените.  newsm78 Научно е доказано, че мъжете търсят максимален брой обекти от женски пол за да си пуснат семката. Природно заложения стремеж при тях е количеството. Това, струва ми се, обяснява много добре желанието ти да имаш деца от всичките си връзки. Не мисля че е причина толкова да се гордееш и да се тупаш в гърдите, то ти е заложено от майката природа.  Wink
При жените пък е точно обратното: жената търси качество, т.е. само един партньор за създаването на детето си, но пък най-добрия. Тя има една яйцеклетка в месеца и не може да създаде толкова деца колкото един мъж. Затова за нея е важно да намери най-добрия и тя не може да си позволи да има деца от всяка връзка. За нея повечето връзки са начин да намери най-добрия баща за децата си. Това пък е много добре приложимо към поведенеието на всичките ти приятелки. Отделен е въпроса за възрастта на настоящата. Но на каквато и възраст да е, ще успееш да я убедиш да си направите бебе, само когато и покажеш че ти си най-добрия баща за нейното дете. Това не става с приказки, думи и още по-малко с пари.
П. С. Като стана дума за парите, спри поне да парадираш колко си богат, че много лошо звучи в контекста на 'искам бебе'. Бебетата и парите нямат нищо общо.

# 176
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Много мнения прочетох в тази дискусия и мисля, че едната и другата страни имат своето право, за това е форума-хората да поискат съвет от другите, да изкажат мнението си.Не заставам на ничия страна, просто искам да споделя и мнението на мъжа ми по този въпрос.Според него мъжа не може да иска от една жена на 21 да ражда дете, когато както каза той "живота е пред нея, има време и за това. Една жена не трябва да се заробва с дете на тази възраст, когато трябва да завърши образованието и да се утвърди в живота". Вярно е, че всеки мъж иска дете, когато стигне зрялата възраст, но за дете са необходими двама.Мъжът ми не е някой хлапак, за не знае какво иска.На 40 е, и доста е научил за живота.Ние, когато започнахме да ходим изобщо не мислихме за дете, решихме се на това чак след сватбата и все още опитваме.Желанието за дете трябва да узрее, както "зрее" и връзката между двама души.
С риск да се отклоня от темата-мислите ти ли, че в днешно време брака е необходим, когато двама души чакат дете или вече им е родено.в дир.бг. чета, че броя на съжителствата без брак нараства.Какво мислят момичетата за това?Не искам да звуча като някоя старомодна стара баба, но заради детето трябва да има брак.Това е моето мнение, ще се радвам да чуя и вашето.

# 177
  • Мнения: 2 270
pretty,
А при теб, как точно дойде това прозрение, че вече искаш да имаш бебе? Какво се случи? Как става това чудо в женска глава, да осъзнае, че иска бебе? Или викаш ... магия е. Wink

Осъзнах, че искам дете от мъжа, който обичам след доста години заедно! Може да ти прозвучи смешно, но една сутрин се събудих - осъзнах, че нещо в живота ми липсва - и това нещо е дете, плод на любовта ми към този човек!

# 178
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Херич май добрия тон отдавна напусна тази тема...  Sick
 rushsf надявам се, че нямаш в предвид и такива като мен...  Laughing  Hug

 Ама момичета защо изобщо си хабите нервите с това момченце  #Crazy изобщо не си струва.... той не поема от дума... хем иска съвет и хем напада когато не му хареса... я го оставете да се оправя как си знае... тук не сме безгрижни моми дет си търсят де да си избият времето... че дошъл момъка и взе, че оцени всяка по-индивидуално  Crossing Arms аааааааа-ма-ха   #2gunfire

# 179
Цитат
Нямате представа, в каква степен живеем сред облаци от митове.
Цитат
Красота и истина са близнаци, сиамски близнаци, не могат едно без друго. Лъжата може да изглежда красива, но в края на краищата, като се вгледаш, е красотна само. И обратно. Истината може да не разбереш доколко е издокарана, но самият факт, че е истина, я прави красива.
Валери Петров
Утре 22 Април В. Петров навършва 87г. и по случай това исках да ви споделя тези негови мъдрости.
А ако някой не знае, кой е Валери Петров... не знам просто...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт